Vtip nebo sen? Obama: „Téměř každá země na planetě vidí Ameriku silnější než před 8 lety“

Vtip nebo sen? Obama: „Téměř každá země na planetě vidí Ameriku silnější než před 8 lety“

Americký prezident Barack Obama sám sebe pochválil během jeho páteční tiskové konference, poslední konference, která se bude konat v roce 2016.     

Obama zahájil tiskovou konferenci vychvalováním jeho ekonomických a politických úspěchů předtím, než nahrnul veškerou chválu na svá vlastní bedra.

„Téměř každá země na Zemi, vidí dnes Ameriku silnější a respektovanější, než tomu bylo před osmi lety.“

„Jinými slovy, z mnohých pohledů, naše země je silnější a více prosperující, než když jsme začínali,“ pokračoval Obama chválou. „Je to situace, díky které mohu hrdě předat funkci mému nástupci a poděkovat americkému lidu.“
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

2 Komentáře “Vtip nebo sen? Obama: „Téměř každá země na planetě vidí Ameriku silnější než před 8 lety“

  • Co očekávat od Obamy , který studoval Yale 322 university Skull and Bones což je tajná organizace lebka a kosti. Tuto universitu mimochodem studovali i jeho předchůdci a negativita a zlo z této university přímo čiší. Zabíjet, lhát a a nastolit NWO ve jménu nějaké pavědy. A to ještě zařídili, že Obama dostal v roce 2009 Nobelovu cenu míru a tu by asi mohla dostat i Merklová když věrně slouží Obamovým příkazům. Bohužel je to tím, že mnozí lidé nejsou ochotni myslet.

  • Amerika je na pokraji občanské války. Lži a propaganda se nedají dlouho udržet. Sjednocení Američanů je možné jen proti vnějšímu nepříteli. Proto ta protiruská propaganda a snaha vyvolat válku v Evropě, aby se USA příliš nedotkla. Věřím, že když se nepovede válku vyvolat dříve, než Obama půjde od válu, bude mír a Trump si srovná své tajné služby. Pokud tak neučiní, dopadne jako Kennedy.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*