WHO, protesty proti Covid-19 opatřením a soudní řešení

WHO, protesty proti Covid-19 opatřením a soudní řešení

Vedoucí WHO (Organizace pro světové zdraví Tedros Ghebreyesus se vyjádřil, že spoléhat na hromadnou imunitu není etické. Nechat nemoc řádit a doufat, že až většina na ni získá odolnost, mu nepřijde správné. Podle něho, hromadná odolnost může být docílena jen tam, kde je podstatná část populace očkována. U spalniček musí být 95% lidí očkováno, u obrny je to 80% a pak je automaticky i ten zbytek ochráněn.

„Nikdy v historii veřejného zdraví nebyla hromadná imunita používána jako strategie při výskytu nemoci a už vůbec ne při pandemii,“ prohlásil při setkání s novináři.

To je samozřejmě nehorázná lež. Snad si Tedros nemyslí, že v r. 1435 měli očkování proti čemukoliv? Nebo že v minulých stoletích měli lidé zbytečné organizace, plné úředníků, jako je WHO sama, jejichž hlavní činnost je strašit lidi, sčítat počet nakažených, vyléčených a mrtvých, vytvářet z toho patřičná hlášení a za to pobírat vysoké honoráře? Ne, nic takového nikdy neexistovalo. Lidé byli na svých a nejspíš na tom byli lépe než s nanuceným očkováním, nefunkčními a škodlivými léky a monitorováním zdraví přes telefon za účelem pozdějšího vyřazení nežádoucích elementů z lidské společnosti.

WHO se skutečně začíná jevit jako organizace dvou tváří. Napřed tvrdí to, po druhé je to pravý opak. Napřed na nás celosvětově nanutili karanténu a dnes říkají, že nedoporučují karanténu jako způsob obrany proti nemoci. „Karanténa mohla pomoci ze začátku, kdy bylo potřeba zorganizovat zdravotní ochranu, získat potřebný zdravotní materiál a zajistit ochranu zdravotníků,“ říká Dr. David Nabarro z organizace WHO.

Dr. Nabarro dále přiznává, že vše, co karanténa docílila byla chudoba a hlad. Ti, co už chudí byli, jsou dnes ještě chudší, podvýživa ničí celosvětově děti i dospělé, malí farmáři jsou skoro zničeni, malí podnikatelé zrovna tak a skoro všichni z nás jsme na tom pouze ztratili. V Číně dokonce šli tak daleko, že svařili dveře bytů s futry, aby lidé nemohli ven. A vedení států po celém světě následovalo čínský komunistický vzor a uvalili na své občany tyto nelidské požadavky.

Důvody, proč se názory Tedrose Ghebreyesus a Dr. Nabarro tolik liší, spočívají v několika důležitých faktech. Tedros je všude uváděn jako doktor, ale přesto, že byl Ministrem zdravotnictví v jeho rodném státě Etiopii, lékařský titul nemá; vystudoval (pokud vůbec vystudoval) jako biolog. Navíc je jeho kariéra poseta tak těžkými přehmaty a zločiny proti lidem, že se absolutně nehodí na pozici vedoucího světové zdravotní organizace. Předtím, než se stal ministrem zdravotnictví v Etiopii, působil jako vedoucí teroristické organizace, která napadala a zabíjela místní venkovany. Jako ministr zdravotnictví odmítl uznat epidemii cholery a vydával ji za obyčejný průjem. Kvůli tomuto záměrnému přehmatu zemřelo velké množství lidí.Tedros odmítá přihlédnout ke skutečnosti, že některé státy, jako na příklad Švédsko měly úmrtnost průměrnou, i když nedodržovali žádné rouškování, ani karantény, ani společenský odstup. Dokonce se ukázalo, že měli nižší úmrtnost než rok předtím, kdy žádná epidemie nebyla.

V r. 2017, když se oba, Tedros a Dr. Nabarro ucházeli o místo generálního ředitele organizace WHO, byla tato pozice po prvé v historii obsazena na základě volby členských států a ne rozhodnutím představenstva. Ukázalo se, že Čína využila svých investic v Africe a donutila Africkou unii a Pakistán spolu s Indií, aby podporovali Tedrose. Proto Tedros na oplátku kryl záda Číně, chválil Čínu a její komunistickou strategii, což zahrnuje i roušky, karanténu a společenské oddalování a následovně to nanutil na celý svět.

To, že tyto metody možná v Číně cosi docílily, mohlo být způsobeno mnoha jinými vlivy, jako na příklad jinými způsoby testování, anebo že se patogen prostě po určité době vyčerpal, což každý patogen udělá, a pak jednoduše zmizel. Přesto byly tyto teroristické příkazy nanuceny na zbytek světa, přesně podle čínského, komunistického vzoru.

Mohl na něčem takovém někdo něco získat?

Jediní, kteří touto karanténou získali byli politikové a patolízalská media, kteří takto mohli pokračovat ve své lživé propagandě nikým neomezováni a nehlídáni a pak hlásili stovky a tisíce ohrožených a zemřelých. Politikové a nekalé živly této situace hojně využili jak v Minneapolis, v Chicagu, v Seattle, v Portlandu, v Paříži a i jinde ve světě. Zato když guvernérka státu Jižní Dakota Kristi Noem prohlásila, že opatrnost je na každém občanovi, žádná opatření nezavedla a stát dovolil několikadenní sjezd bikerů (jezdci na motocyklech), media ji napadala a demonizovala jako smečka divokých psů. To, že Jižní Dakota koronu zvládla lépe než ostatní státy, toho si nevšimli.

Další, kteří mocně získali byli majitelé Amazonu a jiných velkoobchodů, kteří úspěšně zničili veškerou konkurenci po celém světě a ovládli trh. Google a jeho reklamy si rovněž přišly na své Apple, Facebook a jiné společenské stránky, plus firmy, prodávající cigarety. Prosím, mějte to na paměti a pokud možno, nepodporujte je.

Ochranná“ nařízení pokračují, i když lidé protestují

Lékaři, zdravotní personál, vědci, odborních a i prostí lidé, ti všichni už delší dobu protestují proti nelidskýcn požadavkům, které státy na své občany uvalily, údajně ve snaze „zabránit šířeni nemoci.“ Na tisíce demonstrantů bylo v Londýne, v Berlíně, ve Francii, v Americe a všude jinde, ve větších městech. Za zmínku stojí i písemné protesty, kterých rovněž nebylo málo:

 • Velká Barringtonova deklarace (pojmenována podle města v americkém státě Massachusetts) byla doposud podepsána 4,788 lékaři, 3,185 zdravotními pracovníky a 73,105 lidmi. Mezi podpisujícími byli i vědci a profesoři z předních světových univerzit. Požadují okamžité zrušení karantény a jiných ochranných příkazů, otevření škol, otevření restaurací a všech ostatních obchodů.
 • Dopis belgických lékařů, který podepsalo 394 lékařů, 1,340 zdravotních pracovníků a 8,897 občanů. Dožadovali se vrácení situace do původního stavu, konzultace politických rozhodnutí s odborníky z patřičného oboru a vyslechnutí i opozice.
 • Skupina 700 lékařů v Německu, kteří si říkají „Lékaři pro informace“ prohlásili na národní tiskové koferenci, že „panika ohledně korony je hra. Je to podvod. Je to švindl. Je na čase, abychom pochopili, že jsme přímo uprostřed celosvětového zločinu.“ Tito lékaři vydávají časopis, který vychází v množství 500,000 kopií za týden a jsou podporování 7,000 profesionály. Oranizují hromgadné protesty v Evropě, kterých se zúčastňují milionové davy.
 • Německý Ministr ekonomické spolupráce a vývoje Gerd Mūller varoval, že karanténa zabije mnohem více lidí než co by dokázal koronavirus. Nevhodná reakce na tohoto strašáka způsobuje jeden z největších hladomorů v historii lidstva.
 • Německá neuroložka a neurofysioložka Dr. Margarite Griesz-Brisson vydala varování, že masky na obličeji způsobují nedostatek kyslíku a zahlcují organismus kysličníkem uličitým (jako při astma). Lidský mozek je velmi citlivý na nedostatek kyslíku a po 3 minutách nedostatku začne odumírat. To se projevuje jako únava, neschopnost soustředění, zpomalenost a prodloužená reakční doba – a tito lidé pak řídí automobily! Při chronickém nedostatku kyslíku zjevné příznaky zmizí, ale zpomalenost zůstává a degenerativní proces postupuje dále.
 • Americký neurochirurg Dr. Russell Blaylock varoval již brzy zjara proti nošení masek. Tím, že masky zabraňují správnému dýchání, čímž každý z nás vydýchává ven své vlastní viry a bakterie, tyto se začnou usazovat v nosních dutinách, dostanou se do chuťových nervů a podél nich až do mozku, kde – samozřejmě – způsobují značné škody.
 • Bývalý vedoucí americké organizace FDA (Federal Drug Administration) Dr. Scott Gottlieb rovněž řekl při televizním rozhovoru, že karanténa víc škodí než pomáhá. Lékaři a zdravotní pracovníci budou mít potíže s tím, aby znovu získali důvěru lidí, kteří byli podrobeni tyranickým zákazům a příkazům jako nošení masek, zákaz shromažďování, domácí vězení a výběrové zavírání obchodů.
 • Petice lékařů vládě, parlamentu a médiím je podepisována i nás a můžete ji podepsat i vy. Žádá od vlády aby přestala strašit obyvatelstvo, aby byly odstraněny všecky zákazy, aby se přestalo s povinným testováním osob bez příznaků a aby nebylo očkování povinné.

V Praze byly značné protesty proti Covid-19 opatřením (viz obrázky níže). Lidé se nedali a vyjádřili svůj nesouhlas i když policie proti nim ostře zakročila a použila slzný plyn, tlakovou vodu a jiné prostředky. Mlátili protestující obušky hlava nehlava, jak je možno vidět na videu ZDE. Byli i mnozí zranění jak na straně protestujících tak i policie. Údajně se demonstrace zúčastnilo asi 2,000 lidí. Těžko říct jestli rvát se s policií bylo moudré či ne a jestli to opravdu bylo vyprovokováno bandou chuligánů, jak tvrdí policie.

Reakce právníků a soudní postup

Dr. Reiner Fūllmich prohlásil koronu a s ní vzniklá teroristická nařízení a příkazy za největší zločin proti lidstvu, k jakému kdy došlo. Dr. Fūllmich je jedním ze čtyř členů německé koronavirové vyšetřovací komise. Tato komise sbírala výpovědi a názory velkého množství mezinárodních vědců a odborníků, ve snaze zhodnotit skutečnost koronavirové hrozby, či ji popřít. Zjistili, že se nic nedá srovnat se zločinem, který byl na nás uvalen koronou. Takže korona krize by měla být přejmenována na korona skandál a všecky osoby, které byly s těmito násilnými příkazy, zákazy a nařízeními spojeny, by měly být zažalovány a trestány za škody, které způsobily celým národům. Po politické stránce by rovněž mělo být zajištěno, aby se již nikdy nikdo nemohl ocitnou v pozici, kdy na lidstvo tak nesmyslné, zákeřné a ničivé příkazy nanutí.

Dr. Fūllmich předkládá tři otázky na nestranné zhodnocení situace:

 1. Je zde opravdu epidemie korony, anebo je to epidemie PCR testů?
 2. Mají proti-koronavirová opatření jako je nošení roušek, karanténa a společnské distancování opravdu sloužit k zabránění rozšíření nemoci, anebo byly tyto příkazy pouze na to, aby způsobily u lidí paniku a donutily je věřit oficiální teorii, aniž by kladli jaké otázky?. Nesmíme zapomínaž, že toto přineslo farmaceutickému průmyslu obrovský zisk ve formě prodeje PCR testů, za testy na protilátky, za zdravotní pomůcky, očkování, léky a mnoho jiného. Nemluvě o tom, že s pomocí testů sbírají naše DNA na neznámé účely.
 3. Bylo Německo vybráno jako vzor pro všecky ostatní v dodržování předepsaných nelidských příkazů jen kvůli tomu, že lidé v této zemi jsou příkladně poslušní všech zákonů, pokynů a nařízení?

Prosím, shlédněte celé video ZDE, je opatřeno českými titulky. Je velmi poučné a přímo k věci. Nutno poznamenat, že jeho původní verze v Angličtině promptně zmizela z internetu. Kdyby náhoodou i toto video zmizelo, mám jeho kopii a můžu ji poskytnout.

Dr. Fūllmich je přední německý právník již celých 26 let. Má rovněž oprávnění provozovat právo v americkém státě Kalifornie, kde vyrůstal. Říká, že mocné farmaceutické firmy mají značný zájem na rozšiřování koronavirového strašáka, protože mají obrovský zisk ze všeho, co si tato epidemie vyžádala. Koronavirus nezpůsobil vůbec žádnou nadměrnou úmrtnost, zatím co karanténa zničila obrovskou spoustu lidí, podniků, firem a celých národů.

Z toho důvodu zahajuje Dr. Fūllmich hromadný soudní proces (class action suit) proti těm, kteří tuto celosvětovou katastrofu způsobili. Mohou se ho zúčastnit všichni ti, kteří byli těmito nesmyslnými příkazy nějak poškozeni. Podmínky procesu a možnosti přihlásit se jsou uvedeny na internetové stránce ZDE. Cena za jednotlivého žadatele je pokud vím 800 euro.

Bylo by velmi dobré tento proces rozšířit i k nám.

 

Jana Kaufman
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*