Vůdce BLM: „Pokud nám tato země nedá to, co chceme, spálíme tento systém“

Vůdce BLM: „Pokud nám tato země nedá to, co chceme, spálíme tento systém“

Vůdce Black Lives Matter zveřejnil na Fox News zlověstnou hrozbu a uvedl, že „Pokud nám tato země nedá to, co chceme, tento systém spálíme a vyměníme,“ a varoval, že to myslí doslova.

Vůdce hnutí Black Lives Matter Hawk Newsome z New Yorku pak pohrozil, že „spálí systém“, protože „tato země je postavena na násilí“ a „že každý Američan, který nás obviňuje z násilí, je nesmírně pokrytecký“.Vůdce Black Lives Matter v New Yorku uvedl, že stojí za komentáři některých členů jeho organizace obhajujících zničení majetku jako prostředek k dosažení cíle skupiny, kterým je rovná spravedlnost v Americe.

„Tato země je postavena na násilí. Jaká byla americká revoluce, jaká je naše diplomacie po celém světě? Půjdeme dovnitř a vyhodíme do povětří země a nahradíme jejich vůdce vůdci, kteří se nám líbí, “řekl Hawk Newsome pro Fox News. „Takže každý Američan, který nás obviňuje z násilí, je nesmírně pokrytecký.“

Martha MacCallumová naléhala na Newsomeho ohledně jeho komentářů varujících, že sociální aktivisté „vypálí“ současnou mocenskou strukturu v Americe, pokud zvolení vůdci v zemi nesplní požadavky skupiny.

„Jediný důvod, proč jsem vám položila tu první otázku tak, jak jsem to udělala, je, že jsem vás dnes sledovala, jak mluvíte při spoustě různých rozhovorů, a řekl jste: „Zapalte to, je na čase.“ Díky tomu si myslím, že to chcete spálit, “řekla MacCallumová.

„Řekl jsem, že pokud nám tato země nedá, co chceme, systém spálíme a vyměníme. Dobře? A mohl bych mluvit obrazně, mohl bych mluvit doslova, “odpověděl Newsome. „Je to otázka interpretace.“

Newsome přirovnal současné občanské nepokoje, které dnes probíhají v amerických městech po smrti George Floyda, Raysharda Brookse a dalších, k bouřlivým demonstracím během tlaku na občanská práva v 60. letech, který podle něj vedl k velké prosperitě menšin.

Aktivisté Black Lives Matter argumentují, že policejní oddělení v Americe jsou tak systematicky a nezvratně rasistická, že je nutné je přestat financovat a znovu přehodnotit.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Mělo by Maďarsko vystoupit z EU?

Mělo by Maďarsko vystoupit z EU?

Věra Jourová, místopředsedkyně Evropské komise a komisařka pro evropské hodnoty ​​a transparentnost, Reklama loading... Loading...…

Komentář “Vůdce BLM: „Pokud nám tato země nedá to, co chceme, spálíme tento systém“

  • Ti, kteří skutečně ovládají USA mají tři hlavní zdroje příjmů. Příjmy z prodeje ropy, příjmy z prodeje zbraní a příjmy z prodeje drog. Ropná teritoria ztrácí, války, které udržují poptávku po zbraních prohrávají. Zbývají drogy. Do oběhu se jich tedy dostane víc a největší konzumenti drog Ameriku zapálí. To je demokracie v USA.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*