Výzva účastníkům setkání skupiny států G20 v Hamburku

Výzva účastníkům setkání skupiny států G20 v Hamburku

Vážené dámy, vážení  pánové, 

V současné době investujete miliardy dolarů, eur, rublů, jenů, juanů atd. do výzkumu fungování lidského mozku. Všichni soutěžíte v oblasti vývoje zbraní umožňujících dálkové ovládání činnosti lidského nervového systému, organismu a mysli. Vyvinuli jste systémy, schopné zabíjet lidi ve velkých oblastech planety, vyvlolávat u nich bolesti a nemoci, poškodit DNA vyvíjejících se organismů, změnit stav mysli lidí, jejich emoce a dokonce i jejich myšlenky. Zároveň skrývate existenci těchto zbraní před Vašimi občany tím, že je zahrnujete do zákonů o utajovaných informacích a zároveň si desetitisíce lidí na světě stěžuje, že na nich cvičíte operátory těchto zbraní. Tímto způsobem, zatímco prohlašujete, že rozvíjíte demokracii nebo humanismus a hájíte lidská práva, jste vytvořili svět, kde si nelze ověřit, jestli lidská svoboda, lidské zdraví a lidské životy jsou a nebo  nejsou chráněny proti útokům, podnikaným Vašimi vlastními agenturami. Dokonce ani politickým a demokratickým událostem ve Vašich zemích nemůže být důvěřováno kvůli Vašemu utajovanému vlastnictví těchto zbraní. Budete-li pokračovat v utajování existence těchto zbraní, bude se svět vyvíjet směrem k totalitárnímu systému nového typu, ve kterém občané nebudou mít možnost se bránit proti mentálnímu nebo fyzickému násilí jejich vlád.

Proto Vás vyzýváme, abyste odtajnili tyto zbraně, vytvořili zákony, které by chránily občany Vašich zemí proti takovým útokům a vytvořily agentury, které by, ve spolupráci s lidskoprávními organizacemi, detekovali energetické útoky na Vaše občany a hledali jejich zdroje.

Utajování existence těchto zbraní zdůvodňujete válkami, ke kterým by mezi Vámi mohlo dojít, ale tím jenom znovu dokazujete, že Vaše touha po moci převažuje nad Vaším proklamovným úsilím o rozvíjení demokracie nebo úsilím o stabilitu a bezpečnost ve světě. Vaše neschopnost budovat rozumné, zdvořilé a nenásilné vzájemné vztahy znovu jenom dokazuje, že přinejmenším někteří z Vás (a zejména USA) touží po tom získat postavení totalitární velmoci ve světě.

Navzdory Vasí neochotě zastavit toto šílenství, věříme tomu, že vzrůstající informovanost Vašich občanů o Vašem vlastnictví těchto zbraní a jejich používání je přiměje k tomu, aby Vás donutili vytvořit zákony, které navrhujeme.

 

(více informací k tomuto tématu mohou čtenáři najít na adrese  http://svobodnenoviny.eu/otevreny-dopis-evropske-komisi-zasahy-do-fungovani-lidskeho-organismu-a-nervoveho-systemu/

 

a   http://zakaz.webgarden.cz  (když kliknete na Psychoelektronické ohrožení demokracie ve formátu Word)) 

VÝZVU PODEPSALY TYTO ORGANIZACE:

 

The Worldwide Campaign Against Electronic Torture, Abuse And Experimentation
Australia

ICATORInternational Coalition Against Electronic Torture And Robotization of Living Beings
Belgium

Toronto Targeted Individuals
Canada

Worldwide Campaign to stop the Abuse and torture with mind control technologies
China

Spolek za zákaz manipulace lidské nervové soustavy radiofrekvenčním zářením
Czech Republic

EUCACH

European Coalition Against Covert Harassment
Europe

ADVHER
Association de Victimes de Harcèlement Électromagnétique et en Réseau
France

TCVN
Technological Crime Victims Network
Japan

STOPEG Foundation

STOP Electromagnetic weapons and Gang stalking
Nederlands

STOPZET

Stop Zorganizowanym Elektronicznym Torturom
Poland

Stop organized electronics tortures and killing weapons on new physical principles – Moscow Committee for the Ecology of Housing.
Russia

White TV
Sweden

Les
London End Stalking
United Kingdom

TIA

Targeted Individuals Association
United Kingdom

ICAACT

International Center Against Abuse of Covert Technologies
United States of America

PACTS, International

People Against Covert Torture and Surveillance, International
United States of America

ACOFOINMENEF

Associazione contro ogni forma di controllo ed interferenza mentale e neurofisiologica

Italy

Podepsán Mojmír Babáček, občan české republiky, jako předseda Spolku za zákaz manipulace lidské nervové soustavy radiofrekvenčním zářením
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Výzva účastníkům setkání skupiny států G20 v Hamburku

  • Utajovane zbrane. Jejich vyvoj a zkousky jsou namireny proti lidem, ze kterych politici delaji nase nepratele. Nasi nepratele to nejsou, chteji zrovna tak zit v miru jako my. Nechteji byt manipulovani politiky a prolhanymi medii. Jsou proti lidskosti. Lzou nam, ze je potrebujeme. Nepotrebujeme je. Jsou vyvijeny proti nam a jinym lidem, kteri nikomu nic neudelali a chteji zit v pokoji. Zlocinci, kteri je vyvijeji jsou pod ochranou nasich politiku, lokaju USA a EU. Zbavme se jich. Hlasuji pro nasazeni jednotek proti Rusku. Proc? Co nam Rusko dela, provedlo? Je nasim nepritelem, protoze ho tak oznacily USA, protoze se Rusko nechce USA podrobit a nechat si ukrast sva bohatstvi jako za Jelzina. To je ten skutecny duvod pro rusofobii, neustale provokace a sankce proti Rusku. USA jsou zlocinna zeme, zenouci nas s pomoci nasich politiku do 3. svetove valky. Musime se o volbach zbavit techhle gauneru, naprosto uz neschopnych svobodne uvazovat, lokaju USA a EU!!! Pracuji pro ne, ne pro nas a jsou svym hlasovanim nebezpecim pro nasi zem.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*