Vraždění ve světle ramp

Vraždění ve světle ramp

Stopa radikálního islamismu se plíživě a bez výrazné pozornosti rodila minulé století v jižní a jihovýchodní Asii, pokračovala přes Blízký východ až k africkému kontinentu a v roce 1993 zasáhla americké území.

Dal o sobě náležitě vědět a příchod oslavil po svém;

v režii islámské teroristické Al-Kaidy provedl první bombový útok ve World Trade Centru v NY.

Výsledek byl komentován šéfy  Al-Kaidy jako neuspokojivý; jen šest mrtvých a stovky raněných.

Tento útok byl ale jen začátkem těch příštích.

 

V Evropě byla tato poměrně důležitá zpráva přijata bez emoc; již druhý den byla stará

Politiky a masmédia v té době zajímala především „integrace“ postkomunistických zemí do evropského kapitalistického kolektivu a rebelie skandinávských puberťáků, přesycených komfortem, na dosud klidném prosperujícím severu.

Teprve úderem 21. století vstoupil islámský radikalismus sebevědomě na světovou scénu mocenským gestem; nezadržitelnou migrační vlnou do Evropy a pokračující vlnou terorismu v evropských metropolích.

Islámský stát se stává klubem radikální muslimské mládeže, kteří se s projektem islamizace v Evropě, více politickým než náboženským, identifikují.

Muslimský totalitarismu, který zasáhl náš komfortem zlenivělý kontinent, byl již v minulém století inspirován a řádně přikrmován dvěma evropskými totalitními hnutími; fašismem a komunismem.

Morální zdůvodnění obou tolik si podobných hnutí programem beztřídní soplečnosti ve jménu proletariátu,  otázka židovství a čistoty rasy, pronásledování jinak smýšlejích, jinak věřících a nevěřících.

Jak nápadně podobné řádění IS.

 

Agrese, kterou islamismus zavlekl do stabilní evropské kultury, je paranoidní reakcí na deficit modernizace ve všech sférách jejich života

Místo toho, aby muslimové rozpoznali a řešili vlastní kulturní a sociální historii spolu s nevzdělaností a dogmatickou výukou na školách, je pro ně jednodušší bez konce obviňovat kolonialistický západ, i když za jejich mizérii jsou odpovědné především jejich elity.

Obviňují západ z diskriminace, místo aby rozpoznali svoje vlastní lidská práva a obhájili sociální, ekonomickou, kulturní a politickou svobodu.

Místo, aby odhalili svůj potenciál a zasadili se o rozvoj vlastní země, jsou všechna tato lidská práva odsouzena jako protiislamistická.

 

Reklama Islámskému státu zdarma

Je otázkou, jestli se vraždění děje ještě ve jménu jejich boha.

Jestli to není islámská modernizace ve jménu zviditelnění se.

Zdá se, že zájem masmédií zvrátil touhu dostat se po smrti do ráje na touhu být středem zájmu na TV kanálech, sociálních sítích, videích, internetu.

Jak s amok terorem podívanou naloží média není v moci demokracie.

Je na jejich morálce, jak moc popularity se vrahům dostane.

Jsou populárněnjší než paní Merkelová, která, jak je (ne)vidět o světla ramp momentálně vůbec nestojí.

 

(Ilustrační obrázek Foto: Reuters)


Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Vraždění ve světle ramp

  • Zakopaný pes je v USA. Nebýt její agrasivní politiky na Blízkým Východě, nevznikla by Al-kaida a ISstát, nevznikl by islámský terorismus. Asi bude pravda, že to není jen věc USA ale také Saúdů, možná i Izraile a Turecka, některých Evropských států, jenž měli chut na jejich území, ropu a plyn a zároven likvidovaly jim nepohodlné režimi. Islámský terorismus by nebyl bez podpory těchto států i dnes, nebot proti nenáviděnému Rusku a Odbojné EU se stále hodí. Pokud USA nebudou chtít, islámský terorismus tu stále bude a bude více nebezpečný. My sami s tím nic nenaděláme, nebot se neumíme proti politice USA vzepřít a vlády EU jen servilně poslouchají to, co nám z Washingtonu nařídí !

  • Ale tak . . . Islamismus je jen nástroj, všechny ideologie byly vždy jen nástroj pro manipulaci, náboženství nevyjímaje.

    Nemáte pravdu, že si za to můžou sami stačí se podívat třeba na Kadáfího, prosperující země, schopný diktátor, ale jakmile se mu zachtělo dělat unii a ohrozit monopol dolaru na obchodu s ropou byl důhladně vybombardován a zavražděn CIA, ani pseudoproces v Haagu neriskovali. A ještě budete tvrdit, že si za to můžou sami ? Ne celé je to způsobeno zahraniční doktrínou USA která zní – ať si spojenec nebo nepřítel, jakmile svou silou ohrožuješ USA musíš shořet. Proč EU ohrožujou migranti ? Protože vedení EU jsou vlastizrádci a pokračují v plánu samodestrukce Evropy. Nebezpečí není isalmismus, ale vedení prolezlé zrádci jako Merkel a nekompetentními lidmi. Proč si myslíte, že je Merkel pro migranty ? Protože chce? Ne, protože na ní pořádně zatlačili a když nebude sekat dobrotu tak s ní pořádně zatočí. Slabí a neschopní vůdci jsou naše zkáza ne migranti, ne islám. Představte si, že by v EU vládl Putin ne Merkel, náš obrovský problém s islámem by byl vyřešen rychleji, než si kdokoli dokáže představit.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*