Vzpouru ovce samy nedokážou

Vzpouru ovce samy nedokážou

Většinová společnost se vždy probudí až teprve tehdy, když jí opravdu něco pořádně nažene strach. To jsou nyní imigranti. Tedy revoluční nálada by vcelku byla.

Problém je, kam se ten strach podaří nasměrovat. Jestli na falešného obětního beránka, nebo na pravého původce všeho zla! O to, nasměrovat nás nesprávným směrem, se meinstream skrytě snaží, kdy se pouze tváří, že jakoby je proti těm, kteří věří, že se vše vyřeší výlučně bojem proti islámu. „Islám v ČR nechceme“ se sice realizovat musí, ale jde o falešný cíl směrování hněvu lidu určený k odvedení pozornosti!
čtěte: http://svobodnenoviny.eu/rozdel-a-panuj/

ovce

Celá ta šachová partie je podstatně složitější, a proto ji musí všichni současní vůdci vystrašených iniciativ odporu chápat komplexně. Zejména tací pánové jako pan Konvička, Zemánek, Obrtel, Bartoš nebo europoslanec Mach a spol by měli chápat, jak vše souvisí se vším.

Rozbít EU zase na malé státečky, vždyť o to jim jde!!!

Zaměstnat nás potyčkami s Islamisty, které ale předtím proti nám nasměrovali (přímo rozzuřili) svými bombami, vždyť o to jim jde!!!

Jak je to s tím Islámem?
http://aeronet.cz/news/jak-je-to-s-tim-islamem-proc-dolar-muze-zachranit-pouze-3-svetova-valka-a-co-s-tim-muzeme-udelat/
(pro plné pochopení je však nutno výše odkazovaný článek přečíst včetně diskuse pod ním)

Takže správné heslo zní „V ČR (EU) nechceme dolar jako rezervní měnu! V ČR (EU) nechceme, dolarové nevládky. Vyčistěte naše školství od těch co učí nenávist, od Putnů a jemu podobných „profesořů“! V ČR (EU) nechceme USA-army. Vylučte USA z NATO! My v ČR my Evropané chceme obchod s našimi přirozenými sousedy a to je Rusko, ale i severní Afrika a Blízký východ. TTIP nechceme, sankce proti Rusku nechceme, nechceme mít za souseda rozvrácený islámský svět žijící podle pravidel temného středověku. Chceme sousedit a obchodovat s moderními a silnými Islámskými státy jejichž občané budou šťastni doma a tam prosperující.
Tedy ty cíle, které máme my Evropané, by měli přijmout za vlastní i Imámové následovníků proroka Mohameda a zejména se postavit proti vládcům FEDu, ale přirozeně zrevidovat i své nyní prosazované středověké principy spolužití. Nepřítel nejsou Evropané, ale úzká skupina asociálů, která nás proti sobě štve a všichni zaprodanci, kteří za jejich falešný dolar náš svět rozvrací. Ti musí skončit jako Jídáš.

Problematika je složitější. Zejména vůdci odporu proti současnému celosvětovému zmaru (včetně těch muslimských), by jí měli věnovat dostatek času a pozornosti, aby špatným nasměrováním své činnosti, nakonec neudělali přesně to, co těch pár hajzlů, co plánují světovou válku, chce. Zkušenosti v tom mají exelentní, kdy tu první i druhou mají rovněž na svědomí oni.
http://leva-net.webnode.cz/products/cesta-jak-zachranit-evropu-co-je-treba-konkretne-delat-a-proc/

 

Václav Kytička

Loading...

Podobné články

4 Komentáře “Vzpouru ovce samy nedokážou

 • jak řekl chytrý Švejk: jsou buďto blbí nebo navedení… je to samozřejmě záměr islamizovat Evropu, jak zde krásně píše jiný autor, to je přesně:

  Lidé, kteří ještě pořád nechápou, že Evropská unie je pouze projektem na ovládnutí příliš národní a na dobytí silné Evropy a její přetvoření ve varný kotel národů, kde vznikne nový, hloupější a snadněji ovladatelný druh člověka se už asi stejně včas nepoučí.

  Pan Kytička se Fatálně mýlí

  …ve skutečnosti je to dlouhodobý plán jak zotročit lidi a jejich myšlení, prostě lidské duše… důkladné vysvětlení s důkazy, i s radou jak z toho ven, pro toho kdo nechce být za ovci ani za vola, ten pro sebe najde na uvedeném webu důkazy i řešení…

  ve skutečnosti je hlavním hybatelem islamizace Vatikán… už se prozradil že je ve skutečnosti podporovatelem tzv. Nového Světového pořádku, NWO » a také tím, kdo hodlá islamizovat Evropu » pod záminkou pseudo-křesťanské humanity …a ZDE MÁTE DŮKAZY:

  viz: ragauian.cz/je-to-tady-antipapez-frantisek-se-svlekl-a-definitivne-prozradil-jezuitske-zamery-s-lidstvem-je-mozne-aby-papez-lhal-a-porusoval-kristovo-uceni-zname-pravdu/

  Zfalšování Kristova učení i stvoření islámu bylo provedenou stejnou silou za účelem ovládnutí lidského myšlení. Proto dnes Vatikán islamizuje Evropu. Loutkářům je totiž jedno, jak vás budou ovládat. Pochopte prosím, že papeži na Kristově učení nezáleží

  Vatikán je nejen tím, kdo islámskou migrační invazi do Evropy veřejně podporuje, je současně i tím, kdo stvořil islám…hned poté co zlikvidoval původní Kristovo křesťanství. Věděli jste, že Kristovo učení bylo zfalšováno? Věděli jste že Mohamed měl katolického učitele? Věděli jste že islámská džihádistická ideologie je pouze vylepšenou kopií Augustinovské teologie katolického „džihádu“? Přesně té teologie, podle které katolická církev jela v podstatě celý středověk, než byla pod tlakem lidí donucena od ní ustoupit, podobně jako od otroctví a nevolnictví. Jinak by tyto ďábelské praktiky podporovala dodnes…

 • chyba lávky! oni nechtějí rozbít EU, EU je jen nástroj k nastolení NWO…

 • · Edit

  My v ČR my Evropané chceme obchod s našimi přirozenými sousedy a to je Rusko, ale i severní Afrika a Blízký východ. TTIP nechceme, sankce proti Rusku nechceme, nechceme mít za souseda rozvrácený islámský svět žijící podle pravidel temného středověku. Chceme sousedit a obchodovat s moderními a silnými Islámskými státy jejichž občané budou šťastni doma a tam prosperující.Přesně tak!A tak by to mělo být!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*