Vystrčená prdel na Shapirovy dragouny a Shapirův Praque Pride…

Vystrčená prdel na Shapirovy dragouny a Shapirův Praque Pride…

Asi se o mně ví, že jsem byl mnohá léta a též pět let soudcem, který skončil až u Nejvyššího správního soudu, z toho dva roky trestním. Mezi soudce jsem nepatřil, příliš moc jsem přemýšlel a pochyboval a – mizera – viděl v obviněném, či správně odsouzeném člověka… Byl prostě příliš ve mně zafixován pohled takového relativizujícího soudce z pera Karla Čapka, který hledá spíš to dobré než to špatné v člověku. (To neznamená, že když přišlo na totálního mizeru, nedovedl jsem mu nasolit tolik, že to nikdo ani nečekal).

To jen nezbytným úvodem…
Dejme si nyní pár kapek pro rozšíření právního vědomí.

Přečin výtržnictví podle § 258 trestního zákoníku je definován následovně:

(1) Kdo se dopustí veřejně nebo na místě veřejnosti přístupném hrubé neslušnosti nebo výtržnosti zejména tím, že napadne jiného, hanobí hrob, historickou nebo kulturní památku, anebo hrubým způsobem ruší přípravu, průběh nebo zakončení organizovaného sportovního utkání, shromáždění nebo obřadu lidí, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.

(2) Odnětím svobody až na tři léta bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1
a) opětovně, nebo
b) jako člen organizované skupiny.

Základní charakteristikou tohoto přečinu je hrubost, tj. mimořádnost narušení veřejného pořádku.

Jak známo, muž, který nedávno při průjezdu amerických vojáků, tak hřejivě vítaných Shapirem a samozřejmě i Sobotkou, který vystrčil na ně zadek, dostal poměrně výrazný trest deseti měsíců s podmíněným odkladem na roky. Zcela na rovinu, šlo v podstatě o běžný nenásilný protest proti této vojenské akci, o které byl odsouzený přesvědčen, že je chybná, což dovozoval, zřejmě oprávněně ze svých zkušeností ze zahraničních misí organizovaných tak hojně vojsky USA, díky kterým se nám tak zdárně rozvinul islámský stát.

Řeknu to stručně: Buď bych ho zprostil obžaloby, nebo by dostal peněžitý trest 1 Kč. Řešení jeho nesouhlasu s průjezdem vojsk NATO bylo přiměřené a vhodné a rozhodně nemohlo vzbudit veřejné pohoršení. Horší veřejné pohoršení u adresátů veřejných médií naopak vzbuzovaly projevy předsedy vlády Sobotky či ministra obrany Stropnického, které ve svém patolízalství k současné Obamově USA neznaly míru. Já byl rozhodně pohoršen a také jsem to na stránkách Parlamentních listů vyjádřil.

Nyní se v Praze uskutečnila opakovaně akce slavnosti gayů, lesbiček a všeho podobného…Každým rokem narůstá napětí na sociálních sítích…

V čele těchto průvodů je, jak známo, velvyslanec USA pan Shapiro…

Nuže promluvím opět jako bývalý soudce… Ve svém souhrnu celá akce zcela nesporně vyvolávala svým provedením, exhibicionistickým charakterem, obnažením účastníků, jednoznačně sexuálním veřejným projevem mnohých účastníků u značné části obyvatelstva hluboké pohoršení a stíhal bych to jako organizovanou skupinu…

Samozřejmě, je to politika našeho nejsilnějšího spojence, politická podpora homosexualismu a lesbismu se zdá být normou života současné Obamovy USA, a tak orgány činné v trestním řízení mlčí.

Asi tak, byť je to podivná přesmyčka: Jestli idioti z ODS volají, chceme na Západ, tak já volám, dejte jim svěrací kazajku… Západ, tento Západ, nikdy…

(Americký velvyslanec Schapiro Foto: Anna Vavríková, MAFRA)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Vystrčená prdel na Shapirovy dragouny a Shapirův Praque Pride…

  • Typický americký reprezentant. Kretén na n-tou. Nemá-li americká politika nic lepšího na výběr, v jakém asi že může být její skutečný stav. Dolů s kopce a čím dál rychleji. Ubožejší stvoření na funkci velvyslance už snad ani nešlo najít. Má-li být skutečně reprezentativním zástupcem, potom je to jasný důkaz hlubokého úpadku a marasmu americké společnosti. Je jen krok od vlastní záhuby, mají-li taková ubohá individua být příkladným zástupcem. Primitivní, hlupák, namyšlený imbecil, sebestředný narcis a buzík, buzík, buzík …. Když Abrahám zachránil zajatého Lota a s ním i některé další ze sodomských, od sodomského krále si nevzal vůbec nic, žádnou odměnu, neboť se ho štítil, hnusil se mu, stejně jako se tito ubozí tvorové hnusí Bohu.

  • Shapiro, shapiro , shapiro — za co jsme trestání tímto individuem ? Nevím jestli je k smíchu nebo k pláči. Ale musíme se na něho dívat z nadhledu a pak se nám změní v komika a může nás pobavit. Bohužel mnoho lidí ho ještě neprokouklo..

  • Kdyby šel český velvyslanec v USA na nějakou demonstraci menšin v USA, nejspíš by ho vyhostili. Jsme jen tupé stádo, kde si Američané mohou dovolit cokoliv.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*