Zábava začíná. KOPÁNÍ DO ZEMANA. Pojďte si do toho ožraly a rasisty taky kopnout. Vždyť je to jen prezident-tak dělejte-zbabělci-

Zábava začíná. KOPÁNÍ DO ZEMANA. Pojďte si do toho ožraly a rasisty taky kopnout. Vždyť je to jen prezident-tak dělejte-zbabělci-

pojďte kopat do starého muže.

Tedy řeknu Vám-mám toho dost a je mi blivno z toho politického odpadu, jak dští síru a jedy kolem sebe a na Zemana. Já vím, že Zeman není svatý, a že i on má v určitých směrech máslo na hlavě, ale kdo ho z nás nemá??? Vy všichni okolo jste svatí??? Zeman není člověk jako my?? Víte vážení a to Vás možná sere-Zeman se nad nikým nepovyšuje, nedělá ze sebe to, co není, mluví tak jak mu zobák narostl a používá svůj selský rozum. Spousta z nás ani vlastní rozum nemá-natož ten selský.

Proč to lidi děláte?? Proč skáčete na špek něčemu tak odpornému jako je Horáček, Halík, Pospíšil, Kocáb nebo kašpárek Stropnický??? To už hraničí s diagnozou vážení, neb podporou takových talentů jak jsem uvedl, už ztrácíte úctu k sobě samým. Jistě-jsou to taky lidi, ale co za nimi je vidět??? Co oni chtějí pro Český národ??? Oni pro národ nechtějí nic dobrého, oni chtějí dobré jen sami pro sebe. Proto je také spojuje jedna zásadní myšlenka a tou je podpora multikulturní společnosti-tedy lidově řečeno: Vítání migrantů na úkor ČESKÉHO NÁRODA A REPUBLIKY!!!!! Spojuje je podřízenecký anální alpinismus vůči EU a USA. Tohle chcete??? Tohle skutečně chcete???  Jestli ano, tak doufám, že jste také připraveni jednoho dne vysvětlit svým dětem, že jste to byli právě vy, kdož podporoval Horáčka a spol v jejich politice, a tedy že i kvůli Vám je Český národ podřízen muslimské komunitě, že se musí modlit v mešitách, že ženy musí chodit celé zahalené a že se budou na ulicích veřejně sekat hlavy lidem. I když osobně si myslím, že k tomuto nedojde, protože tyto snahy nás spíše dovedou k občanské válce. Nicméně normální lidé budou umírat tak jako tak.

Pro mě osobně se opakuje situace z minulých prezidentských voleb, kdy Zeman neměl protikandidáta solidní úrovně. Není alternativa. Aby byla, tak by museli na prezidenta kandidovat lidé jako profesor Pafko, Pirk nebo Okamura. Tak a teď jsem si naběhl co??? S tím Okamurou!! Jenže to jsou národovci vážení a tedy lidé, kteří jasně říkají-MY JSME TADY DOMA, TADY PLATÍ NAŠE PRAVIDLA. Apropo-stejný přístup jaký má Zeman. Jim se hnusí diktatura Bruselu a podřízenecké postavení České republiky na mezinárodní scéně. Oni striktně odmítají zotročování České republiky Německým kapitálem a kapitálem nadnárodních společností, které jsou pro naše právo nedosažitelné. Jim se hnusí, že v některých továrnách v ČR jsou podmínky pro zaměstnance v jistých ohledech nastaveny tak, že si lidé musejí připadat jako v koncentračním táboře za nacistů.

Současný prezident Zeman dělá velmi dobře, že se nechce utkávat s protikandidáty na veřejných mítincích a v médiích. Je to totiž zbytečné s takovými lidmi jakoukoliv diskusi vést a nechat se napadat od sázkaře, komedianta nebo zaprodaného fráterníka Halíka. To by jen ukázalo ve své nahotě hluboce pokleslou morálku a vlastenectví lidí na mezinárodním poli. Ona už takhle je ČR v mezinárodní politice pro srandu králíkům. Dále je už dávno jasné, že mainstream se pod vedením německé a americké rozvědky  bude snažit Zemana v očích veřejnosti co nejvíce dehonestovat, aby jej dostali ze hry a to především pro jeho rozumnou a vstřícnou politiku vůči Ruské federaci, která se nechce podvolit diktátu USA a EU. Nutno však podotknout, že Ruská federace je jedna z mála zemí-té hrstky zemí, která neleze a nepoleze americké administrativě v řiť.

Prezident Zeman je často častován invektivou, že je ožrala. Dost možná , že ano, ale proč jste vy-MORALISTÉ takto neřvali za Havla, když je všeobecně známo, že to byl opilec největšího kalibru a dokonce se proslýchá, že byl i homosexuál??  Boris Jelcin chlastal v Rusku první ligu, Clinton v USA byl kurevník, Merkelová je bývalá komunistka, bývalý papež byl nacista, Klaus byl a je narcis a k tomu přemisťovač per atd. To Vám nevadí, to je normální??? Kdo z nás si tu slivovičku nedá??? Domnívám se, že každý druhý si ji s radostí dá a v rozumné míře je to dobře. Řeknu Vám, že při mé letošní dovolené na Slovensku jsme také popíjeli slivovičku a to s bratry Slováky. Konečně se mi díky nim podařilo vypnout a vytěsnit politiku z hlavy a ráno mi vůbec nebylo zle a harddisk jsem měl vyčištěn jako nikdy. Ono to je skutečně dobré občas vypnout a né každému to jde samo. Myslím, že je mnohem lepší si dát tu slivovičku, než obírat lidi při sázkách nebo valchařině, či gumovat lidem hlavu skrze Jidášskou víru jako to dělá Halík.

Není vůbec od věci také poznamenat, že Zeman je již starý muž a z tohoto důvodu bychom k němu měli mít jistou úctu.  Funkce prezidenta onu úctu ještě umocňuje. Není Vám trošku hanba ponižovat starého muže??? Z lidského a morálního hlediska se k němu mnozí chovají s odpuštěním jako prasata a politici nejvíce. Přitom-Kalousek, Benda, Korte, Štětina, Laudát či Sobotka nesahají Zemanovi ani po gumičku od ponožek. Nebo si myslíte, že to není pravda??? Jestli je to tak, tak si za prezidenta zvolte klidně Štětinu a uvidíte.

Uznávám, že Zeman není kandidátem s označením super, ale v kontextu možného a v kontextu se současnými protikandidáty je to ta nejlepší volba, kterou lze provést. Já doufám, že Zeman volby vyhraje a ty ostatní plácaly utře jak spocené okno. Je možné, že se po volbách  vynoří zaručené hlášky ve smyslu toho, že volby u nás zmanipuloval Putin, ale i kdyby, jakože je to nesmysl, tak to bude lepší, než kdyby byl prezidentem Štětina, Halík nebo Horáček.

(Návštěva prezidenta Miloše Zemana ve Slavkově u Brna/ Brnensky.denik.cz)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Zábava začíná. KOPÁNÍ DO ZEMANA. Pojďte si do toho ožraly a rasisty taky kopnout. Vždyť je to jen prezident-tak dělejte-zbabělci-

  • Zemanovi fandím a divím se, že za situace, kdy sprosťáci a kolaboranti pod záštitou červených karet z USA a jejich tajtrlíkem Shapirem, házeli na prezidenta v přítomnosti prezidentů a politiků z EU vajíčka. Náš právní systém silně ovlivněn politikama a k této věci se stavěl tak, ze to vůbec není trestný čin. A skupina Sto hoven, která znesvětila, ukradla a zřejmě rozstříhala prezidentskou standardu také nebyla adekvátně potrestána a odpůrci Zemana v nich vidí hrdiny. Opět soudily soudy, kde morálka a spravedlnost je jim cizí.Odpůrci Zemana jsou úplně šílení a všehoschopní neboť v něm vidí určité nebezpečí pro své počínán Prezident udělal dobře, že odmítl debaty s protikandidáty a řekl že proti nim nebude útočit a ani nebude reagovat na jejich útočení. To se asi mnohým adeptům nelíbí, neboť např. Horáček už začal útočit, přitom je na něm vidět, že není zcela zdráv s nervama a také asi kromě útočení neumí mít vlastní názor a ještě Halík to je snad kapitola sama pro sebe ten by se mohl také dostat do učebnic psychiatrie.. Jen ať se kluci adepti předvedou a třeba poperou. Kdo chce psa bít ten si vždy hůl najde a tím odkryje svůj nenávistný charakter.

  • Četl jsem zákony, které vznikly za vlády, všemi oslavovaného Masaryka. Urážka prezidenta Masaryka je trestána až 10 ti lety vězením. Za urážku se počítá i veřejný nesouhlas s názory Masaryka nebo nevhodné chování ke státním znakům či zpodobněním prezidenta ….. atd… Všichni by si toto měli přečíst, než otevřou hubu. Obzvláště státní činitelé.

  • Byl bych rád, kdyby nemusel být Zeman prezidentem. Ale v situaci, kdy kandidují zoufalci nebo ti, kteří by nás vydali Německu, jsem Zemanovi vděčný. Sleduji, kdo se chystá kandidovat a doufám, že nás Zeman znovu zachrání.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*