Výzva všem občanům České republiky, kteří už se nechtějí podílet na financováni  vyvražďování dětí a civilistů v Donbasu a terorismu v Evropě.

Výzva všem občanům České republiky, kteří už se nechtějí podílet na financováni vyvražďování dětí a civilistů v Donbasu a terorismu v Evropě.

Česká zločinecká vláda financuje vrahy a teroristy!

Vážení občané České republiky,

dne 28.6. 2017 v 9.00 h proběhne u Krajského soudu v Ostravě v místnosti 333 řízení o likvidaci

Zastupitelského centra Doněcké lidové republiky na základě intervence ministerstva

zahraničních věcí a zejména pana Zaorálka a europoslance Štětiny, kteří veřejně podporují, financují a propagují fašismu a terorismus, čímž se dopouštějí trestných činů.

Válečný konflikt na východě Ukrajiny od roku 2014 štědře financuje česká vláda a to nejen finančně z našich daní, ale rovněž dodávkami těžké techniky a zbraní!

stetina2ukrajina-bandera-nato

Stali jsme se nedobrovolně rukojmí naši proamerické zločinecké vlády,

která z našich daní financuje a podporuje fašismus na východě Ukrajiny a terorismus v Evropě. Stamiliony z našich daní posílá od roku 2014 fašistickému režimu prezidenta Ukrajiny Porošenkovi, další stamiliony do Turecka teroristickému zločinci a prezidentu  Erdoganovi. Další stamiliony rozvojovým zemím, které ekonomicky zlikvidovala vláda USA!

K čemu je nám vláda, která odmítá pomáhat potřebným v naši zemi a místo toho financuje vyvražďování nevinných civilistů, dětí nevyjímaje v Doněcku a Luhansku? K čemu je nám vláda, která přihlíží, jak v naši zemi umírají děti, které nemají prostředky na léčbu závažných onemocnění a nutí tak, aby se národ na potřebné skládal,  ale na terorismus v Evropě posílá miliardy, aby se zavděčila zločinecké administrativě v USA a EU!

Pokud budete mít možnost přijít osobně podpořit ke krajskému soudu v Ostravě Zastupitelské centrum Doněcké lidové republiky, které chce pan Zaorálek, jako jediný v Evropě zrušit, v jiných státech politikům nevadí, pouze našemu ministerstvu zahraničních věcí vadí, protože poukazuji na pravdivý vývoj válečného konfliktu a kritizuji to, že ho naše vláda financuje, ráda se s vámi setkám.

Je to velký paradox, když na jedné straně česká vláda financuje fašismus, terorismus  a vyvražďování a na straně druhé chce zlikvidovat Zastupitelské centrum, řádně zapsaný spolek, proti kterému soud nic nenamítal po celý rok působnosti a to vše jen proto, že je jeho podstatou pomáhat paradoxně v zemích, kde česká zločinecká vláda financuje vrahy a teroristy!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Výzva všem občanům České republiky, kteří už se nechtějí podílet na financováni vyvražďování dětí a civilistů v Donbasu a terorismu v Evropě.

  • Spojenectvi s USA a EU nas vede do agresivnich valek a konfliktu, vedenych v zajmu cizi, tj. US politiky! Ve valceni za cizi zajmy plnime roli zoldneru, kteri bojuji na naklady danovych poplatniku CR. K tomu prijde, ze pri bojich jsou zabijeni civiliste a deti. Musime se z teto zavislost vymanit. To je pouze mozne vystupem z NATO. Nenechte se strasit Rusama, to pouzivaji US-pokrytci a lhari, aby ospravedlnili dalsi zbrojeni. Bez neho se US ekonomika zhrouti. Mir ve svete je nepritelem USA, ti chteji nadvladu podrzet a zavest NWV, kde by neomezene vladli cele planete. To nesmeji lide nikdy dopustit.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*