Vystoupení z EU je pro země V4 životní nutnost!

Vystoupení z EU je pro země V4 životní nutnost!

Evropskou unii už nelze přirovnávat k muži stojícímu na pokraji útesu, mnohem více sedí příměr k mnohatunovému balvanu, který se řítí do propasti a nabírá čím dál tím větší rychlost.

Ten balvan je přivázán k provazu, jehož konec drží trošku zmatený chasník (země V4), který má posledních pár vteřin na to, aby se rozhodl, zda ho pustí a zachrání sám sebe, nebo se nechá strhnout dolů a skončí rozdrcený a roztrhaný na cáry na dně propasti.

v4 staty

Evropská unie trpící dlouhodobou a vleklou chorobou zvanou vazalství k USA zničila sama sebe! Přejímajíce americký způsob života, morální zhýralost a pomýlený multikulturismus, se nyní nachází v posledním tažení zasažena masovou migrační gangrénou řízenou z Washingtonu a Jeruzaléma (samotný Izrael považuje za své hlavní město Jeruzalém, nikoliv Tel Aviv).

České republice, Slovensku, Maďarsku a Polsku však ještě zbývá naděje na záchranu! Pokud vystoupí z Evropské unie jako celek a ekonomicky se navzájem podpoří, nemusí se dočkat stejného osudu, jaký se vší pravděpodobností čeká Německo, Francii, Švédsko a většinu ostatních evropských zemí. Skupina zemí V4 se může stát spojnicí mezi západní Evropou a Ruskem s vlastní nezávislou politikou a prosperující ekonomikou (tedy takovou obdobou Finska z dob studené války).

staty v4

Pokud si tuto svou šanci včas uvědomíme a budeme mít odvahu konat, zůstanou naše země našim dětem a naše kultura nezmizí přehlušena zpěvem náboženských chorálů z mešit! Je čas zvednout hlavu, postavit zdi a zabouchnout dveře, ať si západní Evropa sama vyžere tu kaši, kterou si s Amerikou navařila!

 

Ladislav Kašuka
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Vystoupení z EU je pro země V4 životní nutnost!

  • · Edit

    Ano, VYSTUPME ZE ČTVRTÉ NACISTICKÉ ŘÍŠE jménem EU!!!!!!!!!!!!!!!

  • Evropská unie už se rozpadla, jen si to papaláši ještě nedokázali připustit. EU je ve stejné fázi jako RVHP v roce 1989. Byrokracie, kterou EU zničila sama sebe už je v takové fázi, že se musí zhroutit. Nesmyslné zákazy, příkazy, diktát, nesmyslné přerozdělování peněz, nátlak na myšlení lidí a snaha lidi ovládat, to zničilo EU, která už dávno není tím, čím bývala EHS.

  • Je třeba se zbavit toho zbabělého zrádného Srábotky ,jeho pohunkú /socanů/ a různých havloidních našeptávačů. Pak by byla nějaká možnost se zachránit, jinak padnem do EUrochaosu jako Německo, nebo nejbože jako Ukrajina!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*