Z daní se platí kde co, i přeoperované X

Z daní se platí kde co, i přeoperované X

V Nizozemsku dali do pasu muži přeoperovanému na ženu pohlaví X, prý se po přeměně necítí být mužem ani ženou. Nic mi po tom není, žiji tady, v Česku, ale přemýšlím o tom, že všechny současné neomarxistické pitomosti

a někdy i zrůdnosti, platí daňoví poplatníci.Z toho mi plyne jediné – každý občan by měl mít právo rozhodovat o té části svých daní, které jdou do sporných sektorů jako je např. zdravotnictví či neziskový sektor. Předpokládám sice, že v západních zemích si např. přeměnu pohlaví hradí klient sám, nicméně např. v Americe mění pohlaví často armáda a na tu tečou automaticky daňové prostředky od všech daňových poplatníků.

Pokud tvrdíme, že žijeme ve svobodném světě, měli bychom mít právo vyjádřit svůj nesouhlas s některými výkony, které zprostředkovává stát.

Osobně zásadně nesouhlasím s trendem měnit pohlaví, je to nebezpečná hra na bohy. Každý člověk se narodí s nějakými vlohami i nějakými odlišnostmi od většiny. Ty odlišnosti ho činí jedinečným a dávají mu prostor stát se silným díky tomu, že je přijme a zároveň překonává své handicapy. Kladná role jeho okolí je taková, že ho berou jaký je a že mu pomáhají, ale jen v tom, co tento odlišný jedinec nezvládne. Přeměna pohlaví znamená, že příslušná osoba přestane žít svůj osud (ve východní filozofii si ho vytvořila v minulém životě) a stává se loutkou lidí, kteří ho ke změně pohlaví „láskyplně“ dotlačí, poničí mu hormonální přípravou zdraví a vytvoří z něho plastikami zformovanou osobu. Ta osoba pak upravené tělo přijme v té podobě, že má potřebu exhibovat nebo stejně nové tělo nepřijme. Pro tu vymyslí neomarxističtí flákači pohlaví X, aby se vyvinili ze špíny, kterou napáchali.

Asi by ubylo dost zbytečných zákroků, kdyby měli daňoví poplatníci možnost určit, kam část jejich daní má směřovat. Možná by ubylo kuřáků, kdyby daňoví poplatníci váhali, zda se mají podílet na léčbě jejich nemocí z kouření. Možná by ubylo přežraných otylých, tudíž i cukrovkářů a kloubních operací. Prachy mají prostě velkou moc a jejich nedostatek možná i moc zbytečně neonemocnět.

Inspirace: https://zpravy.idnes.cz/nizozemi-cestovni-pas-pohlavi-x-intersexualita-ft9-/zahranicni.aspx?c=A181021_154036_zahranicni_zaz
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*