WikiLeaks: „Deep State“ přinutil konzervativního papeže Benedikta k rezignaci

WikiLeaks: „Deep State“ přinutil konzervativního papeže Benedikta k rezignaci

George Soros, Barack Obama a Hillary Clintonová provedli převrat ve Vatikánu, aby v únoru 2013 svrhli konzervativního papeže Benedikta, podle e-mailů WikiLeaks.

Papež Benedikt se stal od papeže Gregora XII prvním papežem, který v roce 1415 odstoupil a prvním od papeže Celestina V roce 1294, který tak učinil z vlastního podnětu.

Portál Gloria.tv napsal: Skupina katolických vůdců však cituje nové důkazy, které byly odhaleny v e-mailech zveřejněných serverem WikiLeaks, že konzervativní papež Benedikt se nevzdal funkce z vlastního podnětu, ale byl z Vatikánu vytlačen převratem, který skupina výzkumných pracovníků nazvala „Katolické jaro“.

Soros, Obama a Clintonová využili diplomatický mechanismus Spojených států, politické síly a finanční moc k tomu, aby donucováním, úplatky a vydíráním „změnili režim“ v římsko-katolické církvi, aby nahradili konzervativního papeže Benedikta současným papežem Františkem, který se od té doby stal nářkem pro mezinárodní levici, ohromující katolíky po celém světě.

Skupina katolických vůdců teď poslala prezidentu Trumpovi dopis, v němž jej vyzvala, aby zahájil oficiální vyšetřování činností George Sorose, Baracka Obamy, Hillary Clintonové a dalších, kteří se údajně podíleli na řízení Katolického jara, které vyústilo k jejich cílu „změny režimu“ ve Vatikánu.Katoličtí vůdci uvádějí osm konkrétních otázek, které se snaží odpovědět na podezřelé události, které vedly k rezignaci papeže Benedikta, první papežské abdikaci za 700 let.

„Konkrétně máme důvod se domnívat, že změna režimu ve Vatikánu byla navržena Obamovou administrativou,“ tvrdí navrhovatelé ve svém dopisu zaslaném prezidentu Trumpovi ze dne 20. ledna.

„Byli jsme šokováni, když jsme zjistili, že v průběhu třetího roku prvního volebního období Obamovy administrativy váš předchozí oponent, ministryně zahraničí Hillary Clintonová a další vládní úředníci, s nimiž se spojila, navrhli katolickou revoluci, ve které došlo ke konečnému zániku toho, co zbylo z katolické církve v Americe.“

Dopis obsahuje odkazy na dokumenty a zprávy, které podtrhují jejich tvrzení. Nejprve se zaměřuje na známé e-maily Soros-Clintonová-Podesta, které minulý rok zveřejnil server WikiLeaks, ve kterém Podesta a další progresisté diskutovali o změně režimu, aby odstranili to, co popsali jako „diktatura středověku“ v katolické církvi.

Co se týče dotyčných Podestových e-mailů, deník New American napsal loni v říjnu:

„Podesta, dlouholetý poradce a důvěrník Clintonové a rukou vybraný aktivista pro levičáka George Sorose, v e-mailu z roku 2011 odhalil, že on a další aktivisté pracují na uskutečnění revoluce „Katolické jaro“ v katolické církvi, zřejmě s odkazem na katastrofické „Arabské jaro“, které organizoval stejný rok tým Obama-Clintonová-Soros, a které destabilizovala Střední východ a přivedlo radikální islámské režimy a teroristické skupiny k moci v tomto regionu. Podestův e-mail je odpovědí na dalšího radikála financovaného Georgem Sorosem – Sandy Newmana, zakladatele „progresivní“ organizace Voices for Progress.  Newman napsal Podestovi, že potřebuje radu, jak „zasadit semena revoluce“ do katolické církve, kterou označil na „diktaturu středověku“.

Ve svém dopise prezidentu Trumpovi skupina katolických vůdců napsala: „Přibližně rok po této e-mailové diskuzi, která nikdy nebyla zveřejněna, jsme zjistili, že papež Benedikt XVI abdikoval za velmi neobvyklých okolností a byl nahrazen papežem, jehož zřejmým posláním je poskytnout duchovní součást radikální ideologické agendě mezinárodní levice. Pontifikát papeže Františka později zpochybnil svou vlastní legitimitu při mnoha příležitostech.“

„Jsme nadále zmateni chováním tohoto ideologicky nabitého papeže, jehož posláním se zdá být jedno z postupujících sekulárních programů levice spíše než vedení katolické církve v jejím posvátném poslání,“ píšou katoličtí vůdci, kteří vyjadřují myšlenku miliónů katolíků kolem Františka ohromeného levicovou ideologií. „Není to prostě správná role papeže, aby se zapojoval do politiky do té míry, že je považován za vůdce mezinárodní levice.“
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “WikiLeaks: „Deep State“ přinutil konzervativního papeže Benedikta k rezignaci

  • Jeste bych doplnil. Po odstoupeni papeze Benedikta do ustrani se rozsirovala v zapadnich mediich zprava, ze papez ma leukemii a ze nebude dlouho zit. On ale zije a je zdrav a byla to tedy lez! Daly ji do obehu ty same sily o kterych je zde rec. Ty, ktereho vytlacily z uradu, aby odvedly pozornost od sebe.
    USA provadi neustale prevraty rezimu ve svete ve svem zajmu. Nezastavily se tedy ani pred Vatikanem.
    Dusledkem je rozkol v katolicke cirkvi a chaos ve svete.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*