Vyžeňme ty zmrdy……

Vyžeňme ty zmrdy……

Mnohé současný stav ubíjí stejně jako mně. Ale vybíjím si to na zahradě prací. Pořizuju si zásoby potravin alespoň na půl roku, protože bude válka. Jasně, píšu, ale pokud bych napsal vše, co si myslím a vím, skončil bych zle a to nechci.

Ona již je, na 5 minut doletu rakety k nám. Rusko je (zatím v klidu), ale USA stěhují armádu a zbraně na Ukrajinu a na Balt. Snažím se zabezpečit rodinu, protože majetek, nemovitosti či peníze pak nebudou mít žádnou cenu. Největší cenu budou mít potraviny a voda. Brbláme, ale makáme a šetříme a hledáme „bezpečné“ destinace dovolených, přitom nás na kterémkoli letišti může zabít bomba, nebo může poslat letadlo k zemi. Přesto si myslíme, že se nás to netýká, že se nám nic nestane a tak jsme šílenci, protože ty peníze šetříme a nemovitosti kupujeme, ale oni je nám kdykoli mohou vzít a taky nám je vezmou. Máme domy a byty z poctivé práce a stát nás za naši pracovitost a úspory trestá daní z daní. Tedy daní z nemovitostí.

Máme dnes sice kde bydlet, ale hrozí, že nám do našich obydlí nastěhují migranty, kteří nás pak doma podřežou. Nebo nám stát naše bydlení rovnou vyvlastní, aby ti inženýři a lékaři a vědci z Afriky měli kde bydlet a pozvednout Evropu. Cenu budou mít zásoby potravin, vody a zbraně. Protože pokud nebudete mít zbraně, tak vás zabijí ti, co ty zásoby potravin nebudou mít. Až bude válka, přestane fungovat internet a tedy i banky. A většina obchodů. Nepoteče voda, nebude teplo. Lidé z měst vyrazí rabovat do obcí. Budeme se vraždit mezi sebou a islamisté se na to se smíchem budou dívat a pak ty, co přežijí, podřežou. K tomu spějeme. Možná je ještě čas to zastavit.

Pak ale musíme poslat do prdele, a to okamžitě, kretény, jako je Juncker, Mekkelová, Holande, Sobotka, Zaorálek, Dientsbier a dalšší…. OZBROJTE SE LEGÁLNĚ, DOKUD JE ČAS A NENECHTE SI PAK TY ZBRANĚ PAK VZÍT. Až bude válka, nebude vás jako první zabíjet islamista, ale soused, který si nepořídil zásoby potravin. Pokud naše vláda porušuje své poslání – chránit své občany – pak občané budou mít právo v případě potřeby vzít zbraně do rukou a bránit se. Pokud bude třeba i proti vlastní vládě. Ti kreténi tady připravují válku a včas zdrhnou do daňových rájů, kam si nakradli.

Přestaňte zakládat nesmyslné iniciativy a face profily a spolky. Je poslední možnost vyjít do ulic a ty zmrdy vypráskat. Važeňme ty zmrdy, co nepracují a kradou:

sobotka vezeni

Berou nám svobodu slova, berou nám naše práva, berou nám naši zemi. To je vlastizrada, za kterou byla vždy kulka před zdí.
Loading...

Podobné články

Hon na Andreje Babiše

Hon na Andreje Babiše

Středověk byl docela krutou dobou. Přesto však je spojen s jistými ideály, které se více…

4 Komentáře “Vyžeňme ty zmrdy……

  • Souhlasim, ze je treba byt pripraven na vse mozne. Situace se nevyviji dobre a nejhur na tom budou v pripade konfliktu lidi ve velkych mestech. Vzpominam na rok 1968, jak behem par hodin byly obchody s potravinami doslova prazdne. Prijeli jsme z dovolene a nebyt hodnych sousedu, nemeli jsme ani skyvu chleba. Tehle strasak za par dnu prestal a v ochodech se potraviny opet objevily. V pripade valky tak vsak nebude.

  • Sobotka jedná v EU proti usnesení PSP a v neprospěch občanů ČR. To je vlastizrada a opravdu patří do vězení. Chovance má na špinavou práci, ten by měl sedět s ním. V podzimních volbách sice nejde o celostátní témata, ale dejme těmto zrádcům jasný signál – nevolme ČSSD, zmocnili se jí špinavým trikem tito zrádci národa.

  • Sobotka patří za mříže a s ním celá Mafiáská vláda, je třeba to rychle řešit, jinak může být pozdě! Socani a ostátní jimi sloužící vládní koalice si myslí , že v klidu a v pohodě dojdou do voleb a zase nás Přechytračí, ale po Brexitu se situace změnila a lidé už nechtějí být jen hlupáky a ovcemi, stačí malá záminka a začnou nepokoje!!!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*