Za zmutovaný koronavir může Čína i USA!

Za zmutovaný koronavir může Čína i USA!

„Vědci v laboratoři ve Wu-chanu aktivně pracovali na vývoji nejrůznějších forem koronaviru více než deset let.

Vědci tam dělali absolutně šílené věci.Cílem vědců ve Wu-chanu bylo studium patogenity viru, a to nikoliv s podlým záměrem stvořit zabiják.

Upravovali genom tak, aby byl virus schopný infikovat lidské buňky. Tohle všechno musí být nyní analyzováno!

Na tom genomu je patrných několik úprav, které dávají viru výjimečné schopnosti. Číňané i Američané, kteří na těchto úpravách pracovali, přitom své práce zveřejňovali ve veřejně přístupném (vědeckém) tisku. Možná modifikovali virus ve snaze objevit vakcínu proti HIV.“

Uvedl to přední ruský mikrobiolog a světově uznávaný expert v oblasti molekulární biologie Petr Čumakov, vedoucí vědec Engelhardtského institutu molekulární biologie v Moskvě.

Spolupráci amerických vědců s čínskými, a dokonce financování výzkumu, potvrdil nedávno Anthony Fauci, vedoucí skupiny White House Coronavirus Task Force amerického ministerstva zahraničí. Vyšetřování, analyzování a získávání poznatků bude pokračovat.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Komentář “Za zmutovaný koronavir může Čína i USA!

  • Vakcínu uvolní, až bude jistá dlouhodobá poptávka. Proto musí onemocnět a zemřít více lidí. To mají přesně spočítané. Přál bych jim, aby lék objevil někdo jiný a předběhl je. Světoví „nadlidi“ se neštítí ničeho.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*