Vůdce milice veřejně hrozil prezidentovi: “ Teď už jsme Obamu oprávněni zastřelit“

Vůdce milice veřejně hrozil prezidentovi: “ Teď už jsme Obamu oprávněni zastřelit“

obama

Frustrace a hněv v Americe rostou. Až natolik, že jeden z vůdců milice veřejně volal po zavraždění prezidenta Spojených států.

V příspěvku vystaveném na své Facebookové stránce vůdce milice amerických křesťanských patriotů Everest Wilhelmsen tvrdil, že podle americké Ústavy již existuje oprávnění vzít věci do vlastních rukou.

Teď už máme oprávnění na Obamu střílet, tj. zabít jej.

Jeho záměrné porušování naší Ústavy a odtrhování se od ní, neustálé pohrdání našimi mírovými protesty a korupce všech tří složek vládní moci (tj. vláda nelegitimních zlosynů), odhaluje diktaturu, kterou to je. Obama a jeho spolu-konspirátoři přezírají naši Ústavu (ústavní vládu zákona) a zneužívá Americký lid.

Oprávnění zabít Obamu vyplývá z 2. Ústavního dodatku: Vyvolává válku ve Spojených státech a pomáhá a uspokojuje naše zahraniční nepřátele – tudíž nám 2. Dodatek dává právo a povinnost (autorizuje nás), abychom se zapojili do odporu k nepříteli Spojených států, který tohle činí podle plánu na naše podřízení absolutnímu Despotismus. Nebyl bych vůbec překvapen, pokud by dnes (19. Listopadu) Obama odjel z Washingtonu DC … takže by se už nikdy nevrátil, anebo pokud by byl do měsíce mrtev.

Na Facebooku má tenhle příspěvek skoro 400 ‚sdílení‘ a několik ‚liků‘, ale podle Social News Daily jsou to výsledky způsobené žurnality, kteří tuto zprávu šíří, a nikoliv lidmi, kteří by s Wilhelmsenem souhlasili:

Dobrou zprávou je, že všechna ta sdílení, jak je vidět, jsou buď žurnalisté, nebo starostliví občané, kteří hlásí hrozbu od Wilhelmsena FBI. A ano, vidíme to zas a znova, je velice pravděpodobné, že ten spolek senzorické deprivace s tím tak počítá pro jeho bezprostřední budoucnost, když takhle mluvil na Facebooku. Pamatujte, tohle není o svobodě projevu. Hrozby proti životu jiných, zvláště když jsou to veřejné osobnosti jako prezident, se berou velice vážně a nevztahuje se na ně ochrana svobody slova.

Samozřejmě, že Tajná služba nebyla vůbec potěšena přímou hrozbou prezidentovi a ten příspěvek na Facebooku byl mezi tím odstraněn. Wilhelmsen by mohl být za takovouto hrozbu proti politickým vůdcům podle federálních zákonů stíhán a mohlo by ho čekat až deset let vězení.

Hrozba prezidentovi Spojených států je trestný čin třídy D podle Trestního kodexu Spojených států Oddíl 18, Část 871.

Jde o trestný čin se sazbou pět až deset let vězení a maximálně 250 000 dolarů pokuty, 100 dolarů speciálních vyhodnocení a 3 roky ochranného dohledu po propuštění.

Na pachatele přečinů, kteří přes počítač vysílají takovéto hrozby, mohou být uvaleny i restrikce na internet, jako zákaz přístupu k e-mailům.

Mac Slavo

zdroj : shtfplan.com  překlad : Mirosla Pavlíček vyšlo na : ac24.cz

Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*