Vytváří masová vakcinace nové kmeny COVID-19?

Vytváří masová vakcinace nové kmeny COVID-19?

Málokterá země je tak odvážná nebo lehkomyslná, aby provedla rozsáhlý lékařský experiment na celé své populaci a ohrozila zranitelné lidi. Británie a Izrael ano.

8. prosince začala Británie jako první západní země „imunizovat své obyvatelstvo“. O dva týdny později, jen pár dní před Vánoci, Británie pochopila, že má vážné potíže. Covid-19, virus, který měl zmizet z našich životů, zmutoval v něco jiného. Premiér Boris Johnson 19. prosince připustil, že britští vědci identifikovali novou mutaci Covid-19, která je „o 70 % přenosnější“ než její předci. Británie zavedla přísnější místní omezení, ale navzdory nim, spolu s rozsáhlou očkovací kampaní, počty případů Covid-19, hospitalizací a úmrtí stále stoupaly. Denně se exponenciálně stupňují.

Izrael zahájil masovou očkovací kampaň pár dní po Británii. Během následujících dvou týdnů se Izraeli podařilo očkovat téměř 20% obyvatel. Pokud jde o soutěž v hromadném očkování, je Izrael zdaleka světovým vítězem, ale země je také ve velkých potížích. Stejně jako Británie, i Izrael čelí obrovskému vzestupu Covid-19. Jeho národní zdravotnický systém je na pokraji kolapsu a nevyhnutelnou otázkou je, zda tyto podobné (ne-li totožné) zdravotní krize souvisejí s tím, že obě země jsou průkopníky rozsáhlých vakcinačních kampaní proti Covid-19.V největším izraelském zpravodajském serveru News12 izraelští počítačoví vědci odhalili, že britská mutace se má stát dominantním kmenem Covid-19 v Izraeli. Možná se divíte, jak se britskému mutantnímu kmeni podařilo tak pohodlně usadit v židovském státě. Článek News 12 může odpovědět na otázku:

„Případy v Izraeli nerostou jednotně: dochází k výraznému zpomalení (izraelského) arabského sektoru, který byl v minulosti hlavní oblastí obav. Na druhé straně je zde velká epidemie v (židovském) ultraortodoxním sektoru. Tento týden se potvrdilo 1,3% všech ultraortodoxních pacientů a míra nárůstu případů dětí (63%) byla tento týden téměř dvojnásobná ve srovnání s dospělými. V ultraortodoxním sektoru došlo během čtyř týdnů k šestnáctinásobnému nárůstu počtu nakažených osob: tento počet se každý týden zdvojnásobuje – ze 100 nakažených osob za den (na milion osob) na 1600 nakažených osob a to vše během jednoho měsíce. Takové tempo růstu není po celou dobu pandemie patrné a pravděpodobně je alespoň částečně způsobeno britskou mutací. Odhaduje se, že britská mutace tvoří asi 20% všech ultraortodoxních nazažených.“

To musí vyvolávat pozdvižení. Proč by se britský zmutovaný kmen šířil mezi ortodoxními Židy? Proč se v arabské populaci nešíří stejně rychle?

Možná zde narazíme na velmi zásadní informaci. Izraelským Arabům se možná daří lépe na frontě Covid-19, protože mnozí z nich se zřejmě zdráhají vakcínu přijmout. Titulek izraelského serveru Marker ze dne 27. prosince uváděl: „Důvod k obavám: (Izraelští) Arabové se nechodí nechat očkovat.“ Marker poukázal na to, že židovští občané z celého Izraele cestují do arabských vesnic a měst, aby dostali vakcíny, které byly určeny Arabům. Podle vedoucího služby vakcinačního střediska v Nazaretu byli 70-80% těch, kteří si přišli pro vakcínu, Židé. Někteří z nich kvůli tomu urazí až 50 km.

Ale tím příběh nekončí. 3. ledna izraelský zpravodajský web Walla informoval, že „ultraortodoxní lidé vedou populační vakcinační kampaň“. Walla potvrdil, že „procento lidí očkovaných proti koroně je mezi ultraortodoxní společností vyšší než u zbytku populace všech věkových kategorií“.

Nechápu, proč se Izraelci rozhodli stát se pokusnými králíky v tomto bezohledném nevědeckém experimentu na lidských životech. Jednou z možností, kterou nelze zavrhnout, je to, že Izrael opět směřuje k volbám a je více než pravděpodobné, že vedoucí představitelé Izraele věřili, že masová očkovací kampaň se může přetavit ve volební úspěch.

Za současného stavu věcí je těžké popřít možnost korelace mezi masovým očkováním a prudkým výkyvem případů typu Covid-19 v Izraeli i Británii. Je těžké popřít skutečnost, že izraelským Arabům, kteří se vakcíně celkově vyhýbají, se daří mnohem lépe než židovské ortodoxní skupině, která podle všeho také věří ve vakcínu od Pfizeru.

Vedle odhalení britského kmene jsme se dozvěděli také o jihoafrickém kmeni, který je vysoce nebezpečný a pravděpodobně odolný vůči současným vakcínám. Na zjištění, že Jihoafrická republika byla spolu s Brazílií a Británií od září testovací základnou pro nové testy vakcín, je zapotřebí jen velmi málo výzkumu. Už není žádným tajemstvím, že to bylo zhruba ve stejné době, kdy byli nové mutace objeveny přinejmenším v Británii.

Poukazuji zde na zničující možnost spojitosti mezi masovou vakcinací a nárůsty případů Covid-19. Nejsem kvalifikovaný, abych podporoval nebo vysvětloval vědu, která může tuto korelaci způsobit. Moje fakta podporují data, která jsou dostupná širší veřejnosti prostřednictvím hlavních zpravodajských kanálů. Nejsem epidemiolog ani virolog a opravdu doufám, že lidé s patřičným vědeckým vzděláním mohou výše uvedené otázky vyvrátit.

Někdy si opravdu přeji, abych se mýlil.

 

zdroj: https://www.unz.com
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Komentář “Vytváří masová vakcinace nové kmeny COVID-19?

  • Babiš chce zneužít novou mutaci k nařízení respirátorů. K tomu potřebuje stanné právo, aby mohl dělat kšefty bez výběrového řízení. S jídlem roste chuť. Kdy ho zastavíme? Necháme vládu, aby si kšeftovala a nás držela na krátkém vodítku?
    Vláda už mohla mít dávno schválenou legislativu, kterou by odsouhlasila i s opozicí a mohla podle ní covidovou krizi řešit. To nechce, protože ve stavu nouze může svévolně obchodovat bez výběrových řízení a nařizovat občanům, aby zbytečnosti nakupovali.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*