Vyhrožovat národu umí, ale informovat o teroristech v ČR ne.

Vyhrožovat národu umí, ale informovat o teroristech v ČR ne.

Ministr vnitra a policejní prezident šokovali nedávno národ, kdy na tiskové konferenci vyhrožovali celému národu kvůli události na druhé straně planety. Ale když po Praze běhají teroristé mlčí.Jako bývalý policista jsem zhnusen, jaké otřesné figury máme ve vedení resortu vnitra i na policejním prezídiu. Myslel jsem, že po Chovancovi nemůže být hůře. Je. Hamáček je zcela otřesnou osobou a vyzývám Babiše, aby jej okamžitě odvolal.

Zcela hloupé proklamace, že v ČR máte 12 mírumilovných muslimů, tak těch jsme slyšeli spoustu. Naše města jsou plná muslimů, což každý vidí dle počtu jejich zahalených žen na veřejných místech. Prohlášení jejich duchovních autorit na našem území jsou skandální a orgány činné v tretním řízení nekonají.

Ale že se v naší republice nachází i teroristé, to je tedy novinka. Bohužel to nevíme z mimořádné tiskové konference, ale oklikou, protože ministr vnitra a policejní prezident nemají ani tolik slušnosti, tím méně pak kompetence, aby toto otevřeně národu sdělili.

Že je ministr vnitra nýmand víme všichni, že se ale policejní prezident nechá takto manipulovat je jeho osobní ostuda a má-li v sobě alespoň trochu důstojnické cti, tak ať okamžitě odstoupí.

Jako bývalý policista vím, že jde o pověstnou špičku ledovce a vysoce nebezpečných kriminálně závadových osob teroristického ražení na našem území bude mnohem více. Velmi nerad bych se dočkal toho, že v naší zemi dojde k nějakému teroristickému masakru a budeme poslouchat hloupé řeči typu, že jsme ale ty teroristy monitorovali.

Jak se sem dostali ? Přes „zelenou“ hranici určitě nešli. Je zjevné, že bezpečnostní složky nemají pod kontrolou to, jací lidé do naší země přicházejí.

Vyženou lidé takovéto darebáky od koryt ? Jak ? Ve volbách !!!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Vyhrožovat národu umí, ale informovat o teroristech v ČR ne.

  • Všichni víme, koho nevolit. Ale koho volit, když slušní lidé na politiku rezignovali a nechtějí mezi tu sebranku? Ten prohnilý systém se musí celý zhroutit, aby se lidé mobilizovali a začali se o politiku zajímat.
    Kdyby se podařilo v květnových volbách dorazit kolabující EU, mohlo by se to pohnout i u nás ve vnitřní politice. Prohnilí politici by ztratili podporu zvenčí a mohli by je nahradit ti, kteří vyrostli z komunální politici a berou práci pro své voliče jako samozřejmou povinnost.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*