Za co blokují na FB skupině Podporujeme ČSSD

Za co blokují na FB skupině Podporujeme ČSSD

V jednom článku jsem se dočetl, že po panu Krčálovi se kvůli opisování bakalářské práce na Ministerstvo práce a sociálních věcí nejspíš dostane jistá Jana Maláčová.

I poslal jsem do facebookové skupiny Podporujeme ČSSD dotaz s odkazem na zmíněný článek:

„Ale to nejdůležitější jsem se nedozvěděl, k jakému křídlu Maláčová patří, zda k tomu neomarxistickému (Dienstbier + Špidla + Valachová = inkluze a protežování nepřizpůsobivých…), nebo k tomu rozumnějšímu foldynovsko-haškovskému křídlu, které říká, že když chceš od státu pomoc, musíš sám projevit snahu v rámci svých možností něco pro zlepšení své situace udělat, ne jen mít natažené obě ruce… a křičet – já za nic nemůžu, jsem chudáček, za všechno může zlá většinová utlačovatelská neonacistická společnost, bééé!To jsou věci. Kdo že přijde místo „ministra-opisovatele“? Erik Best to odhalil a my zjistili více

A už to začalo: bývalá předsedkyně Mladých sociálních demokratů Lucie Válová, samozřejmě z pražské ČSSD, jako všichni poslední předsedové této organizace, nevím, kdy tam naposled „velel“ nějaký nepražák…, prý: proč tuhle svou nevědomost píšu do této skupiny. No snad abych se něco dozvěděl, ne, soudružko Válová.

Jakýsi Tomáš Krejčí mě dokonce zařadil ke Kalouskovi, chytaje se toho, že když něco sám nezvládnu a chci pomoc od jiného, měl bych tomu jinému ukázat aspoň trošku snahy. A to pro pana Krejčího znamená Kalouskovo – pomož si sám, na stát se nespoléhej. Další klasický způsob diskuzních faulů neomarxistů.

Dokonce se ozval i jistý David Pavlorek, jenž se silně přičinil o to, že kniha Petra Hampla byla po bolševicku stažena z knihovny Univerzity Karlovy.

Jistá Tereza Šindlerová, tuším z levicově extremistického spolku Idealiste.cz, zase psala, že jsme spadli na sedm procent, protože řešíme, kdo patří do jakého křídla, jako by nebylo jasné, že právě ono Sobotkovo + Dienstbierovo + Špidlovo křídlo, podporující patolízalství k západu a menšinám na úkor drtivé většiny levicových voličů, byli právě ti, kteří nám ten propad voličské přízně způsobili.

A reakce na mou snahu se obhájit? Nějaký přičinlivý soudruh mě promptně zablokoval, abych již nadále nemohl páchat ideologickou diverzi.

Podle toho je jasné, že s Janou Maláčovou jsem tomuto multikulti křídlu „šlápl na kuří oko“, že si někdo moooc přeje, aby se tahle otázka příliš …ehm… veřejně nepropírala, takže se mě tímto snaží zastrašit.

Ovšem to jsou na špatné adrese, takže na Janu Maláčovou bychom teďko měli zaměřit značnou část pozornosti, něco tu velmi silně nehraje!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*