Za Zemanovu vulgaritu se stydíme, k vraždění civilistů však mlčíme

Za Zemanovu vulgaritu se stydíme, k vraždění civilistů však mlčíme

Bloger Marek Valíček napsal článek v němž vyjadřuje svůj stud za našeho prezidenta Miloše Zemana před Ukrajincem, s nímž setkal v USA a který jej napadl se slovy: „Jak může český prezident, po zkušenosti s Rusama z roku 68 být, tak hloupý a zlý? Jak může říkat takové věci a veřejně lhát? Já jsem se z Ukrajiny před měsícem vrátil…“

Já tedy nevím.

Už jen z důvodu, že kdybychom se zeptali, komu daleko hůře v minulosti ublížili Němci, tak by se Němci museli stydět před většinou zemí Evropy a světa.

Proč tomu tak není?

Pokud bychom měli porovnat počet obětí při obsazení naší republiky vojsky Varšavské smlouvy v roce 1968 s počtem obětí, který padá na vrub současnému Kyjevského režimu, jež poslal Ukrajinská vojska na východ Ukrajiny vraždit Ukrajince ruského původu, tak by se měl stydět onen Ukrajinec.

milos zeman

To, že se onen Ukrajinec nestydí, může být vysvětleno dvěma způsoby:

  1. Buď nenávidí svoje spoluobčany ruského původu na východě Ukrajiny natolik, že jim nic jiného než porobu a smrt nepřeje,

    nebo

  2. Má natolik vypláchnutý mozek současnou protiruskou a protizemanovskou propagandou, že slepě věří všemu, co zveřejní západní média (což je případ některých našich občanů házejících po prezidentu Zemanovi vajíčka)

Připomeňme si průběh událostí na Ukrajině:

Majdan začali samotní Ukrajinci nespokojení s vládou demokraticky zvoleného prezidenta Janukovyče (jehož demokratickou volbu uznal i západ). Celou dobu byly na Majdanu pouze protesty, jakmile Janukovyč podepsal dohodu s Ruskem se najednou objevili záhadní odstřelovači, kteří stříleli jak zasahující policisty, tak demonstranty. Kdo to byl se dodnes nevyšetřilo (mimo jiné se vykácely stromy na Majdanu, které prozrazovaly, že se střílelo z budov, které měla obsazena opozice). Napětí se vystupňovalo, Janukovyč za přítomnosti západních diplomatů podepsal s „opozicí“ dohodu o předčasných volbách. Několik hodin poté byl násilně svržený a Západ místo, aby nedodržení dohody a násilné svržení demokraticky zvoleného prezidenta odsoudil, okamžitě uznal novou samozvanou chuntu v čele s Jaceňukem a Turčinovem. Čímž mimo jiné sám Západ pošlapal demokratické principy, které hlásá.

Když východ Ukrajiny odmítal tuto násilně vzniklou samovládu uznat, tak tento nelegitimní Kyjevský režim za souhlasu Západu poslal vojska na východ Ukrajiny, aby vyvraždili nespokojené občany. Pro jistotu to nazvali protiteroristickou operací, aby se jednou za svoje zločiny nemuseli zodpovídat…

Kdyby Západ Kyjevským nelegitimním samozvancům válku zakázal a prohlásil je za zločince a uznal referendum v Doněcku a Luhansku, tak tam žádná válka nebyla a není.

Zajímavé jsou názory diskutujících:

Jarda Chovanec: „Já mám taky známou, která pochází z Ukrajiny. Z východu Ukrajiny. Už asi 23 let žije mimo – naposledy několik let v Kanadě. Důvod, proč se odmítala vrátit na Ukrajinu byl ten, že se cítila být utlačovaná. A teď říká, že s tím v hloubi mozku počítala, že na ně ruskojazyčné Ukrajince ti ukrajinskojazyční Ukrajinci dříve či pozdějí zaútočí i zbraněmi a budou je zabíjet.“

David Matějů: „Mam silny pocit, ze za Majdan a naslednou zapadoukrajinskou genocidu vychodoukrajinskych obyvatel by se mel stydet ten svec, ne vy jako representant naroda, jehoz prezident (nekdy dost neomalene) rika veci tak, jak jsou.“

Ukrajina je nyní natolik rozvrácená, že už ji nikdo nedá dohromady, ale mohlo se předejít krveprolití. A tato prolitá krev bohužel teče i na představitele zemí NATO, kteří nerespektovali vůli východních Ukrajinců, že se nechtěli nechat terorizovat a zabíjet nelegitimním kyjevským režimem.

Stanovisko USA a EU: Než ruský vliv, tak raději válku s více než 4000 mrtvými, kolem 1 milionu uprchlíků, ale dle nich za vše může Putin.

Pokud si jakýkoliv Putinův či Zemanův kritik chce zjistit něco o zločinech, které spáchaly USA jako náš demokratický vzor, tak si může „počíst“ zde:

http://jirisoler.wz.cz/zlocinynato.html

http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/amerika/tryznitelka-z-abu-ghrajb-rumsfeld-vsechno-vedel_49642.html

http://www.pozitivnisvet.cz/seznam-vsech-americkych-valecnych-zlocinu

http://en.wikipedia.org/wiki/My_Lai_Massacre

Zajímavé ovšem je, jak Zemanovi odpůrci všechna tato fakta vůbec neberou v úvahu a slepě papouškují jen to, co přinesou západní média. A ta nyní dle not majitelů Reuters a jim podobných pějí na jednotnou protiruskou notu, protože jejich majitelé se chovají podle starého Goebelsova hesla, že „stokrát opakovaná lež se stane pravdou.“


Nemyslící dav si totiž neuvědomuje, že je jen nástrojem vlastníků mainstreamových médií, kteří vědí, jak zákony davové psychózy fungují a s těmito nemyslícími davy si hrají podle svých not. Vlastníci médií vědí, že když  tento nemyslící dav dostatečně zpracují, tak jej naženou třeba do války a ten dav ještě půjde svoje bližní zabíjet s nadšením, protože bude přesvědčený, že se jedná o správnou věc.

A toto se v případě Ukrajiny děje. Organizovaná mediální manipulace s nemyslícími lidmi, kdy dav hází vajíčka po prezidentu Zemanovi pro několik sprostých slov, ale útočné války ze strany USA a zemí NATO velkomyslně přehlíží, nebo je dokonce podporuje.

Takže pane Valíčku, onen Ukrajinec se měl stydět před Vámi a ne Vy před ním.

Několik sprostých slov ještě nikoho nezabilo, na rozdíl od opravdového zabíjení…

Publikováno se svolením autora
Autor publikuje na http://jaromirpetrik.blog.idnes.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články