Všichni máme zpráv o migraci plné zuby. To ale neznamená, že je vše v pořádku, naopak

Všichni máme zpráv o migraci plné zuby. To ale neznamená, že je vše v pořádku, naopak

Je neděle a tedy čas na pohodu a rozjímání. Jenže v Calais a v dalších místech v Evropě se denně dějí věci podobné válečné vřavě, a to nelze přehlížet.

Připojuji video http://teplickykuryr.info/news.php?item.12350.3 , ve kterém občanka Calais popisuje, jak se změnil život ve městě. Také o tom, že protestní akce reagující na to, jak vláda a městští činitelé svým jednáním podporují nájezdníky a pronásledují vlastní občany, byla prezidentem zakázána a následně byl za účast na této zakázané akci sražen k zemi starý generál – velitel cizineckých legií a dalších pár účastníků, všichni byli spoutáni a uvězněni a hrozí jim rok výkonu trestu.

Ilustační obrázek Foto: REUTERS/Marko Djurica
Ilustační obrázek Foto: REUTERS/Marko Djurica

V naší zemi je stále klid, ale v našich myslích klid není. Jak také může, když vidíme a slyšíme, jak se chovají vyspělé západní země ke svým občanům, jak povzbuzují nečinností nájezdníky k dalším výbojům a jak zastrašují vlastní občany šikanou a pronásledováním. Není to ale zlý sen, je to šílená realita.

Následkem tohoto stavu je zákonitý vznik nacionalistické Pegidy a budou přibývat další uskupení, která vezmou řešení situace do vlastních rukou. Taková řešení jsou pak brutální a společnost se stává dravou zvěří, přizpůsobí se totiž pravidlům nájezdníků. Je otázkou, co pak bude. Zda vláda povolá armádu a bude likvidovat vlastní lidi, nebo všechny, protože není pravděpodobné, že si nasype popel na hlavu a připustí, že to nezvládla.

Žádejme trvale a neústupně, aby západní svět prostředky, určené na sociální dávky, převedl do fondu pro návratové lety všech, kteří nemají právo na azyl. Pokud je jich v Calais kolem dvaceti tisíc a do letadla se vejde 200 lidí, jedná se o sto letů, tedy 3,3 měsíce s jedním letem denně.

Žádejme trvale a neústupně, aby v Evropě mohli nastálo žít pouze ti muslimové, kteří nejsou indoktrinováni islámem v jeho nenávistné podobě a západní způsob života chtějí přijmout za svůj. Žádejme, aby bruselští politikové byli povinni seznámit se s psychologickými zákonitostmi o schopnosti dospělého člověka vychovaného v islámu měnit své názory a postoje pomocí výuky. Tyto změny totiž vesměs nejsou možné, vlastně se stačí rozhlédnout v jakémkoliv bigotním spolku.

Žádejme to po našich politicích, aby oni zase trvale a neústupně tlačili na sektářsky zmagořené bruselské politiky a aby podporovali všechny rozumné nápady jiných členů EU. Západní svět se pozdě, ale přece probouzí a jsem přesvědčená, že pokud to nevzdá, uchová si svoji svébytnost. Jen se již teď ukazuje, že cena za hloupou naivitu (nebo snad často citovaný pokus o ovládnutí Evropy?) bude vysoká.

Ještě douška – švédský obchodní dům o vánocích: https://www.email.cz/download/k/KtFhsuYRJNKHwcR7OkCH1Nx1_PAOwVqL7bCLzKMYTA_wVu7GEQgJudPmVShf8uE02v5tQF8/Vanocni%20stromek%20ve%20Svedsku.mp4

 

 

Olga Pavlíková

Loading...

Podobné články

2 Komentáře “Všichni máme zpráv o migraci plné zuby. To ale neznamená, že je vše v pořádku, naopak

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*