Vraždy legální, referendum nelegální

Vraždy legální, referendum nelegální

Po masakru v Oděse 2. května přibylo na oficiální seznam obětí dalších 42 jmen. Jako příčina smrti se uvádí : střelná poranění, udušení, popáleniny, poranění způsobené pádem a otrava. Většina lidí, kteří přišli v budově odborů v Oděse o život neuhořeli, ale byli ubití. Mrtvá těla potom polili hořlavinou a zapálili, aby zamaskovali vraždu. Vše nasvědčuje tomu, že místní úřady, režim v Kyjevě, ani západní vlády nemají žáden zájem odhalit pachatele této masové vraždy. Když neonacisti jednají na Ukrajině, tak je to v pořádku. Místo toho se západní média a politici rozčilují kvůli referenda v Doněcku a Luhansku a označují jej za nelegální. Vraždění a střílení civilistů je pro ně legální a uspořádat referendum je nelegální a západ to podporuje. Kdo ani teď nevidí, jeké pokrytecké zločince máme ve vládě, tak ten to ani vidět nechce.

UkraineReferendum

Politici dokola hovoří o „demokracii“, o „evropských hodnotách“, „lidských právech“ a „ochraně civilního obyvatelstva“. Často nás těmito pojmy obelhávali a obhajovali intervence do jiných zemí. Podsouvali nám vysvětlení o potřebě změny režimu, jako v Afganistanu, Iráku, Liby a Sýrii. I v Tunisu a Egyptě museli být tito „zlí diktátoři“ svrženi v rámci arabského jara. I prezident Janukovyč byl proto odstraněn násilným pučem na Ukrajině, který inscenoval Západ. K čemu nakonec došlo ve všech uvedených zemích? K ničemu co slibovali, žádná kvetoucí demokracie, jen chaos, destrukce a náhrada jiným nedemokratickým režimem, tak jako v Kyjevě. Rozdíj je jen pouze v tom, že noví vládci jsou jen loutky USA,EU a NATO. O to přece šlo. I mohou potom páchat stejné zločiny proti obyvatelstvu, z kterých byli obviněni jejich předchůdci a je to v pořádku.

Fašistický režim v Kyjevě, který se dostal k moci pučem, může vraždit své obyvatele, smí nasadit proti bezbranným civilistům tanky, bojové helikoptéry a elitní jednotky. Může za sebe nechat řádit nacistické bandy, utlouct jakoukoliv opozici proti režimu. Západní média nám tvrdí, že to co se stalo v Oděse není nic hrozného, byla to nehoda, oběti si za to můžou, proto se občané rozejděte, zde nic neuvidíte. Raději bychom se měli zabývat tou drzostí obyvatel v jihovýchodní části Ukrajiny, kteří se opovážili uspořádat referendum. Dle mluvčí Ministerstva zahraničí Spojených států jsou referenda nezákonné a jejich výsledky nebudou uznané. Demokracii Západ akceptuje pouze tehdy, pokud to zapadá do jejich geopolitického plánu. Potom předloží ty neabsurdnější zdůvodnění.


„Pokud se tyto referenda uskuteční, poruší mezinárodní právo a územní integritu Ukrajiny. Výsledky těchto protiprávních referend USA neuznají“, prohlásila Psakiová na tiskové konferenci v Bílém domě.

Na druhé straně „územní integrita“ Srbska a Sudánu nehraje žádnou roli. Kosovo a Jižní Sudán se měli odštěpit, západ je ihned uznal jako legitimní státní útvary. Přitom se tam žádné referenda o odštěpení nekonala.Odtržení bylo dohodnuto z hora a basta. Tyto umělé mini útvary, které nejsou životaschopné, jsou potom udržované, dostávají dotace z EU a USA a ihned se v nich zřídí vojenské základny, anebo se začnou drancovat jejich přírodní zdroje, které byly hlavní příčinou odtržení. Na Ukrajině je to jiné, tam nesmí přijít k žádnému osamostatnění regiónů, ať si občané myslí co chtějí. Jestli bude třeba, tak tanky násilím zlomí vůli občanů. Krom toho je tak či onak na vině „zlé Rusko a nový Hitler Putin“.

Referendum o stavu regiónů Doněcko a Lučansko na východě Ukrajiny začalo v sobotu ráno, i přes výhrůžky fašistického režimu v Kyjevě a také demokratického Západu. Bylo vytvořeno 1500 komisí volebních obvodů a organizátoři referenda v Doněcku dali natisknout 3,198 miliónů hlasovacích lístků, což odpovídá počtu oprávněných voličů. V Luhansku bylo natisknuto přibližně 1,7 miliónů hlasovacích lístků a vytvořeno 1610 volebních místností.

Tvrzení, že referenda porušují mezinárodní právo je nepravdivé a úplně absurdní. Za prvé, Mezinárodní soudní dvůr v en Haagu konstatoval : „Mezinárodní právo nezná zákaz vyhlášení nezávislosti“. I v Chartě OSN je prvním přikázáním právo národů na sebeurčení. Krom toho, pokud v referendu rozhodne většina, je to rozhodnutí správné a je potřeba jej akceptovat, protože národ rozhoduje a ne politici a už vůbec ne nelegální pučistický režim, nebo nikým nevolené samozvané výbory, jako je například Komise EU. Vůbec nemá co strkat nos do toho, jak se rozhodnou občané jihovýchodní části Ukrajiny. Pokud je většina pro odtržení a vlastní stát, tak to tak bude a hotovo!

Chci připomenout, že Spojené státy americké vznikly vyhlášením nezávislosti 4. července 1776 13. kolonií vyhlásily nezávislost na Velké Británii a odtrhly se od Britské říše. Tento den je v Americe každý rok velkolepě oslavován. Jak může právě Washington označit hlasování lidu o nezávislosti jako nelegální? Jak může v případě Ukrajiny trvat na územní integritě? Potom jsou i USA nelegální a dodnes součástí Anglické říše, nebo ne? V takovém případě Obama není prezident, ale hlavou států je nadále královna Alžběta. Vždyť je to směšné!

Vraždit je legální, uskutečnit referendum je nelegální. Žijeme v kriminálním systému, ve kterým pokrytectví a dvojitá morálka dostaly extrémní formy. Vše je postavené na hlavu. Válka je mír, lež je pravdou, nemorálnost je ctí, perverznosti normalitou…. A referenda jsou nelegitimností. Kdy konečně lidé zvednou své zadky z křesla vyjdou do ulic, aby demonstrovali proti těmto nelidským hajz… a ukázali jim vztyčený prostředníček? Až jim gestapo vykopne dveře a dá jim to zakusit bolestí na jejich vlastním těle? Potom už bude pozdě. Nikdo dnes nemůže říct, že o ničem nevěděl. Kdo se dnes nezasadí o mír a porozumění, kdo nebude požadovat úplnou změnu politiky, je součástí problému a spolupachatel!

Kdo chce opět válku a konflikt? Kdo vytváří nové obrazy nepřátel a seje nenávist? Kdo pořád lže a překrucuje skutečnosti? Kdo obviňuje druhé za zločiny a je sám zločincem? Kdo je skutečný agresor a nepřítel lidstva? Kdo utlačuje, zotročuje a loupí? Kdo požaduje po jiných, aby dodržovali zákony a sám je celou dobu porušuje? Kdo lže a zastírá své skutečné zájmy? Kdo očerňuje ty, kteří chtějí mír a hází na ně špínu? No přece ten, kdo sebe a své kriminální činy vykresluje v dobrém světle a ukazuje prstem na druhé!

zdroj : http://alles-schallundrauch.blogspot.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*