Vznikne proti Trumpovi v USA „Washingtonská“ kavárna?

Vznikne proti Trumpovi v USA „Washingtonská“ kavárna?

Světový i náš mainstream komentuje, jak někteří Američané neunesli volbu Donalda Trumpa americkým prezidentem a vyšli do ulic, kde agresivním způsobem dávají najevo svoji nespokojenost.

Odkaz zde: https://www.novinky.cz/zahranicni/420223-ne-trumpovi-ne-ku-klux-klanu-nespokojeni-americane-vysli-do-ulic.html . Cituji: Na protest proti zvolení Donalda Trumpa prezidentem vyšly do ulic tisíce lidí. Demonstrovali v Atlantě, Filadelfii, Austinu, Bostonu, Portlandu, San Francisku, Seattlu i Washingtonu, uvedla televize CNN. V New Yorku protestovalo před Trumpovým mrakodrapem Trump Tower až pět tisíc lidí. „Trumpa ne, ne Ku-klux-klanu, žádný fašismus v USA,“ skandovali lidé v Portlandu. Místy však byly protesty násilné. Demonstranti zapalovali ohně nejen v San Francisku, kde hořela auta, ale i v Oaklandu, kde se podle policie shromáždilo až 6000 demonstrantů.“ Tolik citace.

Nepřipomíná vám to vážení čtenáři něco?

U nás se sice při protestech proti prezidentovi Miloši Zemanovi nezapalovala auta, ale agresivita příznivců Karla Schwarzenberga byla i tak vysoká. Ti neunesli jeho prohru a přemýšleli, jak se pomstít úspěšnému prezidentskému kandidátovi Miloši Zemanovi.

Přemýšleli a přemýšleli, až vymysleli červené karty a házení vajíček na prezidenta našeho státu při našem státním svátku 17. listopadu 2014. Vypískali prezidenta Miloše Zemana při pietním aktu na pražském Albertově. Vedle našeho prezidenta stáli prezidenti Polska, Maďarska, Slovenska a Německa. Na hlavu státu létala vajíčka, jedno podle Hradu zasáhlo i německého prezidenta Joachima Gaucka. Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/zemana-vypiskali-na-albertove-dkt-/domaci.aspx?c=A141117_151454_domaci_jj Prezident Zeman nazval tuto neurvalou skupinu lidí „Pražskou kavárnou.“

Zásluhy“ si připsali hlavně příznivci TOP09. Naše „nezávislá“ média se toho chytila s „objektivitou“ sobě vlastní a neustále prezentovala protestující s červenými kartami, vajíčky a píšťalkami jako ty jediné správné bojovníky za naši „demokracii“. Že šlo o obyčejné hulvátství, těmto médiím nijak nevadilo.

Od té doby se tito „bojovníci“ proti Miloši Zemanovi dále zradikalizovali a začali dokonce s výzvami k občanskému neklidu a svržení Miloše Zemana z funkce hlavy našeho státu, jelikož se cítí silní s vydatnou podporu našich politiků z KDU-ČSL, STAN a ODS a médií. Ostatně stačí, jak se Daniel Herman, Petr Gazdík či Miroslava Němcová na adresu Miloše Zemana vyjadřují.

A když si vybavíme dehonestaci Miloše Zemana v České televizi, v Českém rozhlasu a dalších mainstreamových médiích, tak je to na pováženou. Příznivci Karla Schwarzenberga (umělci a jmenovaní politikové – tedy „elita“ tzv. Pražské kavárny) urážejí a dehonestují Miloše Zemana a jeho voliče jak jen mohou. Toto vyvrcholilo výzvou Jiřího Bartošky a Vojtěcha Dyka k vyvolání týdnu občanského neklidu a ke svržení Miloše Zemana z funkce našeho prezidenta.

Uvidíme, zda si frustrovaní voliči a nespokojené celebrity v USA vezmou příklad z naši Pražské kavárny a založí „Washingtonskou kavárnu“. Zatím se nechali slyšet, že v případě zvolení Donalda Trumpa prezidentem, emigrují z USA.

Uvidíme, zda „emigrují“ do naší Pražské kavárny. Tam by je naučili, jak zacházet s červenými kartami a jak házet vajíčka na prezidenta. Uvidíme, zda budou v CNN a BBC pronášet plamenné výzvy k občanskému neklidu a svržení Donalda Trumpa z funkce hlavy státu.

Uvidíme, zda naše Pražská kavárna vyškolí zástupce „Washingtonské kavárny“ v pořádání týdnů občanského neklidu při státním svátku USA např. na Washington square a zda si do svého „erbu“ americké celebrity dají „lidské lejno“ v podobě Donalda Trumpa po vzoru Michala Horáčka, který obří lidské lejno v podobě našeho prezidenta Zemana nechal „defilovat“ na Staroměstkém náměstí nejen před zraky přítomných občanů, ale i před televizními kamerami. Potom by se Pražská kavárna stala nejen kavárnou českou, ale kavárnou světovou.

Za sebe dodávám, že nejsem proti vyjadřování nesouhlasného názoru, toto je v demokratické společnosti legitimní právo každého občana.

Jen forma protestu by si měla zachovat alespoň nějakou slušnost a úroveň. Myslím si, že k tomuto nepatří ani házení vajíček, ani zapalování aut či rozbíjení výloh, ani výzvy k násilnému svržení hlavy státu, ale ani „plastika“ lidského lejna v podobě hlavy státu.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*