Vyhrála lež, nenávist a podvod a bude vyhrávat dále, pokud lidé nezačnou alespoň trochu myslet a konat.

Vyhrála lež, nenávist a podvod a bude vyhrávat dále, pokud lidé nezačnou alespoň trochu myslet a konat.

Také slyšíte vážení občané z médií ty kupy sraček?? Také vnímáte předvolební průzkumy preferencí politických stran a politiků??? Já je vnímám a řeknu vám zcela bez obalu, že to jsou jen kecy ze kterých by jeden blil!! Nic-jen lživá propaganda ke zblbnutí nemyslících lidí.

Rozumný člověk ví, že rétorika před volbami je zcela něco jiného než po volbách. Po volbách už totiž jde jen a jen o koryta a to zcela zásadním způsobem. V tento čas /těsně po volbách/ se vyjednávají koalice a různé tiché podpory neboli kšeft, při kterém se upravují předvolební sliby bez ohledu na voliče. Ti už jsou v tuto dobu zcela mimo hru, protože své hlasy už odevzdali ve volbách. O to, že se jedná o podvod na voličích se jaksi nikdo nestará. Ideologie levicová, či pravicová tu už nehraje roli, protože hlavním hráčem u stolu jsou moc a peníze. Lze tedy bez obav říci,že žádná politická strana nemá žádnou skutečnou ideologii krom moci a peněz. Občan volič se z této hry vytratil. Své místo občan-volič získává následně už jen jako plátce daní a poplatků za nic.

Neříkám tím, abychom si předvolební průzkumy nečetli, ale abychom jejich váhu nepřeceňovali, neb je zanedbatelná a zveřejněná data zavádějící. Předvolební průzkumy nedělá žádná agentura jen tak. Vždy ji musí někdo zaplatit a ten někdo se jmenuje zadavatel. U něho záleží na tom, jak moc má otevřenou peněženku a jak má následně provedený průzkum vyznít. Tedy zadavatel platí a chce slyšet hlavně to, oč při zadávání průzkumu žádal a to bez ohledu na reálný stav. Ve výsledku to neznačí nic jiného, než to, že průzkumy jsou dělány na zakázku a data jsou manipulována. Manipulace se může provádět různými způsoby. Od zcela záměrně vybrané skupiny respondentů u kterých jsou odpovědi předem jasné, či nalinkované, nebo stále dokola podávaným dotazem s cílenou změnou slov při stejném významu, dokud není odpověď taková, jakou zadavatel žádá. Manipulace s výslednými čísly je skutečně jen hra čísel, kterou lze tužkou poupravit, aby přesně zapadla do rámce daného zadavatelem. O tomto svinstvu se už kdysi dokonce psalo a někteří tazatelé a pracovníci agentur dokonce manipulaci přiznávají.Nicméně si však musíme uvědomit, že jsme to MY občané, kteří by měli mít hlavní slovo ve všem a to bohužel neplatí jak v naší zemi, tak v různé síle v ostatních zemích. Proč??? Protože jsme líní myslet a konat. Dám vám takový divoký příklad, který mnohé může zprvu zvednout ze židle. Myslíte si, že když Kalousek řekne, že důchodový systém zkolabuje, že lže??? Ne vážení-ten člověk mluví čistou pravdu. Jen záležitost jako mnozí další nerozvede tak, abychom se dostali k prvotním příčinám. Je ostudné, že nic neřekne ani takzvaný soudruh Filip nazývajíc se neprávem komunistou, přičemž pro něho by měla být pravda sdělovaná občanům prioritou. Jak jsem již tedy řekl-v tomto bodě skutečně Kalousek nelže. Pominu li vyvedení 30 mld Kč z důchodového systému za Kalouskovy éry jako ministra financí na látání jím zpackaného státního rozpočtu, tak bychom se do tíživé a schodkové situace v důchodovém systému stejně dostali. Mladým se to asi bude těžko vysvětlovat, ale celá záležitost je systémová a postihující úplně celou naši společnost vyjma horních deseti tisíc.

Kde je tedy hlavní problém??? Jak jsem již řekl-jde o systém. Dnes žijeme v tvrdém mafiánském kapitalismu, kde jsme navíc ještě podřizováni Bruselské diktatuře, která si sama pro sebe tvoří jakousi repliku komunismu. Žijeme v demokracii, ale bohužel jde o omyl, kterému díky propagandě stále mnozí věří. Kapitalismus a demokracie nemohou už z principu vedle sebe žít a nebo si snad myslíte, že nějaký Bakala, Babiš, Kellner a další si nechají zcela demokraticky občanskou společností mluvit do svých kšeftů?? Nikoliv. Občan je demokraticky předurčen v kapitalismu držet hubu a krok. Máme tedy kapitalismus a lidé ho v roce 89 chtěli/někteří/. Stát/společnost/ byl po roce 89 donucen udělat restrukturalizaci průmyslové základny a následnou privatizaci podniků. K tomuto účelu byl zřízen FNM-fond národního majetku. Přes tuto instituci byla provedena loupež celospolečenského majetku a stát byl zbaven takřka všech nástrojů na řízení ekonomiky, ale i vlastnictví ekonomické formace. To ve své podstatě znamená obrovský propad příjmů státu a jeho následné zadlužování díky nerovnováze příjmové a výdajové stránky. Stát totiž za socialismu měl příjem nejen z daní občanů, ale i ze zisku podniků a tyto mohl následně přerozdělovat do neziskových sfér jako je např. důchodový systém, zdravotnictví, či školství. Také proto bylo školství a zdravotnictví prakticky pro občany zdarma, i když ve výsledku zdarma není nikde na světě nic. Musíme brát totiž zřetel na to, že právě občané-dělníci generovali svou prací onen zisk podniků, ze kterého následně stát přerozdělováním prostředků zabezpečoval chod právě zdravotnictví či školství nebo důchodů. Dále musíme mít na zřeteli, že jak socialismus, tak kapitalismus pracují s kapitálem. V socialismu fungují kapitálové síly dostředivým způsobem-tedy do společnosti a garantem tohoto toku je stát a systém stojící na pilířích lidové demokracie a socialismu. V kapitalismu kapitálové síly fungují odstředivě-tedy vysávají společnost a odsáté prostředky jsou vyváděny do zahraničí. Garantem těchto toků je opět stát, který vytváří legislativu díky parlamentu takovým způsobem, aby toto bylo možné a nedělají to zadarmo. Společnost do tohoto bohužel nemá možnost mluvit, natož to změnit. To by musela dostat odvahu k revoluci.

Dopady privatizace, která rozkradla republiku a na které se podíleli lidé jako Klaus, Ježek, Havel, Schwarzenberg, Dyba, Sobotka, Ruml, Kalousek, Zeman, Lux, Kočárník, Tošovský a mnozí další cítíme dodnes a budeme cítit až do té doby, dokud národ nepovstane a nevypráská takovéto zločince. Do doby, než národ revolucí změní systém a společenský řád. Mnozí z nás, kteří v roce 89 cinkali klíči na náměstích už dnes ví, jaké to je jít dnes do penze s almužnou a bohužel jejich děti to budou mít ještě horší a je docela dobře možné, že se skutečně důchodový systém zhroutí. Nebude z čeho jej ufinancovat. Stát má dnes hlavní zdroj příjmů hlavně z daní a dál už nic. Nemá mnoho toho, co by mohl přerozdělovat, avšak mandatorní výdaje stále rostou. Proto nás opět v budoucnu čekají platby ve zdravotnictví, ale i ve školách a reálný pokles důchodů.

Můžete namítnout, že se zvýšili lidem platy a byla zvýšena minimální mzda. Ano to je pravda a v peněžence máme opticky více peněz. Ale pouze opticky, protože jsme nuceni mnohem více vydat jak se zdražilo třeba jídlo. Ve výsledku nám tedy nepřidali vůbec nic-vše požralo zdražování. Naše práce a plat za ní nám negeneruje zisk, ale pouze prostředky na přežití z měsíce na měsíc. Bohužel nejsme v Německu. Jsme otroci Německa a podle toho máme také platy. Proto plky Sobotky a ČSSD považuji za populismus a lži.

Osobně jsem tedy pro revoluci a to na bázi nacionálně socialistických principů. To by nás zbavilo nejen zparchantělého politického šmejdu, ale také muslimských kobylek a možná i cikánů. Mohl by být nastolen nový, Český národ preferující řád.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*