Vraždy, znásilňování, pedofilie – toto podporuje naše vláda a USA!

Vraždy, znásilňování, pedofilie – toto podporuje naše vláda a USA!

Doba, kterou aktuálně prožíváme, je tak zvrhlá, až se to nám „normálním“ snad nechce ani věřit.

Evropa, jak ji známe a máme rádi, končí a valí se na ni černá, vraždící „mlha“ se zápachem znásilňování, strachu a smrti.

Horor? Může být… Spojené státy jsou nejvyšším bezpečnostním rizikem pro celý svět. Toto zlo je jejich plánem a cílem. O tom už snad žádný průměrně inteligentní člověk nemůže pochybovat. Ano, po tomto vyjádření si vyslechnu, že jsem ruská agentka a komunistka. To je mi ovšem srdečně jedno, když nám všem jde reálně o život a naše vláda k tomu významně přispívá a jde tvrdě proti nám a to doslova přes mrtvoly, jak příznačné…  Thomas Barnett, poradce bývalého amerického ministra obrany Donalda Rumsfelda, již v roce 2002 oficiálně sdělil toto:

Nela Lísková Foto: Facebook Nely Lískové
Nela Lísková Foto: Facebook Nely Liskové

„Konečným cílem globalizace je homogenizace všech států na zeměkouli. Toho musí být dosaženo smíšením ras s cílem vzniku světlé hnědé rasy v Evropě. Proto musí Evropa přijmout ročně 1,5 milionu přistěhovalců z třetího světa. Výsledkem tak bude vznik populace s průměrným IQ 90, tedy lidí, kteří budou příliš hloupí na to, aby chápali, ale dost inteligentní, aby pracovali.“ Dále uvádí, že politiků, kteří se tomuto šílenému plánu postaví a budou hájit národní zájmy se americká vláda zbaví, zabijí je. Takže si můžeme být jistí tím, že jsou i naši vládní činitelé nejen uplaceni, ale rovněž ze strany americké administrativy vydírání. Neuposlechneš – zlikvidujeme tě ! Takže my všichni, kteří se proti USA stavíme jsme podle vyjádření Thomase Barnetta v přímém ohrožení života a předurčení americkou vládou k fyzické likvidaci.

Tady máme jasné vysvětlení chování našich politiků, proč se vyjadřují tak, jako by byli pod vlivem návykových látek. Jsou pod vlivem a patně je to i návykové a pro nás všechny vysoce nebezpečné. Má to řešení ? Pochopitelně, že má. Ale je nutné si, vážení občané uvědomit, že to řešení jsme my ! Nikdo jiný, jen my ! Jestliže se nepostavíme tomu, co se již řadu let plánuje, pak nemáme šanci s tím cokoli udělat. Nikdy nebyla situace tak závažná a i když si nedělám iluze, že by naše vláda, kdy jednala v náš prospěch, snažila se alespoň, aby to tak vypadalo. Ovšem o závažnosti situace svědčí skutečnost, že dnes už se veřejně vyjadřují a zcela otevřeně přiznávají na čí straně jsou a pro koho pracují. Alespoň v tom si můžeme být tedy zcela jisti. Bělobrádek nás ženy vyzývá, abychom se podvolily muslimům, Stropnický hájí zájmy USA a zločinecké organizace NATO, Babiš by nám rád prezidentoval,  protože má plnou podporu ze strany USA za plnění jejich zvrhlých plánů v naši zemi, Schwarzenberg s Dienstbierem a Šabatovou ignorují naše lidská práva a upřednostňují cikánské a muslimské menšiny a spolu s neziskovými organizacemi páchají trestnou činnost a rozvracejí s jejich pomocí stát. Proto tolik všichni z naši vlády tak podporují neziskové organizace, kterými neprůhledně protékají miliardy, které jdou následně do kapes našich politiků a jen, aby se neřeklo, tak nepatrné procento, ale opravdu jen nepatrné se vynaloží na „pomoc“ potřebným, jako zastírací manévr. Pochopitelně nesmím opomenout hlavního viníka a šéfa této vládní mafie, amerického velvyslance Andrewa Schapira, kamaráda muslima Baracka Husseina  Obamy. To je mi svoloč psychopatů a tito nám vládnou ! Takže vážení občané, tímto vás vyzývám k podepsání petice  pro vyhoštění amerického velvyslance „protektora“ Andrewa Schapira z naši země a za zrušení americké ambasády jednou provždy v naši zemi !  http://www.petice24.com/petice_za_referendum_o_vyhotni_velvyslance_usa_schapira#form  Nenechejme si to, co nám naše vláda ve spojení s americkou ambasádou působí již nadále líbit. Jsme v přímém ohrožení života a jsou nám diktována  nová, zvrhlá pravidla, která s těmi našimi nemají nic společného. Je nám vnucován zvrhlý a úchylný model pro výchovu našich dětí, díky kterému nelze z dětí vychovat zdravě myslící, inteligentní a slušné lidi a to je jeho účelem. Jsme manipulací médií, neustálým lhaním a překrucováním pravdivých informací uměle vmanévrovávání do rolí hlupáků a poslušných oveček s cílem bát se a nemít vlastní názor na nic. My, kteří jsme ještě schopni si vlastní úsudek vytvářet jsem vydírání a je nám vyhrožováno likvidací. Toto je pravý, reálný obraz dnešní doby. A my ho musíme  striktně odmítnout ! A nedopustit, aby v tom USA v naši zemi pokračovala a tím ohrožovala naše životy a vývoj a zdraví našich dětí. Protože podporování pedofilie, homosexuality, muslimské víry, která víru nemá a jen si vírou obhajuje ta zvěrstva a zločiny, které páchá, to je pro náš národ nepřijatelné!

 

Nela Lisková

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • · Edit

  Nela má zase pravdu. A opět místní kolaborant Janéž, Robertek Shapirův brání svoji židoamerickou vlast. Už konečně zdechni šmejde.

 • 5ti minutové video spolupracovníka Infowars.com Paula Joshepa Watsona ze září 2015, ve kterém vysvětluje jednostrannost mainstreamových médií při informování o přílivu migrantů do Evropy.

  Pět faktů o migrační krizi, které vám média neřeknou:

  https://www.youtube.com/watch?v=T47vNlh13zU

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Letosni-Listopad-Stepana-Kotrby-Cizinci-tahnou-Evropou-jako-kobylky-my-zapominame-na-sve-chude-V-mladi-jsem-projel-Zapad-bylo-mi-na-bliti-USA-vyhovuje-kdyz-zchudneme-Zde-je-reseni-407529

 • Vazena pani Nelo Liskova,velice si Vas cenim za Vase osobni nasazeni a obcanskou odvahu.Petici jsem samozrejme podepsala.Doufam,ze Vas blog otevre konecne oci vice lidem!

 • Komentar napsany pod prezdivkou lug nema chybu,velice vystizne a predevsim pravdive popisuje arogantni jednani vyvolenych opic,ktere se povazuji za svetovou elitu a v touze po ovladnuti cele planety Zeme vrazdi,kradou a dokonce se snazi cilenou genocidou jim nepohodlnych narodu zotrocit zbytek lidstva,ktery by mel prezit ,aby jim mohl slouzit! Verim,ze ten jejich vysneny New World Order se jim nepodari uskutecnit a az bude dobojovano,bude ku prospechu veci cele, je vsechny s jejich geneticky zatizenym potomstvem v tech jejich skalnich ukrytech a podzemnich norach zaziva zabetonovat!

 • Dostal jsem tenhle E-mail a myslím, že se v něm píše o samé podstatě dnešního marasmu. Se zvolením černého masaje do Černého domu v USA byla (Mocnými v pozadí)
  dosazena na nejvyšší vládní funkce na Západě ta největší sebranka, jakou
  kdy Země zplodila. Byli si tak jistí silou a beztrestností, že se
  rozhodli uskutečnit poslední krok k ovládnutí celého světa a nastolení
  New World Order. Ale podcenili Rusko, jako již dříve v minulosti
  Napoleon a Hitler. Tím že ukázali svoji pravou tvář, si odkryli nejvyšší
  trumfy kterou byla propaganda a lži. Už i proto Rusko muselo vojensky
  zasáhnout v Sýrii. Navíc tím předvedlo nejen účinnost a efektivitu
  Ruských ozbrojených sil a ukázalo tak necelé 1% svého zbraňového
  arzenálu kterým disponují. Díky tomu se celý svět dozvídá, že „Král je
  nahý“. Že kromě zkomírající ekonomiky a zastarlých vojenských
  technologií není vlastně ve skutečnosti ničeho schopen. Na rovinu
  řečeno, je slabý a zranitelný. Proto tito největší hajzlové z Bilderberg
  group a Trilaterární komise hrají vabank. Nic jiného už jim nezbývá.
  Konec petrodolaru a tím ztráta jejich bohatství a pochopitelně i moci,
  se blíží. Nemají zlato. Jen dolary které jsou kryty pouze ropou. Jejich
  jediná záchrana je v celosvětové válce. Vědí že proti Rusku nemají
  sebemenší šanci a vědí přesně, na čí stranu se přikloní Čína v případě
  celosvětového konfliktu. Jim nejde o lidi, co by s nimi bylo. Tato pakáž
  má svoje hnízda hluboko pod zemí ve skalách kde se můžou skrýt a
  přežívat léta. Proto řinčí zbraněmi a udělají COKOLIV aby vyprovokovali
  další války.Problém není v samotných USA nebo zemích Západní Evropy.
  Problém je v člench Bilderberg group a Trilaterární komise jejichž členy
  jsou nejvýznamější politici, bankéři, členové královských rodin, naftaři
  a plynaři, tiskoví a softwaroví magnáti. Ti ve skutečnosti vládnou
  světu. Ti ve skutečnosti rozhodují, kdo bude vládnout například v USA,
  ve Francii, v České Republice nebo co já vím, v Papue Nové Guineii. Tito
  vládní úředníci v nejvyšších funkcích za svoji protinárodní činnost
  inkasují jidášské petrodolary nebo jsou Bilderberg group a Trilaterární
  komisí vydíráni aby tak jednali. Nagoglujte si například seznam členů
  Bilderberg group. Budete se divit. A spousta nejasných a podivných
  souvislostí vám najednou začne zapadat do sebe jako mozaika. Rusko
  nebojuje v Sýrii jen proti ISIL. Bojuj tam opět jako za Hitlera, za nás
  za všechny a s Čínou dělají všemožné, aby nedošlo k celosvětové válce.
  Moc dobře vědí, že jednotlivé členy těchto vrahů žen a dětí nepochytají
  do jednoho. To není ani v jejich moci. Jediné jak je zničíte je ten
  fakt, že je připravíte o moc. A tou je jejich bohatství které získali
  loupežemi, plundrováním a válkami po celém světě. Je to dolar. Tím, že v
  polovině minulého století zrušili krytí dolaru zlatem, si lidově řečeno
  „nasrali do vlastních bot“. S pádem dolaru stoupne cena zlata minimálně
  10tinásobně jelikož se nebude obchodovat za dolary ale buď jen ve zlatě
  nebo národních měnách. A USA vlastně kromě těch nkradených státních
  rezerv jiných zemí, vlastně žádné nemá. Maximum amerického zlata je v Číně.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*