Vymývání mozků žákům sedmé třídy na Trutnovské škole

Vymývání mozků žákům sedmé třídy na Trutnovské škole

Hrůza a děs obchází školy v České republice, paktliže i jinde mají tak skvělý učitelský sbor jako na Trutnovské škole v paní učitelce Zuzaně Růžičkové a řediteli tamní školy panu Petru Horčičkovi. Čeho jsme se to vlastně dočkali??

Přemýšlím o tom, zda se jedná o cílenou provokaci nebo o bezcharakterní manipulaci dětí v cizím zájmu. Ne snad, že by měl být islám tabuizován, ale považuji za velmi tendenční a nekorektní nalévat do hlavy dětem nesmysly o islámu a přitom aby odcházely ze školy bez jakékoliv znalosti křesťanství. Je zcela nekorektní ukazovat dětem pouze jednu stranu mince a neřící jim, že islám obsahuje i značně xenofobní statě přímo vybízející k vraždění křesťanů a ateistů.

Bylo by tedy velmi vhodné ukázat těmto dětem i brutální videa z muslimského světa, kde militantní a ortodoxní muslimové uřezávají lidem hlavy zaživa, upalují je v klecích jako se to stalo sestřelenému Jordánskému pilotovi, usekávají lidem ruce nebo ukamenovávají ženy k smrti. Dále je dobré říci, že v islámském světě nemá žena takřka žádná práva a je vydána napospas mužům. Je to jen pouhá onuce či rohožka o kterou si muž otírá boty, protože žena je jeho vlastnictvím. Ateisté či křesťané jsou vražděni cíleně a s velkou pompou s huronským pokřikem ALLAH AKKBAR-bůh je veliký. Proto se nyní na tomto místě a v tento čas ptám–Toto propagujete? Toto učíte děti??? Hnus!! Ve své podstatě se postup na Trutnovské škole dá přirovnat s propagací hnutí potlačující lidská práva a svobody. To už můžete začít ve třídě rovnou hajlovat a bude to v podstatě to samé. Proto s takovýmto postupem zásadně nesouhlasím a striktně jej odsuzuji. Paní učitelka by měla ve svém vlastním zájmu opustit místo za katedrou a pan ředitel, který způsob její výuky podporuje taktéž.

Ilustrační obrázek
Ilustrační obrázek

Je ostudné, kam až naše společnost klesla! Je ostudné a to především pro kantorskou obec, že děti odcházejí ze škol a mají minimální znalost křesťanství, ale i Českých dějin. Nevědí kdy byla založena Československá republika a kým, nevědí o boji národů Čechů a Slováků za svou svobodu a samostatnost.Neznají oběti Rakouského a Německého útlaku našich národů, nevědí jak byl pošlapáván a upozaďován Český jazyk!! České děti nejsou vedeny k vlastenectví a národní hrdosti. To je hrubá chyba a doslova hanebnost. Místo toho se učitelka producíruje ve škole v nikábu a plácá nesmysly o islámu o kterém ví asi kulové.

Samozřejmě je to vše věcí názoru, ale osobně jsem přesvědčen, že v takovémto podání islám do školy nepatří a že je v první řadě potřebné zajišťovat to, aby žáci měli především alespoň průměrnou znalost Českých dějin a křesťanství. Teprve potom můžeme mluvit o islámu a to ještě velmi opatrně, ale hlavně vyváženě. Základní škola v Trutnově by si měla uvědomit, že je to Česká škola a nikoliv muslimská. Do školy s takovýmto přístupem k výuce bych své dítě nikdy nedal a rodiče dětí na Trutnovsku by si měli velmi doře rozmyslet zda své dítě dají do školy, která dětem gumuje mozek islámem.

Paní učitelko Růžičková a pane řediteli Horčičko-MĚLI BY JSTE SE STYDĚT!!!!

 

 

Oldřich Rambousek

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*