Washington Post se snížil k šílené konspirační teorii na podporu Hillary Clintonové

Washington Post se snížil k šílené konspirační teorii na podporu Hillary Clintonové

Deník Washington Post (WP), na který se americká vláda spoléhá, aby zesměšňoval „konspirační teorie“, přišel s jednou jeho vlastní.    

WP, který má na plný úvazek reportéry mající pohrdavě zesměšňovat zprávy o „konspiračních teoriích“ -a nazývá je „ideologickým hnutím“- přišel se svou vlastní výstřední a absurdní konspirační teorií. Tato teorie je, že prezidentská demokratická kandidátka Hillary Clintonová byla otrávena ve spiknutí zorganizovaném ruským prezidentem Vladimírem Putinem, který jednal v součinnosti s republikánským prezidentským kandidátem Donaldem Trumpem. Příběh v deníku pokračuje kolapsem Clintonové během zádušní mše na počet obětí z 11. září v místě bývalého Světového obchodního centra v New Yorku. Takové zavádějící a nedoložené „informace“, které tento deník prezentuje, mohou nebezpečně zhoršit již tak napjaté vztahy mezi Washingtonem a Moskvou.

Příběh WP také cituje předchozí nepodložené obvinění, že prezident Putin nařídil atentát, radiací a ozářením, na bývalého ruského špiona Alexandra Litviněnka v roce 2006. Poté, co byl článek otištěn, další pro-Clintonské webové stránky ještě přidaly na seznam konspirační teorii o údajné otravě bývalého ukrajinského prezidenta Viktora Luščenka v roce 2004. 29. září 2009 byl zveřejněn rozhovor s RT, kde bylo uvedeno, že obvinění z otravy Luščenka mohlo být vyrobeno Kyjevem ve snaze obvinit Rusko. Video rozhovor byl poté odstraněn z Youtube.

Cíl neokonzervativních válečných jestřábů, kteří jsou zakotveni na kampani Clintonové, stejně jako Ústřední zpravodajská služba napojená na deník WP, je jasný. Prezident Putin je označován neokonzervativci jako další Saddám Husajn, Muammar Kaddáfí a Bašár Asad. Mezitím, Trump je vylíčen jako novodobý Alger Hiss, který dluží konečnou loajalitu vůči Kremlu. Je třeba zdůraznit, že Jeff Bezos, majitel deníku Washington Post, má smlouvu na 600 miliónů dolarů se CIA k poskytování služeb cloud computingu pro CIA. Dohoda dělá z deníku WP díky vzájemným pracovním odkazům, de facto CIA dodavatele.

Směšný a absurdní článek WP následuje po jiném obvinění úředníků demokratické strany a Obamy, kteří obvinili ruskou inteligenci, že stojí za kybernetickým útokem do Demokratického národního výboru, kde byla zjištěna závažná fakta o podvodu v kampani Hillary. Rusko tato obvinění odmítlo a před nedávnem se dokonce k nabourání do počítačové sítě výboru přihlásil hacker, který údajně za vniknutím stojí a byl velice znepokojen, že je jeho zásluha připisována Rusku.

Všechny tyto pobuřující obvinění proti Rusku jsou navrženy tak, aby připravily půdu pro americko-ruskou vojenskou konfrontaci během prezidentství Clintonové. Ať tak, či tak, jeden přední člen skupiny Bilderberg se před časem vyjádřil, že Hillary bude americkou prezidentkou za každou cenu. Už jen proto bych volil Donalda Trumpa!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*