Vypadá to na oranžový klientelismus a stranický byznys ČSSD!

Vypadá to na oranžový klientelismus a stranický byznys ČSSD!

Klientelismus jako neoficiální systém v politice založený na protekci a konexích zřejmě bují mezi členy ČSSD v Praze.

Hospodářské noviny tvrdí, že někteří funkcionáři ČSSD vlastní firmy, které žijí ze zakázek pro město. Úklidové společnosti Premio Invest a Lasesmed prý nápadně často pracují pro ty pražské městské organizace, kde mají vliv sociálnědemokratičtí politici. Na veřejných zakázkách tyto dvě firmy, jejichž vlastníci jsou členy ČSSD v pražském Hloubětíně, již utržily zhruba 1,5 miliardy korun.

Tímto zjištěním vyplouvají opět na světlo světa další nekalé praktiky oranžové květiny a nám nezbývá nic jiného než na ně neustále upozorňovat, abychom mezi lidi dostali co nejvíce informací o tom, že jsou politici ČSSD stále stejní vyčůránkové a nemyslí na nic jiného, než na svůj osobní a také stranický profit.

Ti, kteří budou říkat, že se jedná o selhání jednotlivců, si sami do svých očí lžou, jelikož těch jednotlivců již byla taková řádka, ze které je patrná prohnilost celé partaje, jež pouze využívá svého politického postavení k neustálému prospěchu.

Tyto nekalé praktiky je potřeba vymýtit, aby všechny finance vybírané od občanů a firem ve formě daní a odvodů sloužily ku prospěchu všech poctivých lidí a neparazitovali na nich politici a jejich politické sekretariáty. Se všemi veřejnými financemi je proto třeba zacházet s péčí řádného hospodáře.
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Vypadá to na oranžový klientelismus a stranický byznys ČSSD!

  • · Edit

    Možná to jen nevím, ale o Havlovi jsem prvně slyšel až se rozhodovalo mezi komunistou Císařem a Havlem na hrad. Do té doby rozhodně ne. To jen dnes každý komediant jezdil na „hrádeček“ a přátelil se s Havlem. Připomina to procesí velké jak prvomájový průvod a lhaní nebere konce. Kdo koho zavře není podstatné, oba patří do blázince. Socani neví že hlasy u voleb jim nepřinese kampaň proti komukoliv. Kdo nezapomíná tak ví, že socani a jejich ministr prům. a obchodu Gregr lhaním o cenách a významu el. enrgie, ožebračily spousty rodin v republice. Blbec kdo jim naletí na kotlíkovou dotaci, nevěříte počkejte si. Větší svině jsou jen komunisté, ale o první místo se každopádně bojuje mezi nimi.

  • Buď před volbami zavře Sobotka Babiše nebo po volbách Babiš Sobotku. Trochu mi to připomíná, jak komunisti vždy preventivně zavřeli Havla, když něco hrozilo. Stejně končil za katrem Sládek, aby náhodou nezískal hlasy voličů. Změnilo se něco? Nic se nezměnilo. Stále děláme křoví v nekonečném divadle. Babiš do politiky nepatří. Ale kdyby byli politici slušní, nezískal by hlasy voličů ani kdyby rozdával zlaté koblihy. Sobotka do politiky rovněž nepatří. Buď daroval Bakalovi majetek z hlouposti nebo za peníze. Všichni víme, koho nevolit. Ale koho volit? Je to o lidech a ne o stranách. Dejme šanci slušným lidem a doufejme, že je to nesemele a že se nepřizpůsobí té špíně. Přeji šťastný los ve volbách.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*