Vůdce Muslimské strany prohlásil, aby Nizozemci opustili svou vlastní zemi, pokud nemají rádi rozmanitost

Vůdce Muslimské strany prohlásil, aby Nizozemci opustili svou vlastní zemi, pokud nemají rádi rozmanitost

Vůdce Muslimské strany DENK v Nizozemsku vyvolal rozhořčení tím, že řekl nizozemským občanům, aby opustili svou zemi, pokud se jim nelíbí zvyšující se počet muslimských migrantů žijících v nizozemských městech.

„Pokud se jim nelíbí měnící se Nizozemsko, ve kterém žijí lidé s různými kulturami…jako ve městě Zaandam nebo v okolí Poelenburgu, měli by se ztratit,“ řekl Tunahan Kuzu během rozhovoru.

Proti-imigrační politik  Geert Wilders reagoval na Kuzu tím, že mu řekl, aby šel domů do Turecka.V roce 2017 v nizozemských volbách, Kuzuho strana, která odmítla uznat arménskou genocidu, získala 200 000 hlasů, což jí umožnilo získat tři místa v parlamentu.

To, na co se Kuzu konkrétně odkazuje, když mluví o „měnícím se Nizozemsku“, zůstává nejasné.

Možná se odvolává na to, jak je každoročně obchodováno s tisíci mladých dívek do sexuálního otroctví v rukou pasáků s migračním pozadím.

Možná se to týká školních dětí, které jsou tlačeny do nového prostředí tím, že se modlí v mešitách.

Možná se to týká nápisů na zdech základních škol, které říkají: „Rakovina Wilders zemře,“ „Útočte na Židy“, „Zabijte všechny Židy“ a „Židé zemřou“, nebo termíny jako „ISIS“.

Možná se odvolává na skutečnost, že násilné homofobní útoky na homosexuály v Nizozemsku muslimskými migranty se zvyšují.

Možná se odvolává na fantastické ekonomické přínosy, které přinášejí muslimští migranti do Nizozemska, jako že 85% „uprchlíků“ je stále nezaměstnáno a na sociálních dávkách od doby, kdy v roce 2014 přišli do země.

V každém případě je zpráva velmi jasná, pojďte na palubu s novými způsoby života, nebo vypadněte ze země.

 

(Tunahan Kuzu  Foto: Wikipedia)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Vůdce Muslimské strany prohlásil, aby Nizozemci opustili svou vlastní zemi, pokud nemají rádi rozmanitost

  • Muslim uz timto neni jenom ves v kozichu Evropanu. Je to hrozba, ktera ohrozi jeho existenci. Kdo tohle stale jeste nechape, nebo tomu neveri, mel by jako politik odstoupit.

  • Myslím, že to co řekl ten muslim v Nizozemsku musí otevřít oči všem evropským zabedněncům, kteří podporují nebo dokonce finančně profitují na migrantech. Je to jen otázka času a počtu migrantů , kteří jakmile je jich více tak se s přímou úměrou zvětšuje jejich drzost. Velkým nebezpečím, pro naši zem jsou také bohatí Arabové, kteří skupují pozemky, staví domy pro muslimy jako např. v okolí Teplic kde to lidé nazývají Muslice. Tady je nebezpečí velmi velké díky penězuchtivým zrádcům národa.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*