Vražda tří muslimů v USA: Může za to ateismus?

Vražda tří muslimů v USA: Může za to ateismus?

Američan zastřelil tři muslimy v Severní Karolině. Motiv je zatím neznámý, podle prvotních domněnek je však na vině samozřejmě náboženská nesnášenlivost, neboli vrah je prý ateista, co nesnáší islám. Je tedy teorie, že za tyto vraždy nese přímou zodpovědnost ateismus.

Problém s ateismem spočívá v tom, že ateista věří ve vědu. Náboženství totiž vznikalo na základě toho, že si lidé nedovedli vysvětlit některé jevy. Náboženství tak vzniklo především díky jejich tehdejší neznalosti, v případě islámu díky pomatenci, co toužil znásilnit svět. Je tedy jasné, že si ateista samozřejmě drží od náboženství jistý odstup a nadhled nad jeho teoriemi. Jakou zodpovědnost má však ateismus v případě tří zavražděných muslimů syrského původu v USA?

Odpověď vás nepřekvapí. Žádnou. A jak to, že se islámský terorismus dá spojit s islámem a vraždy ateistů se s ateismem spojit nedají, nedojde jen hlupákovi. Ateismus není nějaká víra knihy. Ateista se neřídí příkazy mezi řádky literatury, která by třeba přikazovala vraždit věřící. Ateista má své zákony. Jsou to zákony civilizace. Jsou to zákony, kdy zloděj nese zodpovědnost za škodu, co způsobil, je to zákon, kdy vrah půjde do vězení, ať zavraždí kohokoliv. Je to zákon, který stanovuje stejná práva ženám a mužům. Jsou to zákony, které jasně definují vládu.

modlici muslimove

Takové právo šária nemá s civilizací nic společného. Je to právo, kde se zlodějíčkům sekají ruce mačetou, kde vrah nemusí být potrestán, když zabije špatného muslima či nemuslima. Je to právo, které jasně diskriminuje ženy a je to právo, které staví muslimy, muslimky a ty ostatní do jiných společenských úrovní (muslim první, pak muslimka, pak dhimmi).

Ateismus pak nemá žádný vzor reprezentující ateismus, zvláště pak nemá ho v konkrétní osobě. Ta osoba tedy logicky není ani pedofil, ani vrah, ani diktátor. Naproti tomu islám tuto osobu má.

Mnoho islámských politiků zuří. Někdo zabil tři muslimy. Je prý potřeba masivně medializovat tento „rasově motivovaný“ případ. Na druhou stranu, v lednu zavraždili muslimové z Boko Haram přes 2000 lidí. A reakce médií? Pár článečků, dvě fotky ze satelitu… To je celkem nepoměr. Takže, milí muslimští předáci, zaměťte si před svým prahem.

Mezi všemi skupinami obyvatel, ateisty, muslimy, křesťany, najdeme nějakého pomatence, který kolem sebe šíří nenávist a smrt. Jenže muslimů je v tomto případě nejvyšší podíl. Co se týče muslimů pobyvajících ve věznicích po Evropě, je jich tam v přepočtu podílu obyvatelstva zhruba osmkrát více. A zodpovědnost za to nese islám.

Není tam ilegální zmlátit neposlušné dítě či ženu. Není tam ilegální zabít nemuslima. Není tam ilegální provozovat sex s prepubertálími děvčaty. Není tam ilegální souložit ze zvířaty. Není tam ilegální diskriminovat ženy. Není tam ilegální ženu znásilnit, má totiž poloviční váhu u soudu coby svědek. A tak dále. Islám je tu zlo. A to tři mrtví muslimové (pokoj jim) nezmění.

 

Publikováno se svolením autora
Autor publikuje na http://kubasek.blog.idnes.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*