Vůdkyně AfD: Německo by také nemělo podepsat riskantní migrační pakt OSN

Vůdkyně AfD: Německo by také nemělo podepsat riskantní migrační pakt OSN

Pokud by to bylo na rozhodnutí Alternativy pro Německo, globální pakt OSN o migraci by nebyl vůbec podepsán, prohlásila jedna z vůdkyň Alice Weidelová.    



Vůdkyně opoziční strany tvrdí, že země jako USA, Maďarsko a Rakousko ukázaly svou moudrost tím, že tuto riskantní smlouvu odmítly.

„Je to logické rozhodnutí, které je v zájmu vlastní populace. Také Německo nemusí tuto smlouvu podepsat,“ tvrdí Weidelová.

Podle vůdkyně AfD „je to nevyčíslitelné riziko pro naši zemi a celou Evropu. Ve skutečnosti je nelegální migrace legalizována a lidé ochotni migrovat z celého světa dostanou klíč do našeho sociálního systému.“

„Měli by mít od samého počátku stejná práva jako původní obyvatelstvo a ve všem být rovnocenní Němcům. GCM (globální pakt o migraci) musí být v prosinci zcela zamítnut. To je to, za čím stojíme jako AfD!“ Dodala.

Alternativa pro Německo získává podporu po celé zemi. V některých anketách je dokonce nejsilnější stranou ve východním Německu a druhá nejsilnější strana v celé zemi.




Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Vůdkyně AfD: Německo by také nemělo podepsat riskantní migrační pakt OSN

  • Naši politici se nám snaží namluvit, že přijetí různých paktů – o migraci nebo fiskálního, nic pro nás neznamená. Pokud ne, ať je prostě nepodepisují. Pokud ano, ať si to uvědomí a nepodepisují to taktéž.
    Pakt o migraci legalizuje obchod s lidmi a čerpání veřejných financí na jejich ubytování, pohodlí, atd.
    Fiskální pakt zase znamená, že nám budou úředníci z Bruselu vracet k přepracování rozpočet jako to udělali Itálii.
    Nejde o globalizaci, jde o centralizaci moci do rukou zvrhlých úředníků, kterým je osud národů naprosto lhostejný.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*