Výrobci očkovacích látek platí obětem milióny, přitom stále tvrdí, že jsou vakcíny „bezpečné“

Výrobci očkovacích látek platí obětem milióny, přitom stále tvrdí, že jsou vakcíny „bezpečné“

Přemýšlejte o tom: Zda-li jsou vakcíny naprosto bezpečné, proč existuje Vaccine Injury Compensation Program (federální program na kompenzaci poškození z vakcín), a proč farmaceutické společnosti vyplácí obětem vakcín milióny dolarů?  

Navzdory vědeckým poznatkům, Big Pharma, zdravotničtí pracovníci a vlády neustále tlačí tyto mozek poškozující očkovací látky dětem a dospělým.

Vzpomínáte si na paniku prasečí chřipky v roce 2009 v Evropě, kde více než 60 miliónů lidí dostalo vakcínu? Bezpočet zdravých jedinců, zejména dětí, mělo širokou škálu zdravotních problémů po očkování vakcínou od GlaxoSmithKline (GSK) Pandemrix proti prasečí chřipce.

„Není pochyb o tom, že Pandemrix zvýšil výskyt narkolepsie u dětí v některých zemích- a pravděpodobně ve většině zemí,“ tvrdí Emmanuelle Mignot, specialista na poruchy spánku na Stanford University, který byl zaplacen společností GSK, aby se zabýval účinky vakcíny.

Aby se zabránilo infekci, je mnohem důležitější, aby bylo vaše tělo čisté a mělo zdravý imunitní systém, než se nechat očkovat.

Ničí životy navždy

Společnost GSK si je dobře vědoma, že vakcína může způsobit narkolepsii a kataplexii. Nicméně, oni neustále popírají fakta a podporovali její další užívání v průběhu epidemie v let 2009-2010.

Oni dokonce odmítli uznat souvislosti mezi vakcínami a poškozením mozku, po studii, která ukázala 13násobně zvýšené riziko vzniku narkolepsie u očkovaných dětí. Evropská lékařská agentura vyslala varování před očkováním pro osoby mladší 20 let. Opět platí, že GSK odmítla přiznat svou účast a nyní v tichosti platí své dluhy.

V roce 2015, GSK musela zaplatit více než 30 miliónů dolarů britské vládě za oběti vakcíny proti prasečí chřipce, která vyvolala nevyléčitelné a celoživotní problémy, které budou vyžadovat rozsáhlou lékařskou péči.

Narkolepsie je hrozný stav, který ovlivňuje spánkový cyklus člověka. Jedinci, kteří trpí narkolepsií, nejsou schopni usnout po dobu delší než 90 minut v kuse. Zpackaný spánkový cyklus může poškodit duševní funkce a paměť, a může vést k halucinacím a duševním chorobám.

Kataplexie, další běžné onemocnění spojené s vakcínou proti prasečí chřipce, dělá, že člověk ztratí vědomí, když se směje nebo prožívá zvýšené emoce.

Podle deníku International Business Times, vakcína ovlivňuje především děti a zdravotnický personál National Health Service (NHS), který nyní není schopen dělat svou práci z důvodu příznaků, které přinesly vakcíny proti chřipce.

Epidemie prasečí chřipky není jediným příkladem, kdy výrobci vakcín platí ohromné sumy dolarů obětem, aby nenápadně vyřešili tento problém. Gardasil, cervikální vakcína proti rakovině, je dalším skvělým příkladem toho, jak vakcíny poškozují život mnoha lidí po celém světě.

Společnosti vyrábějící vakcíny mají imunitu

I když se neustále hromadí skandály ohledně vakcinace a soudy, farmaceutické korporace často zůstávají nedotknutelné. Pod federálním zákonem, farmaceutické korporace nemohou být přímo žalovány, pokud některá z doporučených vakcín způsobí zranění nebo smrt u dospělého nebo dítěte.

V roce 2011, americký Nejvyšší soud rozhodl o úplné ochraně odpovědnosti za všechny FDA schválené vakcíny doporučené pro děti, i když by mohli vyrobit bezpečnější vakcínu. Zákon je rozšířením zákona z roku 1986, který již dal farmaceutickým společnostem částečnou imunitu proti odpovědnosti za výrobek prostřednictvím civilního soudu.

Zatímco Kongres zavedl federální Vaccine Injury Compensation Program, zprávy uvádějí, že tento systém je selhání. Je to vyčerpávající a časově náročný proces, při kterém jsou dva ze tří žalobců odmítnutí bez náhrady.

zdroje: http://www.naturalnews.com/055281_vaccine_injury_brain_damage_GlaxoSmithKline.html, http://www.ibtimes.co.uk/brain-damaged-uk-victims-swine-flu-vaccine-get-60-million-compensation-1438572, http://www.globalresearch.ca/the-gardasil-vaccine-medical-scandal/5532223, http://www.thevaccinereaction.org/2016/03/vaccine-injury-lawsuits-slow-to-settlement-sometimes-dismissed/
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Výrobci očkovacích látek platí obětem milióny, přitom stále tvrdí, že jsou vakcíny „bezpečné“

  • k tomu není co dodat. Pracuji s detmi i dospelými, kterí trpí rúznými problémy po ockování. Nekteré stavy jsou, bohuzel, nevratné. Presto u mnoha rodicú stále vládne predstava, ze neockovat je strasne nebezpecné a úplne zvrácené je tvrzení, ze neockované deti jsou nebezpecím pro ty ockované (proto ockování vyzaduje kazdá mat. skolka). Pokud je nekdo presvedcen, ze ockování opravdu chrání, pak je takové díte chráneno a není treba mít strach z nakazení od dítete, které ockované není – to je snad logické. Presto je tento hloupý argument stále opakován. NIKDO nemá zájem na vasem zdraví a vsechno co je nám vnucováno je pouhý obchod. Nejde o nase zdraví, jde jen a jen o peníze. Bohuzel tak casté vyhrozování od samotných lékarú (chcete aby vase díte umrelo?) i od zákonodárcú (financní postihy pri odmítnutí ockování, neprijetí dítete do skolky, zákaz úcasti na skolních výletech) povazuji za akt násilí a pohrávám si s myslenkou ze jde vlastne o teror, protoze jen terorista si neco vynucuje pod výhrúzkou. Jednoduchá rada – nikomu neverte (ani me) a pouzijte vlastní rozum a logiku.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*