Vůdce Švédských demokratů: Masová migrace „zničila“ Švédsko

Vůdce Švédských demokratů: Masová migrace „zničila“ Švédsko

Vůdce Švédských demokratů Jimmie Åkesson prohlásil, že masová migrace a „importovaná kriminalita“ zničily jeho zemi poté, co byl nedávno zastřelen policista v no-go zóně.

Pan Åkesson prohlásil, že zastřelení policejního důstojníka v Biskopsgårdenu v Göteborgu minulý týden „organizovaná a převážně importovaná kriminalita slaví další vítězství nad Švédskem“.

Šéf Švédských demokratů napsal v názorovém článku pro Expressen, že muž zatčený za vraždu policisty byl jen rok předtím odsouzen za pokus o vraždu za bodnutí muže do krku.Podle Åkessona nesou vinu za nárůst násilných trestných činů v důsledku „výsměšně shovívavého trestu“ pro zločince vládnoucí Sociální demokraté.

„Zločinnost gangů živí segregace v rozervaném Švédsku. Multikulturalismus a masové přistěhovalectví naprosto selhaly. Rozdělily a zničily naši zemi,“ řekl.

Řešením švédských problémů, zejména v případě zahraničních zločinců, je lepší deportační politika, jak uvedl Åkesson, když naznačil, že příchod z nestabilní země není důvodem někoho nedeportovat.

„Pokud jste například někoho připravil o život – situace v domovské zemi je naprosto nezajímavý detail – pak byste tam měl být vrácen, i když se zdráháte,“ konstatoval.

Deportace kriminálních migrantů je ve Švédsku hlavním tématem již několik let, ať už jde o aktivisty blokující deportace nebo soudy odmítající odstranit odsouzené zločince z řad migrantů, jako tomu bylo loni v případě migranta, který více než stokrát znásilnil dítě, ale dokázal se vyhnout deportaci.

V poslední době migranti určení k deportaci odmítli podstoupit testy proti koronaviru, čímž se také vyhnuli deportaci.

V květnu se 21letý Afghánec odsouzený za znásilnění 14leté dívky odmítl nechat testovat na koronavirus a podařilo se mu v zemi zůstat.

Minulý měsíc Åkesson prohlásil, že Švédsko je kvůli „importované“ kriminalitě a nezaměstnanosti ve válečném stavu, a prohlásil: „Část Švédska je v současné době ve válečném stavu. Ulice a náměstí byly ponechány v rukou zločineckých gangů. Střelba, vraždy a pomsta jsou diktovány vůdci klanů.“

Jeho komentáře přišly po zprávě, která odhalila prudký nárůst zločinů se smrtelnými zbraněmi v zemi, což vyneslo Švédsko na špičku v Evropě v počtu smrtelných střeleb.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Vůdce Švédských demokratů: Masová migrace „zničila“ Švédsko

  • · Edit

    Je pravda že švédsko to mělo solidně dojebane, ale Německo a Francie na to mm nejsou o moc lepe… koneckonců máme štěstí že jsem mezi a nic velkého se k nám naštěstí nedostalo, pokud to přehodnotí taky by se to mohlo pro ně možná zlepšit.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*