Výzva českým a zvláště plzeňským katolíkům

Výzva českým a zvláště plzeňským katolíkům

Pro Plzeň má být na biskupa vysvěcen, jak se ukázalo, heretik – islamofil a nepřítel církve i národa, pan Holub.

Po přečtení jeho veřejného prohlášení je zřejmé, že buď ztratil zdravý rozum a lidskou soudnost, anebo je to cynik a demagog, který jde přes mrtvoly za svou egoistickou vidinou. Postavit duchovního zločince do čela diecéze je plánovaná duchovní vražda, především plzeňských katolíků, ale i zločin proti celému českému národu! Takový člověk, jako je pan Holub, který je slepý, hluchý a navíc mu nejprimitivnější věci nedochází, nemůže zastávat vysokou funkci katolického biskupa! Nevidí, co se kolem něho děje, neslyší věcné argumenty prezidenta R, který představuje postoje drtivé většiny národa, a nedochází mu ani po teroristickém útoku v Paříži a zvěrstvech v Kolíně a jiných městech, co to znamená islamizace – ta „obrovská pestrost a hloubka“ v praxi!

Tomáš Holub Foto: ČTK
Tomáš Holub Foto: ČTK

Biskup, který na něho vloží ruce, se dopouští zločinu proti Kristu, církvi a národu a dopadne na něj Boží prokletí!

Jestli tento člověk bude vysvěcen, jde o gesto zrady ze strany biskupské konference a manipulace nadnárodních struktur, které určují sebelikvidační politiku národů.

Svěcení Holuba by bylo výsměchem všem pravověrným katolíkům a národní provokací vůči všem vlastencům, zvláště v současné době. Proto vybízíme katolíky Plzně i všechny kněze zvláště Plzeňské diecéze, aby adekvátním způsobem zabránili svěcení a přijetí duchovního zločince na své území.

 

 

+ Eliáš

Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

+ Metoděj OSBMr               + Timotej OSBMr

Biskupové sekretáři

Loading...

Podobné články

3 Komentáře “Výzva českým a zvláště plzeňským katolíkům

  • Nerad se opakuji, ale pánům autorům to ještě nedošlo… je třeba stále připomínat skutečnou pravdu, celá církev od 4. století slouží onomu symbolickému Drakovi, jak je popsáno v Janově Zjevení. Rád bych milé čtenáře upozornil že ve skutečnosti je tím, kdo islámskou invazi do Evropy řídí, Vatikán… on totiž dokonce kdysi islám stvořil… proto papeženci a mohamedáni tak kamarádí… více na www:

    * ragauian.cz/vznik-islamu-a-tajne-dejiny-krestanstvi-aneb-jak-katolicka-cirkev-zabila-krista-znicila-krestanstvi-a-stvorila-islam/

    PTEJME SE PROČ to soudruzi dělají? PROČ NÁS TAK MOC CHTĚJÍ UZAVŘÍT DO KLECE NWO totalitního systému?! TO JE KLÍČOVÁ OTÁZKA! Proč se tak hezky shodují papeženci s finančními mocenskými elitami?

    Ve skutečnosti jde totiž o to, co Vatikán potlačuje od svého vzniku ve 4. století! ÚZCE SE TO DOTÝKÁ SVOBODY LIDSKÉ DUŠE… i proto tak HODNĚ moc papeženci i globální mocenské elity protlačují islám, jelikož islám likviduje svobodu člověka důkladněji než komunismus!! A naše jediná šance je zapracovat na sobě a mrknout se na to co říkal Ježíš doopravdy… KDYŽ SE TO TAK MOC všichni SNAŽÍ POTLAČIT, TAK NA TOM NEJSPÍŠ NĚCO BUDE! NEMYSLÍTE?!

  • Církev díky restitucím podlehla světským svodům – mamonu. Jakmile se naplní koryta, přiženou se prasata, která je rychle vyžerou. Hrabivost je důvodem zániku církví u nás. Až prasata koryta vyžerou, půjdou jinam. Je to jakýsi trest boží za neskromnost.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*