„Vyhladovme“ Českou televizi

„Vyhladovme“ Českou televizi

Kdo to nevidí, musí být slepec. Veřejnoprávní Česká televize se naprosto jednoznačně zpronevěřila svému poslání přinášet objektivní a pravdivé informace o dění doma i ve světě a stala institucí politicky angažovanou.

Naprosto jednoznačně se řídí politickým diktátem a v podstatě se stala hlásnou trou­bou skupiny „pseudointelektuálů“, kteří prosazují své názory proti názorům a postojům pře­vážné části veřejnosti. Tito lidé žijící většinou z peněz daňových poplatníků a nenesoucí žádnou odpovědnost za důsledky jimi prosazovaných názorů a doporučovaných řešení si doslova „zprivatizo­vali“ naše klíčové veřejnoprávní medium.

Výběr a zpracování většiny přinášených informací je jednoznačně tendenční, mnoho z nich jsou informace doslova lživé. Do diskusí jsou až na naprosté výjimky zváni pouze hosté s „vhodnými názory“ a pokud se snad nevyjadřují přesně dle schváleného scénáře, jsou akčními moderátory ČT neustále přerušováni, napadáni a tlačeni k vyslovení názoru předem schválenému. Současná situace je jednoznačným návratem k informační totalitě.

A tuto novodobou totalitu si povinnými poplatky ještě navíc platíme sami, z vlastní kapsy. Proto navrhuji zorganizovat program občanské neposlušnosti. Jako občané totiž jinou možnost ke změně tohoto stavu nemáme. Pokud se sjednotíme a od 1.ledna roku 2016 pozdržíme – zdůrazňuji, že jen pozdržíme – na tři měsíce poplatky za ČT, snad s námi někdo začne komunikovat, a pak lze dosáhnout nějakých pozitivních změn. Ale lze jen těžko předpokládat, že ve vedení ČT a mezi moderátory budou moci i nadále zůstat lidé, kteří nám dnes a denně prostřednictvím obrazovky „veřejnoprávní televize„ soustavně lžou. Vždyť to zavání vlastizradou, ne?

ceska televize

 

Václav Husák

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “„Vyhladovme“ Českou televizi

 • Tak ja to vyresil jednoduse – uz nemam TV predevsim z duvodu:
  – neobjektivnost (jak pisete vy)
  – neodstatek solidnich poradu/filmu
  – vice reklam nez koukatelneho obsahu
  Vpodstate dnes TV slouzi jako propaganda a zobrazovac reklam. Jakmile tam dali nejaky film co me zaujal, tak na to vydzim koukat max do prvni reklamy, pak si ho radeji stahnu (ano porad zatim legalne) a dokoukam na pc.

  A to ani nemluvim o zpravach na nove, to je jedna sr*cka za druhou a jeste behem zprav mi cpou co bude v ordinaci. Ne dekuji TV je uz pro me prezitek…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*