Výzva za mír! Evropané, opravdu chceme 3. Světovou válku?!

Výzva za mír! Evropané, opravdu chceme 3. Světovou válku?!

Evropští spoluobčané! „Naši“ politici chtějí dokázat, jak jsou užiteční pro EU, NATO a USA. Očekávají, že jejich tvrdý postoj vůči Rusku je vynese v jejich kariérách ještě výše, na ještě lépe placené posty, než mají dnes, proto se předhánějí v návrzích sankcí, vysílání bojových jednotek a jiných projevech nekontrolovatelné agrese proti Rusku, čímž ze dne na den zvyšují riziko 3. světové války. Jsou tak zaslepení svou vlastní nekontrolovatelnou mocí a vidinou jejich dalšího růstu, že počítají s tím, že Rusko na poslední chvíli ustoupí tlaku NATO a k válce nedojde.

Ale v čem má Rusko ustoupit? Co má Rusko udělat, aby byli spokojení? Má se vzdát svých území a dát je dobrovolně každému, kdo má o ně zájem? Pravým cílem všech těch, ať už jsou z Evropy, nebo ze zámoří, kdo chtějí válku, je ruské bohatství. Má Rusko rozdat své bohatství, aby se minulo válce? Má zlikvidovat své vlastní obyvatelstvo jako Ukrajina? Všichni, kteří uvažují střízlivě, tak vědí, že se to nikdy nestane! Rusko nikdy nepodlehne tlaku, tak jak nepodlehlo v minulosti, tak nepodlehne i v budoucnosti.

valka

Dnes je již jasné, že válka v plánech jejich strůjců nemá skončit na Ukrajině, hlavním cílem je Rusko, a válka má zachvátit i celou Evropu. Což zabezpečí pro USA vyšší zisk, a co USA rychleji vytrhne z krize, než vojenská výroba? Co účinněji zlikviduje konkurenci USA v podobě EU a Ruska, než vzájemné vyvraždění celých národů v Evropě? Co USA pomůže víc rozšířit sféru svého vlivu, než poválečné půjčky, přesně podle odzkoušeného scénáře 2. světové války?

Světový vojenský konflikt reálně hrozí! V té souvislosti se zamyslete, který z Vašich politiků Vám prozradil, že při přijetí Ukrajiny do NATO a vstoupení EU do konfliktu odvedou Vaše potomky na východní frontu, kde pravděpodobně položí život? Který z politiků půjde s nimi do zákopů? Kdo z těchto vojenských štváčů, které královsky platíte ze svých daní a s pomocí jejich mediálních spolupachatelů Vám prozradil, že toto nebude dobrodružná vítězná výprava na východ, ale že to skončí 3. světovou válkou za pomocí použití atomových zbraní? Kdo dokáže předpovědět účast Číny, která je v tomto konfliktu spojencem Ruska? Kdo vyhodnotí reálnou sílu americké armády, která doteď bojovala vždy jen se slabším protivníkem, vždyť Hitlera porazili Rusi! Na co vlastně váleční štváči spoléhají?

Jedno je jisté, v této válce nebude vítěz! Kde se schováte před jadernými výbuchy? Máte dostatečně hlubokou jámu a dostatek potravin, abyste v ní vydrželi 1000 let, než se sníží úroveň záření na únosnou míru? Ve jménu čeho má zemřít vaše dítě na východní frontě, ve jménu čeho má přestat existovat vše, co znáte, ve jménu čeho má shořet svět? Ve jménu demokracie?

Kde vidíte demokracii v tom, co se děje na Ukrajině? My vidíme jen fašistickou vládu, armádu, porušující mezinárodní konvence a promyšlenou genocidu vlastního obyvatelstva, které je na vině jen tím, že hovoří rusky. A co nato Evropa? Dokážete si představit, že by si některý národ v Evropě vydobýval svoji samostatnost způsobem, jakým to dělá Ukrajina? Byla snad Ukrajina doteď samostatná, že bojuje o samostatnost? Měla snad vládu, kterou EU neuznávala? Neměli snad Ukrajinci své národní práva? Evropská unie se vzdala svých principů, a svým postrojem se stává spolupachatelem genocidy. Co můžeme očekávat od EU, my sami, občané EU, když tak rychle a ochotně bourá vlastní hodnoty a základy?


Rusko je velký, kulturní a silný národ, bez kterého by Evropa v dnešní podobě nikdy nevznikla. RUSKO NENÍ NÁŠ NEPŘÍTEL, nepřítelem každého občana Evropy jsou nenasytní politici, kteří se za svoji moc a peníze chystají zničit vše, co je jim drahé.

Můžeme zabránit chystané válce s Ruskem, do které nás tlačí politici a koupené média? Ano, můžeme!

Co můžou udělat obyčejní, malí lidé? Když všichni malí a slabí dělají to stejné, změní všechno! Můžeme to změnit, nebo musíme!

Bojkotujme všechny politiky, kteří zvyšují napětí, kteří volají po dalších sankcích, kteří volají po intervenci proti Rusku! Bojkotujme je na všech úrovních, ve všech volbách! Nedopusťme uplatnění zla, které chtějí šířit! Bojkotujme vstup Ukrajiny do NATO! Bojkotujme média, které nám válku podsouvají, jako jediné řešení!

Věřme! Rusi a Ukrajinci jsou dva moudré národy, které řešení naleznou.

NEBOJME SE!

Šiřte tuto výzvu všemi vámi dostupnými způsoby, ve všech Vámi dostupných jazycích!

zdroj : http://www.chelemendik.sk

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…