Vypadá to, že „vrchním velitelem“ IS je ve skutečnosti turecký prezident Erdogan!

Vypadá to, že „vrchním velitelem“ IS je ve skutečnosti turecký prezident Erdogan!

Z Turecka proudí do Sýrie stovky těžce vyzbrojených ozbrojenců na pomoc IS v boji proti Kurdům a syrské armádě! Turecké dělostřelectvo střílí přes hranice a turecká letadla nebombardují v Sýrii jen proto, že se bojí Rusů!

Vypadá to, že karty se pomalu odkrývají a je čím dál tím více vidět, že Turecko bylo celou dobu možná nejen podporovatelem teroristických islámských organizací v občanské válce v Sýrii, nýbrž 100% také aktivním utajeným hráčem v tomto konfliktu a možná dokonce společně se Saudy iniciátorem celé této války a loutkovodičem zabijáků z Daiš bojujícím proti legitimní syrské vládě a prezidentovi Asadovi!

erdogan isis mask

http://cz.sputniknews.com/svet/20160218/2403684/turecko-syrie-stovky-ozbrojenci-is.html

Jen od 14 února proniklo do Sýrie z Turecka minimálně 850 těžce vyzbrojených bojovníků, kteří mají pomoci svým bratrům z IS a Al Kaídy bojovat proti těm, kteří se snaží Sýrii od těchto teroristů očistit! Snad nikdo nepochybuje o tom, že přes přísně hlídanou tureckou hranici, která je plná tureckých vojsk připravených k invazi do Sýrie, mohlo tolik ozbrojenců v klidu přejít jen se souhlasem Turecka!

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/395276-spoluprace-s-tureckem-je-pro-eu-v-migracni-krizi-dal-prioritou.html

Přesto všechno na právě probíhajícím zasedání EU v Bruselu opět zaznělo, že prioritou pro EU je spolupráce s Tureckem! Tak to ale ve skutečnosti není, jediný způsob jak jednat s teroristy a vyděrači jako je Erdogan je síla! Na hranicích se zeměmi, odkud mohou přijít islámští teroristé, je třeba postavit ploty a vojsko a ten nejvyšší a nejvíce hlídaný plot je třeba postavit právě na hranicích s Tureckem, protože Erdogan hraje s Evropou vysokou hru a jak sám řekl, pokud Evropa neudělá to, co chce, zaplaví ji běženci!

uprchlici vlak

Nejlepším východiskem však není dělat kompromisy uvnitř morálně zkažené EU, ale prásknout dveřmi, odejít z ní a stát se suverénní zemí, která bude hájit své hranice a vlastní zájmy a obchodovat pouze s těmi, kteří to budou respektovat (třeba s BRICS).

Toho se však, dokud bude u vlády ČSSD, ANO, TOP09, nebo ODS rozhodně nedočkáme (ani jedna z těchto stran z EU odejít nechce)!

 

Ladislav Kašuka

Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

 • Je zajimave, ze tahle znama vec je prezentovana otevrene az ted v tisku! Zatim ve svobodnem? Obrat nastal, kdyz Erdogan obvinil USA z podpory teroristu. Tak je treba ho ucinit neverohodnym v jeho kritice! On neverohodny je, dela z Turecka islamsky stat a zradil dedictvi Atatürka! Vyuzil puc a likviduje vsechny, ktere podezira ze sekularizace zeme a spoluprace s jeho kritikem Güllenem v USA.
  Erdogan nei zadny spolehlivy spojenec. Je to proradny a prolhany typ s arabsko-zidovskou mentalitou.

 • Volit jenom strany, ktere maji v programu uzakoneni referenda. To umozni obcanum jako ve Svycarsku zvratit rozhodnuti politiku, ktere obcane nechteji. Dnes tuto moznost nemame, korektury se daji delat pouze volbou jinych politiku a partaji jednou za 4 roky a to je dlouha doba! EU se boji zavedeni referend jako cert krize! Dale musi mit ta partaj v programu vystup z EU a NATO. Jen tak znovuziskame svou suverenitu a budeme moci rozhodovat o nasich vojacich a raketach sami. Nasi vojaci nebudou umirat za cizi zajmy jako je to dnes, v cizich valkach. EU rozhoduje skrze EU komisi, EU parlament je jenom zasterka a nasi poslanci tam nic neudelali pro nas. Je to ale pro ne velice lukrativni a tak budou branit koryta za kazdou cenu. S tim je treba skoncovat!!!!! Volba partaji, ktere nemaji vystup z EU a NATO a referendum v programu nic nezmeni. Cernoprdi podporuji EU politiku jako CSSD a ANO. Euroskeptici jako ODS jsou jenom z oposicnich duvodu proti. Budou pak delat stejnou politiku proti nam jako dosud koalice.

 • Vrchni velitel IS neni Erdogan, jsou to USA, ktere IS vycvilili v USA a financuji ho, ridi jeho operace v Syrii a Iraku. Ta umirnena oposicni armada v Syrii, bojujici proti syrske armade je jejich konstrukt. V krutosti a pachani bezpravi jsou stejni jak IS. Cilem byla likvidace Asada, protoze se postavil jejich zajmum. Jako drive Saddam, Gadhafiho. Asad ale mel mocneho spojence a tak jim to nevyslo!!!

 • Turecko = ISIL

  Je třeba Turecko vyhodit z NATO a izolovat ho od Evropy a nepřijmout ho jako člena EU, jinak nám sem natahá miliony islámských kolonizátorů, což by bylo hodně špatné pro nás a pro celou Evropu.

 • Je složité odhadnout jestli je lepší bojovat proti hnilobě v EU přímo – vystoupením, nebo ji zkusit radši změnit zevnitř. Změna zevnitř bude ale obtížná, ne li nemožná, pokud se nepodaří rozložit rádobydemokratický byrokratický systém EU, kdy řídí ten, kdo maže a nějaký názor lidu se ignoruje.
  Ono by stačilo, kdyby se aspoň část globalistů chytla za nos a došlo jim, že míchaní národů příjde samo v důsledku intenzivnější výměny informací a relativního zkracování vzdáleností na planetě, nemusí pořádat žádne uprchlické invaze, v řádu generací se národní státy stejně rozmažou. Kdyby respektovali přirozenou dynamiku procesu mají nakonec stejně co chtějí, takto akorát riskují extrémní situace.

 • Myslím si, že Turecko/ERDOGAN/ strácí nervy, nebot‘ sen o Velkém Osmanském Impériu se hroutí před jeho očima. Syřané s kurdy a rusy dobívají čím dál větší území Sýrie. Je vidět, že krysa byla zahnaná do kouta, může však ještě ošklivě kousat!

 • Turecko hraje nebezpečnou hru. Je nutné Turecko izolovat od Evropy a vyloučit z NATO. Pak ho choutky na válčení přejdou. Bohužel situace v regionu je dlouhodobě rozložena tak, že jednu stranu podporují USA a druhou Rusko. Jak USA, tak Rusko nedovolí, aby druhá strana získala převahu. Z toho důvodu ani Američané, ani Rusové žádnou válku v regionu nevyhráli. Je tedy nutné neprodyšně uzavřít hranice a netahat sem lidi, kteří od malička vidí zabíjení a nic to s nimi nedělá.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*