Za nepokoji v Thajsku a na Ukrajině stojí především Monsanto

Za nepokoji v Thajsku a na Ukrajině stojí především Monsanto

gmo2

Zdroje WMR na Wall Street označily mega-producenta a prosazovatele geneticky modifikovaných potravin, společnost Monsanto a drancovatele národních ekonomik George Sorose jako klíčové hráče stojící za současným politickým chaosem na Ukrajině a v Thajsku.

Ukrajinský prezident Viktor Janukovyč náhle pozastavil vyjednávání o vstupu Ukrajiny do Evropské unie, když zjistil, že by dohodou s EU byla poškozena ukrajinská pozice “živitele” pro východní Evropu, protože by otevřela ukrajinská pole šizené pšenici od Monsanta. Rusko dohodu Ukrajiny s EU vnímá jako ohrožení svého ekonomického přežití.

Poskoci Sorose a mozku lidových vzpour CIA Gena Sharpa z Cambridge, Massachussetské Einstenovi instituce, okamžitě přijeli na kyjevské náměstí žádat Janukovyčovu a vládní abdikaci. Nedávno bylo odhaleno, díky hacknutí STRAFTORU ze strany nejaktuálnějšího politického vězně Jeremy Hammonda, že dvě srbské skupiny organizované Sorosem, Sharpem a CIA pro svržení srbského prezidenta Slobodana Miloševiče, OTPOR! a CANVAS (Center for Applied Nonviolent Action and Strategies), koordinují své strategie se soukromou zpravodajskou skupinou Strategic Forecasting, Inc. (STRATFOR).

Srdja Popovic z CANVAS, tzv.pro-demokratický provokatér, byl odhalen jako agent americké zpravodajské komunity, který se vyhýbá jakýmkoliv aktivitám v rozporu s americkou politikou, to se týká i podpory Palestiny. STRAFTOR je se skrz svého generálního ředitele, George Friedmana, také napojen na izraelský Mosad, sám obhajuje izraelskou perzekuci Palestinců a izraleských Arabů.

Vzpoura proti thajské premiérce Yingluck Shinawatraové, sestře Sorosova stoupence, bývalého premiéra Thaksina Shinawatry, svrženého ve vojenském převratu v roce 2006, je také inspirována elementy nakolneněnými k Monsantu.

Zatímco je Ukrajina východoevropským živitelem, Thajsko je asijskou “rýžovou miskou.” Yinglucková několikrát prohlásila, že jakákoliv dohoda o Trans-pacifickém partnerství (TPP) musí brát ohled na thajské farmáře, kteří jsou součástí lidové podpory hnutí premiérky. Poté, co se premiérka zastala thajských farmářů, kteří by se postavili geneticky modifikované rýži v zemi (tohle se stalo na Haiti, průmysl země byl ale zdecimován), pro-královští demonstrující vyrazili do ulic Bangkoku.

Bangkok se stal opakováním kyjevského Náměstní Maidan. “Pronajaté gangy” ovládané korporacemi požadovaly rezignaci demokraticky zvolených vlád Janukovyče a Yingluckové. Tyto pokusy o převrat jsou formulovány v zasedacích místnostech Wall Street, s penězi od Monsanta, logistickou podporou CIA a gangy z provokačních sítí OTPOR!, CANVAS, Open Society Institute, National Endowment for Democracy.

Je ten správný čas, aby Soros, STRAFTOR, Monsanto a další byli souzeni za porušování Loganova zákona, který Američanům zakazuje se účastnit vlastních zahraničních politik.

  zdroj : waynemadsenreport.com  vyšlo na : wertyzreport.com

Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*