Vrcholí švédská socialisticky-islámská katastrofa

Vrcholí švédská socialisticky-islámská katastrofa

Myslíte si, že je příliv muslimů přínosem a obohacením pro společnost? Dílčí odpovědí pro nás může být Švédsko. Stát, kterému nezbývá nic jiného než se pomalu nechat zničit, přijímá 100 000 uprchlíků ročně a za pár let z něj bude území válečného stavu. Tedy, pokud se za něj nedá považovat už nyní.

 

Švédsko bylo vzkvétající národ. Za pár desítek let se z něj stalo peklo. Přitom podle výpovědí místních zde nezamykali chaty, nezabezpečovali automobily a lidé si mezi sebou věřili. Komunita přátelská se pod náporem islámského tlaku hroutí v základech a Švédové již byli navždy umlčeni s kritikou.

Možná jste v médiích slyšeli a četli o tom, že kdosi za pět dní ve Švédsku vypálil dvě mešity. Ne, že bych to schvaloval, ale při rostoucí kriminalitě tamních muslimů již není zbytí a je potřeba vyjít „s klacky v ruce“. Je tu totiž problém. Muslimové znásilňují ženy a média tam velmi pevně tutlají pachatele, je-li z nějaké islámské země.

Švédové, krom zvýšení zločinnosti a toho, že existuje téměř šedesát lokalit, kam Švédové ani policie nevkročí a které jsou ovládány muslimy, se bojí chodit ven po setmění. Ženy se tam znásilňují skupinově. Švédové se potýkají s častými krádežemi a další šikanou od tamních muslimů. Ti se ani netají s hrdostí na to, jak skvěle si s místními hrají. Úřady a vlády jsou totiž na jejich straně.

Byla zakázána kritika imigrační politiky. Kdo ve švédsku si dovolí spojit imigranty se zločinem (oprávněně), je za to trestán. Tam až Švédsko doputovalo. Je tak regulérně na hranici pouliční války mezi Švédy a muslimy a, upřímně řečeno, pokud Švédové nepovstanou včas, budou těžce poraženi ve své vlastní zemi a sami se stanou uprchlíky.


Švédsko není rozhodně jediný národ evropský, který těžce trpí tíhou, kterou na ní uvalili její vlastní imigranti. Ale média i politici mlčí. Bylo například zjištěno, že 80% všech imigrantů ze zemí blízkého a středního východu v Evropě, 40 z 50 milionů těchto lidí, pouze zatěžuje sociální systém daných států a nepracuje. Kde je ten ekonomický přínos? Kde je ta pracovní síla? V lidech, kteří neumí náš jazyk a nemají tendenci pracovat?

Počkejme ještě pět let. Budeme mít totiž stovky tisíc běženců ze západní a severní Evropy – Evropanů, kteří budou prchat z válečných konfliktů s muslimy v jejich zemích. Za těch pár let můžeme přijmout je. S islámským přísunem nesouhlasím a nikdy nebudu. Neznám totiž jediný národ, kde by s nimi nebyly menší problémy než s jinými přistěhovalci. Vždy je ten rozdíl velmi markantní. Nemůžeme riskovat zboření našeho národa.

Publikováno se svolením autora
Autor publikuje na http://kubasek.blog.idnes.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články