Vyjádření prezidenta Zemana aneb rozruch na mediální scéně

Vyjádření prezidenta Zemana aneb rozruch na mediální scéně

Mediální scéna, která se většinově skládá z odpůrců pana prezidenta Zemana, opět útočí na to, co pan prezident v rozhovoru řekl.

Redaktor Parlamentních listů se nedávno pana prezidenta dotázal: „„Ve čtvrtek se podle řeckých médií pokusili v centru Atén oběsit dva pákistánští uprchlíci. Prý ze zoufalství, že uvízli v Řecku a nemohou se dostat do západní Evropy. Neukazuje to, pane prezidente, že jsou ti lidé opravdu zoufalí a potřebují naši pomoc?“

Pan prezident, jak je známo, opět odpověděl zcela upřímně: „Řecká armáda začala konečně budovat hotspoty, což jsou zařízení na registraci běženců, snímání otisků prstů atd. Pokud se tito dva pákistánští uprchlíci pokusili oběsit, možná to byla demonstrativní sebevražda. Víte, když se skutečně oběsíte, tak to většinou nepřežijete (smích). V každém případě platí, že tím jen demonstrovali, že doufali v lepší životní úroveň, než je v Pákistánu, a jejich očekávání se zatím v Řecku nenaplnilo. Dostali tam najíst, napít, mají tam ubytování ve vytápěných stanech. Na druhé straně, pokud chtěli víc, proč nezůstali ve své zemi tím spíše, že se tam nebojuje.“

Miloš Zeman Foto: ČTK
Miloš Zeman Foto: ČTK

Zde odkaz na rozhovor pana prezidenta pro Parlamentní listy a následnou reakci i europoslance Štětiny, který mimochodem hlasoval pro povinné kvóty.

Jak je zvykem, tak nejen mnoho publicistů, kteří si nikdy neodpustí pomyslné kopnutí do pana prezidenta Zemana, opět spustilo hysterický křik. Opět je pan prezident Zeman dáván i do souvislosti s extrémismem. Je napováženou, proč se hlavně levicoví publicisté, ale i politici neustále zastávají migrantů a celkově islámu. A panu prezidentovi nemohou nikdy odpustit to, že ukazuje na rizika, spojená s aktuální migrační vlnou. Těmto levicovým politikům, ale i publicistům bych rád vzkázal, že být levicový, nemusí znamenat, že za každou cenu budu obhajovat migranty a islám.

V této době se jasně ukáže, kdo je vlastneckého cítění. Myslím, že mnoho lidí už v tomto má jasno. Premiér Sobotka bohužel jen těžko odolá Bruselu a Berlínu. A to k nelibosti většiny našeho národa. A prezident Zeman? Doporučuji k přečtení rozhovor s panem prezidentem, kde jasně říká: „Já jsem se nikdy nikým ve svém životě nenechal vydírat. Ani Evropskou komisí, ani americkým velvyslancem“.

 

 

Petr Cvalín

Loading...

Podobné články

4 Komentáře “Vyjádření prezidenta Zemana aneb rozruch na mediální scéně

  • https://www.facebook.com/zdenek.ruzicka.583
    Dobrý den pane Růžičko, nemám ráda „facebook“, podle mého názoru je to jedna z mnoha možností Američanů, jak manipulovat národy. Ale Vám, pane Růžičko chci srdečně poděkovat za Váš názor. Kolik pravdy v tak krátkém textu. Ještě před pár lety bych nikdy nevěřila, že se ČESKA‘ HRDOST prodá za kůrku shnilého, válkou zapáchajícího chleba! A ještě jedno, teprve tehdy, kdy ztratíte Pana Prezidenta ZEMANA, poznáte co znamená žít jako otrok a jak jednoduché kdysi bylo pomodlit se Otče náš! Přijde čas, kdy vám Alláh a jeho učení ukáže, „zač je toho loket“. Ale pak už bude pozdě!!!

  • Zeman je tak trochu jako Ota Šik. Myslí si, že eurosocialismus je reformovatelný. Nicméně si ho jako prezidenta vážím ze dvou důvodů: Zachránil nás před Schvarzenbergem a prodejem do zahraničí a říká, co si myslí, i když je to pro něj nepříjemné. Současná novodobá inkvizice považuje za kacířské (proruské) vše, co je pravda a nehodí se jí do její propagandy. Kdyby veřejnoprávní i soukromá eurohujerská média soustavně nelhala, nemusela by tlačit na utlumení alternativních názorů. Každý dnes ví, že v televizi lžou, takže bude mít tendenci věřit všemu, co se jeví jako pravda.

  • Trapní křiklouni z jejichž mozku mohou vycházet jen trapné úvahy lokaje, který slouží , ale který nepřemýšlí. Jsou jak načasované hyeny na každý proslov pana prezidenta , ale protože jejich IQ není příliš velké, pokud to nejsou psychopaté, tak si myslím, že mají i dobře placené poradce a soutěží, který stvoří nějakou pitomost, která jakoby bude mít váhu u dalších pitomců. Tito lidé nemohou předýchat, že schválený, možná i Bilderbergem, spící kníže nebyl zvolen. První dáma by neuměla vůbec česky, ale umí výborně německy a určitě by si rozuměla s Merkel. Všichni hlupáci, kteří se chtějí zviditelnit, ale nic jiného neumí než pomlouvat ať si uvědomí, že situace ve světě je více než vážná a že by asi měli začít myslet a bránit naší zem dokud je čas. Pan prezident je jeden z mála, kterého si naše veřejnost z převážné části váží . Více takových přímých mužů, kteří nejsou zbabělí a umějí používat logiku a selský rozum a nejsou loutkama v rukou režisérů nového světového řádu.

  • Neexistuje žádné levicový, pravicový, konzervativní, nekonzervativni atd. To jsou všechno nesmysly. Existují jen dvě skutečná rozdělení – ti kdo hrabou pro sebe a pro lidi a ti kdo hrabou pro sebe a nikoho jiného. S lidmi kteří jsou z druhé přihrádky se není de facto o čem bavit, je to jen banda podvodníků.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*