Vzpomínka na Pražskou defenestraci

Vzpomínka na Pražskou defenestraci

Druhá Pražská defenestrace proběhla v roce 1618, kdy nespokojené a rozhořčené davy vyhodily z okna dva Habsburky. Ti ale dopadli na kupu hnoje a přežili. Defenestrace byla protestem českých občanů, jelikož Habsburkové nenaplňovali potřeby českého národu! Na tuto historickou událost jsem si vzpomněl v souvislosti s lokajským postojem části evropských socialistů a lidovců v Evropském parlamentu vůči zámořské finanční oligarchii.

Ilustrační obrázek
Ilustrační obrázek

Znalí a uvažující občané EU si pomalu uvědomují, do čeho nás zatahuje zmiňovaná část Europoslanců. Tito poslanci zastávají servilní postoj ke vnášení řízeného chaosu do Evropy. Jedná se především o přijetí uprchlíků a prosazování záměrů vůči Ruské federaci. Co se týče stanovených kvót přijetí uprchlíků státy EU ze strany EK, je třeba říci, že uprchlíci vznikli v důsledku podněcování nepokojů a vojenských agresí. Z toho logicky vyplývá, že by uprchlíky měly přijmout jen ty země, které tyto agresivní intervence podnikly a profitovaly z nich,- ovládnutím ropných a jiných přírodních zdrojů. Vojenské agrese v Iráku, Libyi, Sýrii, Jugoslávii a v dalších zemích s milióny lidských obětí mají být pro Evropany a hlavně pro Europoslance mementem! Také je potřeba nastavit zrcadlo tzv. „osobnostem ČR a SR“, které v dopise adresovaném USA a EP označili Ruskou federaci za potencionálního agresora. Je třeba připomenout, že RF disponuje 1/6 území planety, 35% přírodních zdrojů, umožnila Němcům se sjednotit a rozpustila Varšavskou smlouvu. Z toho je vidět, že propaganda v označení potencionálního agresora stojí na velké lži a je tomu přesně naopak! Autory tohoto pamfletu zřejmě motivuje touha po moci a penězích.

Aktivity finanční oligarchie elit, směřující k zavedení světovlády a dalšího zvyšování majetkové nerovnosti je cesta do propadliště. Bohužel většina Europoslanců a politiků kolaboruje se strůjci těchto záměrů, čímž balancuje na pokraji možná poslední světové války.

Je správné, když vláda SR a ČR odmítá stanovenou první kvótu uprchlíků, když si je vědoma následků kladného stanoviska. Někteří plácají, že i Západ se v minulosti ujal našich uprchlíků. Osobně si na to pamatuji, byli to v drtivé většině ekonomičtí uprchlíci s vidinou lepších finančních příjmů. Západ je akceptoval, jednalo se většinou o kvalifikovanou a levnou pracovní sílu. Byli to emigranti na dobré kulturní a společenské úrovni, tudíž protiklad nabízených uprchlíků.

Doufám, že defenestrace v Bruselu neproběhne, nakolik je budova Evropského parlamentu rozlehlá a vysoká. Navozit tolik hnoje, aby si poslanci neublížili je časově a finančně náročné!

Věřím, že národy EU naleznou cestu jak řešit tento likvidační záměr organizováním referenda spojeným s vyslovením nedůvěry servilním vládám!

Ing. Richard Novák

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Vzpomínka na Pražskou defenestraci

  • · Edit

    Při druhé pražské defenestraci byly vyhozeni z oken Pražského hradu královští místodržící Vilém Slavata z Chlumu a Košumberka , Jaroslav Bořita z Martinic a písař Filip Fabricius. Událost se obešla bez obětí na životech.Jednalo se o královské úředníky a nikoliv o členy vládnoucí dynastie.Nepřesné informace ubírají na kvalitě jinak dobrému článku.

  • Dnes už žádná defenestrace neproběhne, protože mocipáni mají vše podchycené a také disponují prostředky aby ohnisko rebélie rychle zjistili a zlikvidovali svými represivními složkami hned v zárodku.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*