Z Bílého Domu se celé dny ozývají hádky a křik, zatímco imploze korporátní vlády Spojených Států pokračuje

Z Bílého Domu se celé dny ozývají hádky a křik, zatímco imploze korporátní vlády Spojených Států pokračuje

Nejsou to moc štastné časy pro mezinárodně izolovanou a zruinovanou nacisticko-sionistickou vládu nízkosti ve Washingtonu DC. Podle našich zdrojů ze CIA se celé dny ozývají nekonečné hádky a křik mezi různými kabalistickými šéfy v Bílém Domě, kteří diskutují jak pokračovat dál a kdo má na čem největší vinu. Podle těchto zdrojů také plánuje tvrdá frakce vedena izraelským premiérem Netanjahuem nové útoky a masové zabíjení včetně masivního výpadku elektrické sítě na území USA.

Obklíčeni nacisti poslali minulý týden Společnosti Bíleho Draka tento dopis: “OSN nechce mír, ani MMF a ani USA”. Aby to podtrhli a připojili k problémům v Syrii a Ukrajině, začali s novými provokacemi v Nigérii a Vietnamu (dole je více detailu).

Řeklo se jim: “jestli příjdete k Bílemu Draku, tak si Vás vezmeme stejně tak na starost, jako když nás budete negovat”. Na to ještě nepřišla žádná odpověď.

Stále více obklíčený prezident Obama teď jenom potvrzuje, že on je “Dvanáctý Mahdi”, čímž je řečeno “zachránce humanity”, jak sdělili.

http://en.wikipedia.org/wiki/Muhammad_al-Mahdi

President Vladimír Putin navštívil minulý týden Čínu proto, aby položil základy několika důležitým dohodám, na základě oznámených čísel (200 miliard dolarů roční vzájemný obchod v 2020), které jsou dle přibližného odhadu to, co Rusko exportuje do Evropské Unie. Je to určitý způsob prohlášení typu: “jestli budeme nuceni žít bez EU, není to pro nás problémem”. To by také zapříčinilo, že Čína by byla pro Rusko obchodne 5x víc důležitější než pro Spojené Státy.

Další velkou událostí, která se minulý týden stala, bylo nahrazení kabalisty kontrolované vlády Indie vládou Narendra Modiho, člověka, který má zakázáno cestovat do USA. Je to konec kabalistické kontroly dynastie Ghandi/Nehru, ale také velký impuls pro plány zemi BRICS na ukončení nacistické světové tyranie. Jde o to, že Indie byla v plánech nacistů používána mnohokrát proti Číně.

Za těchto okolností ministr financí Spojených Států Jack Lew navštívil Čínu, zatímco Netanjahu z Izraele navštívil Japonsko, jako součást kabalistické snahy vybírat neustále peníze, které by oddálily bankrot korporatní vlády Spojených Států.

Návšťeva Netanjahua v Japonsku byla v rámci záměru přesvědčit otrockou Abeho vládu, aby souhlasil s pokračujícími plány tvrdého jádra kabaly začít III. světovou válku. Nakonec Netanjahu zkrátil svou návšťevu Japonska o jeden den a odjel s ocasem staženým mezi nohama. Jeden pravicový japonský šéf ve vysoké státní funkci předpověděl minulý týden, že Abe, díky svým zrádcovským activitám, by mohl být “brzy mrtev”.

Návšťeva Netanjahua taktéž souvisela s důležitými nepokoji proti číňanům ve Vietnamu. Je to dáno tím, že sionisté byli přistiženi in-flagranti jak platí zabijáky, kteří provokují nepokoje proti japonským zájmuů v Číně, zatímco současně platili japonské aktivisty, aby protestovali proti Číně. Je zde tedy velmi vážná a pravděpodobná domněnka, že vietnamské protesty byly upláceny těmi samými sionistickými provokatéry.

A navíc situace v Sýrii a Ukrajině vybouchla sio-nacistům přímo do tváře, stejně tak, jako nyní ve Vietnamu. Teď vyhrožují s tím, že napadnou Nigérii. Proto je v korporátních sionistických médiích tak silná propaganda na uměle vytvořený incident “unesených holčiček” sektou “Boko Haram”. To je jenom krycí historka, která má napomoci zmocnit se nigerijských nálezišť ropy.


Vzkaz Netanjahuovi a jeho společníkům z tvrdé linie: všechno skončilo a vzdejte se, dokud můžete. Vzkaz židovskemu lidu: bude to zdroj věčné hanby pro celý Váš lid, že jste dovolili aby se tento nacistický psychopat proměnil ve Vašeho lídra. Zbavte se ho.

Podle zdrojů z čínské vlády měl však ministr financí Jack Lew a určité typy z tajných agentur svůj zájem více koncentrovaný na peníze. Nakonec, aby dostali od číňanů nějaké peníze na to, aby udrželi nějak naživu svou korporátní vládu, nabídli Číně koupi velkých kusů Japonska, včetně nějakých velkých sdělovacích prostředků a velkou část akcií ve Fukušimě. Číňané tedy vstoupí do obchodu s výrobou energie ve Fukušimě, řekly zdroje.

Taktéz přišlo potvrzení něčeho, co jsem nemohl dlouhou dobu plně akceptovat, ale o čem jsem slyšel mluvit a hodně četl. Jde o existenci vlaku, který je schopen jet rychlostí 2900km/h, nebo aspoň dostatečnou rychlostí na to, aby se dostal z Tokia do Londýna, nebo New Yorku za tři hodiny. Blogger, který je známý pod jménem Cobra sdělil tomuto pisateli, že jednou cestoval tímto podzemním hypersonickým vlakem z New Yorku do Londýna za jednu hodinu. Jiné zdroje mě říkali o celém systému těchto hypersonických podzemních tunelů pod povrchem Spojených Států. Vypadá to, že je to tedy reálné. Vtip spočívá jen v tom, že se musí vytvořit tunel v němž je téměř “vakuum” a má vysavačový efekt, aby nefungoval odpor vzduchu.

“Teď to tedy vypadá tak, že Pentagon byl schopen dostat nějaké peníze od číňanů díky tomu, že jim prodal tuto technologii”.

http://www.businessinsider.com/train-capable-of-reaching-1800-mph-2014-5

A taky to vypadá na základní příčinu toho, proč Čína neustále opakovaně vyhlašuje své plány propojit Čínu se Spojenými Státy a Evropou právě těmito superrychlými vlaky.

http://www.theguardian.com/world/2014/may/08/chinese-experts-discussions-high-speed-beijing-american-railway

Podle Americké Akademie Věd, Pentagon zrealizoval v utajení víc jak 6000 patentu z “důvodu národní bezpečnosti”,což dává základ dostatečně silné domněnce, že tyto technologie budou v nejbližších letech dány ve prospěch celé veřejnosti.

Velká otázka zní, předpokládám, jestli tedy je nějaké zařízení na výrobu volné energie už na trhu. Minulý týden se tento autor spojil s jednou skupinou, která má sídlo na Tchaj-Wanu a na jihu Japonska, a která chce vyrobit jedno zařízení na výrobu volné energie založených na plánech Nikola Tesly. Informovali mě, že porád jsou technické problémy s navýšením napětí a taky problémy s izolováním jednotky, které neumožňují její komercializaci.

zdroj : http://benjaminfulford.net,http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com,http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*