Výsledky několika stran vyvolávají velké pochybnosti

Výsledky několika stran vyvolávají velké pochybnosti

Technický výpadek při sčítání voleb a zázračná záchrana TOP09 a STAN v poslanecké sněmovně, stejně jako výsledek Pirátů budí velké pochybnosti.

Nejsme žádná plačka a volební porážku ROZUMNÝCH akceptuji. I když mluvit o porážce není na místě. S penězi na kampaň ve výši necelých půl milionu korun být na 12 místě je skvělé. Tím spíš, že nás média naprosto ignorovala a před námi skončili ti mediálně protlačovaní. Skvělá práce.

Ale opravdu velké pochybnosti budí onen technický výpadek při sčítání hlasů, po kterém se zázračně udrželi ve sněmovne TOP09 a STAN.

I výsledk Pirátů budí velké pochybnosti, tím spíš, že oni se veřejně neustále chlubí tím, co vše s IT umí …

Takže já nezpochybňuji volby jako takové, ale mám pochybnosti u výše uvedených 3 stran, jak to ve skutečnosti s jejich hlasy je.

Je přeci dmokracie, takže by měli umožnit veřejnosti ručně přepočítat hlasy těchto 3 subjektů. Nebo ne ?
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Výsledky několika stran vyvolávají velké pochybnosti

  • Já ty pochybnosti mám stejné jako pisatel článku. Ještě jsem slyšela, že je určitá podivnost s hlasy ze zahraničí-. Myslím, že volbám někdo velel jak mají dopadnout. Není divu při dnešní technice a ejhle výpadek dat skutečně byl. Strana Pirátů je mi více než podivná komu slouží a kdo ji financuje. Sama jsem viděla na Praze 4 spousta jejich bilboardů, kterými oblepily sloupy celé ulice Hlavní. Že by i zde pracovaly peníze neziskovek od pana Sorose a podobných dobrodinců ?

  • TOP09 volí pražská kavárna. Tím, že je v Praze hodně voličů, byly okrsky sečteny později. Na venkově je nikdo nevolí. Proto rostl jejich podíl až v závěru sčítání. Jen čekám, do jaké strany vleze Kalousek a jak rychle jí položí.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*