X sjezd KSČM. Skuteční komunisté už sotva dýchají a delegáti tohoto sjezdu volbou zrádného Filipa dali zelenou k jejich úplné likvidaci. Skálo zakroč!!!

X sjezd KSČM. Skuteční komunisté už sotva dýchají a delegáti tohoto sjezdu volbou zrádného Filipa dali zelenou k jejich úplné likvidaci. Skálo zakroč!!!

Možná ani nemá smysl se ke sjezdu levicové špíny vůbec vyjadřovat. Říkám si sám sobě abych držel hubu, ale nitro se bouří. Mé přesvědčení se bouří!! Vyzývám proto skutečné komunisty k opuštění oportunistické a zrádcovské partaje s názvem KSČM, která se pachtuje s ideologickým nepřítelem, s nepřítelem národa a dělnické třídy.

Zaznamenal jsem výroky delegátů, že ÚV a Filip svou politikou stranu zachraňuje. Opravdu šlechetnost sama a hloupost delegátů. Údajně prý Babiš nemůže udělat takovou škodu. To si vážně myslíte??? Kdo Vám takové nesmysly nakukal??? Je pravda, že ÚV a Filip jsou zachránci-to je nesporné!!! Zachraňují si svá teplá místečka ve vedení strany a v poslanecké sněmovně. No a vy-moulové z členské základny jim věříte a jako blbci na ně v příspěvcích platíte, přičemž ideologická podstata komunistického hnutí je takřka v hajzlu. To jste už tak tupí, že ani tohle nevidíte??? Vždyť Vám lžou do ksichtu a krom voleb si na Vás řadové členy ani nevzpomenou. Jste jen stádo ovcí!!!! A jestli jste na svou volbu ještě hrdí tak je to smutné. Plně se zde ve své tvrdé realitě projevila úplná absence ideologického stranického vzdělávání.

Svým způsobem jsem zděšen z úrovně delegátů. Dle mých informací byl na sjezdu za Trutnovsko jistý pan Tylš o kterém vím své. Levičák a k tomu ideologicky prázdný a neznalý. Jestli takoví delegáti sjezdu měli převahu tak se výsledku vůbec nedivím. Nebudu tu však soudit úroveň delegátů, protože to je odpovědnost základních organizací a okresních a krajských konferencí. Je však vidět, kam až klesla úroveň členské základny pod vedením předsedy strany Filipa.

ZA TENTO SJEZD SE SOUDRUZI LEVIČÁCI STYĎTE. POŠLAPALI JSTE ODKAZ KARLA MARXE A ZNEUCTILI KOMUNISTICKÝ MANIFEST. VY NEMÁTE PRÁVO ZPÍVAT INTERNACIONÁLU. VY IGNORUJETE ZÁVĚRY KOMINTERNY!!! VY NEMÁTE PRÁVO ŘÍKAT-ČEST PRÁCI!!! VAŠÍM HESLEM JE-ČEST ZRÁDCI A KOLABORANTI!!!

Doufám jen, že soudruh Skála v sobě najde čest a odvahu postavit se zrádcům a dá impuls k oddělení komunistického jádra od zdegenerovaného šmejdu. Je nejvyšší čas rozbít KSČM a jít svou cestou-tou komunistickou. Samozřejmě bez Filipa, Kováčika, Dolejše, Markové a dalších zrádců. Myslím soudruhu Skálo, že víte o tom, že vaše podpora neustále roste!!! Zakročte dokud je čas, protože na základě výsledků tohoto zmanipulovaného sjezdu hodlá hodně straníků ze strany odejít a řada sympatizantů se odklání.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “X sjezd KSČM. Skuteční komunisté už sotva dýchají a delegáti tohoto sjezdu volbou zrádného Filipa dali zelenou k jejich úplné likvidaci. Skálo zakroč!!!

  • Filip po debaklu voleb dělal jako, že se vzdá vůdcovství. Ale jen kecá a jako jednoho z nejhorších členů vidím Dolejše. Tomu snad hrabe. Pan Skála je velice rozumný a soudný člověk. Škoda, že byl záměr, aby nebyl zvolen. a majestát Filipa nebyl ohrožen. Myslím, že za tohoto vedení straně preference neporostou ba naopak.

  • KSČM by neměla kolaborovat při novém normalizačním procesu, který nám jak jinak přináší další Slovák. Babiš je bezpáteřní, jeho jediným zájmem jsou peníze a moc. V klidu bude v Bruselu ohýbat hřbet, aby dostaly jeho podniky dotace a tady bude dělat hrdinu. Se zahraniční politikou ANO nemůže KSČM souhlasit, ani jí tolerovat. Pokud tak učiní, ztratí i zbytek voličů.
    Babiš zradil své voliče, kterým slíbil potrestat tuneláře a podvodníky. Nyní se spojil s ČSSD a budou muset zastavit stíhání jak socanů, tak Babiše a jeho poskoků.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*