Vrcholný dánský imám přiznal agendu pro muslimy- dobýt Evropu

Vrcholný dánský imám přiznal agendu pro muslimy- dobýt Evropu

Špionážní záběry odvysílané dánskou televizní stanicí ukazují Mohamede Fouad al-Baraziho, vrcholného imáma islámské unie v Dánsku, který přiznává, že cílem migrační vlny je, aby muslimové dobyli Evropu.

Záznam byl zveřejněn jako součást seriálu dánské televizní stanice TV2 pod názvem Za závojem mešit. Video ukazuje al-Baraziho, jak přiznává: „Právě teď jsme v době, kdy otevíráme tyto země.“

Podle islámských odborníků, se kterými hovořila stanice, včetně profesora Tina Magaarda a profesora Thomase Hoffmanna, islámské chápání slova „otevřít“ znamená dobýt.

Imám také povzbuzuje muslimy, kteří přichází na Západ, aby se neintegrovali do společnosti.

„Když jsem do této země přišel před 23 lety, bylo nás jen 55.000 muslimů. Teď je nás 300 tisíc. Počet muslimů je teď 300.000. Z toho vyplývá, že je možné v této zemi žít bez začlenění. Je nutné porozumět podmínkám, bez začlenění do společnosti,“ uvedl al-Barazi.

To není v žádném případě poprvé, kdy prominentní imám připustil, že migrační vlna je součástí muslimského dobytí Evropy.

Šejk Muhammad Ayed přednesl projev v mešitě Al-Aqsa v Jeruzalémě, v němž tvrdil, že muslimové by měli využít migrační krizi k míšení s evropskými občany a „ovládnutí jejich země“.

„Evropa se stala stará a sešlá a potřebuje lidské posily,“ uvedl Ayed. „Oni nejsou motivováni, aby soucítili s Levantem, jsou to lidé a jsou to uprchlíci, uvedl Ayed a dodal: „Brzy je ušlapeme pod nohama, to je vůle Alláha.“

„V celé Evropě, všechna srdce se rozplývají nenávistí vůči muslimům. Přejí si, abychom byli mrtví, ale oni ztratili svou plodnost, takže ji hledají v našem středu,“ dodal imám.

 

Syrský uprchlík v rozhovoru pro arabský televizní kanál také hovořil o jeho cílu „islamizovat“ Evropu konvertováním evropských občanů k islámu.

Jak vysvětlil Robert Spencer, koncept hidžry nebo džihádu prostřednictvím emigrací, se slaví v Koránu jako záslužné prostředky pro šíření islámu do nových teritorií.

„A kdo emigruje ve jménu Alláha, najde na Zemi mnoho míst a hojnosti,“ stojí v Koránu (4:100). „A kdo opustí svůj domov jako emigrant ve jménu Alláha a jako jeho posel a dostihne jej smrt, jeho odměna se již stala povinností Alláha. A Alláh vždy odpouští a je shovívavý.“

S více než miliónem převážně muslimských migrantů, kteří se dostali do Německa jen v roce 2015, někteří levicoví politici uvítali pravděpodobnost, že rodilí Němci se nakonec stanou menšinou v jejich vlastních městech.

V loňském roce jsme informovali o političce Strany zelených Stefanie von Bergové, která řekla německému parlamentu, „Naše společnost se změní, naše města se radikálně změní. Myslím, že za 20 až 30 let, již v našich městech nebude německá většina.“

„Budeme mít spoustu lidí a žít v super kulturní společnosti. To je to, co budeme mít v budoucnu. A já chci, aby to bylo zcela jasné, a zejména těm pravicovým křídlům, bude to tak správné!“ Dodala politička.

 

(Infowars/ svobodnenoviny.eu/ Foto: Infowars)

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • To co dnes už bohužel skoro nikdo neví, je fakt že islám je ve skutečnosti velmi účinnou manipulační sektou, která je daleko propracovanější než katolicismus… podstata této sektářské manipulace je v tom, že se snaží ovládnout i myšlení oveček… a nutno přiznat že se to imámům dobře daří… hlavní trik je v zotročení žen a výchově dětí, která s tímto zotročením souvisí… v dětech je od mala programováno že musí hlavně poslouchat svého imáma, nenávidět nevěřící a šířit islám… to je náboženská povinnost, jsou pro to důkazy… např. zde:

  http://www.ragauian.cz/prava-tvar-islamu-dzihad-je-nabozenska-povinnost-kazdeho-muslima-svedectvi-byvaleho-ceskeho-muslima-dzihad-se-samozrejme-praktikuje-i-v-ceske-republice/

  A největší pointa tkví v tom, že islám stvořila katolická církev! A to za účelem ovládnutí Arabů, dobytí Jeruzaléma a likvidace původních, nekatolických, PRAVÝCH KŘESŤANŮ v severní Africe… proto dnes papeženci a mohamedáni tak kamarádí…

  http://www.ragauian.cz/vznik-islamu-a-tajne-dejiny-krestanstvi-aneb-jak-katolicka-cirkev-zabila-krista-znicila-krestanstvi-a-stvorila-islam/

  Každý si už také mohl všimnout že Vatikán dnes protlačuje islamizaci Evropy a NWO spolu s těmi bankstery ve FEDu a jejich poskoty v EU atp… koneckonců naši vlastizrádci pracují také podle příkazů z Bruselu jak už je dobře známo:

  http://www.ragauian.cz/jaky-je-spravedlivy-trest-za-likvidaci-naroda-a-statu-kolik-let-za-vlastizradu-dostane-sobotka-nase-vlada-planuje-take-likvidaci-svobody-internetu-nechame-si-to-libit/

  PTEJME SE PROČ to soudruzi dělají? PROČ NÁS TAK MOC CHTĚJÍ UZAVŘÍT DO KLECE NWO totalitního systému! TO JE KLÍČOVÁ OTÁZKA! Proč se tak hezky shodují papeženci s finančními mocenskými elitami?

 • To je proto, že Vy volíte při volbách zrádce a zaprodance ! Toto si pamatujte při volbách! A hooodně doprava, tam musíme začít a ne pořád kvičet!

 • Muslimové mají legitimní právo nás likvidovat a mstít se za to, co jsme jim provedli. Jsme členy největší teroristické organizace na světě NATO. USA rozbombardovaly a rozvrátily jejich země. Byli by hloupí, kdyby nevyužili pozvání od Merkelové k tomu, aby se pomstili. My máme legitimní právo se bránit i proti vůli zrádcům, kteří sem pozvali předvoj nepřátelských diverzních vojsk. Zapomeňme na EU, zapomeňme na pomatenou Merkelovou. Zaveďme přísnou evidenci všech, kdo sem vlezou včetně DNA, otisků prstů. Evidujme jejich činnost a pohyb pomocí kurátorů jako u propuštěných vězňů v případě, že je pustíme z lágrů ven. Uvědomme si, že jim začne Německo dávat pasy a oni se stanou občany EU. Nebude jednoduché rozeznat, kdo je nepřítel. Není to válka, kde by měl každý jinou uniformu, je to diverzní válka, kde se nepřítel převleče za kohokoliv, třeba za katolického kněze, když bude chtít vraždit. Braňme se, dávejme najevo ve volbách eurohujerům a politikům, kteří jsou slabí, že u nás není pro ně místo, dávejme najevo, že se nevzdáme vepřového kvůli Muslimům jako Němci, dávejme najevo, že je nikdy nepřijmeme a že o svou vlast a domovy budeme bojovat.

 • · Edit

  Strýček Sam je sem vodí za ruku platí jim cestu, přeci nebudou zabíjet jen amíci a pacifistická Europa s Ruskem kázat morálku.Oni přeci vědí , jak to dopadne. Nejdřív jsme se stěhovali do Holic /Češi,moje bába s rodinou/
  a později jeli domů Němci.Všichni v jednom pytli.Vinen -nevinen.
  Až to práskne, bude to to samé.A všechno financují vždy kamarádi za louží.Ale teď se velmi pletou.Už nejezdíme na koních a tancích.
  Ty jejich letadlové lodě mohou být hrobem, jako bitevní lodě na konci války u Japonska.Poslední vývoj tomu dává za pravdu.

 • · Edit

  Ale však ono to přijde, Evropani zakopali válečnou sekeru po hrůzných válkách, tihle hoši, vůbec nevědí , co si chystají.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*