Voliči přirovnávají spiknutí demokratů zmanipulovat volby k socialistické Venezuele

Voliči přirovnávají spiknutí demokratů zmanipulovat volby k socialistické Venezuele

Uživatelé Twitteru začali přirovnávat spiknutí demokratů proti prezidentu Trumpovi k volbám v socialistické Venezuele, kde byla vláda obviněna ze zmanipulování voleb.

Monica Showalterová, která psala v časopise American Thinker, poukázala na zpoždění a zkreslování volebních výsledků, což je krok, který vyšel přímo z učebnice socialistického režimu.

Jsou Spojené státy na dobré cestě vidět své první volby naprosto ukradené přímo před jejich očima? Tak, jak to dělával venezuelský Hugo Chávez tváří v tvář obrovským, obrovským nadšeným davům, které proti němu protestovaly v Caracasu?Jak jinak vysvětlit takové podivné věci?

Zatímco demokraté bez úterních výsledků vyváděli nehorázné vylomeniny, řada uživatelů Twitteru učinila totéž srovnání.

Pokusili se ukrást tyto volby ve venezuelském stylu, aby zavedli socialismus v Americe, ZATÍMCO TVRDÍ, že nebudou dělat socialismus jako ve Venezuele.

Tohle si opravdu nemůžete vymyslet.

To, co vidím z Michiganu, vypadá jako podvod na voličích ve Venezuele. Podívejte se na mé další Retweety. Šílené.

100% ALL BALLOTS (tajných volebních lístků) v PA jsou pro Bidena?!?

Kde to žijeme? Ve Venezuele?

Jak to můžeme dovolit? https://t.co/FR0pdkQc3L

Pamatuji si, jak se Američané smáli volebnímu procesu Ruska, Íránu, Iráku, Kuby a dalších míst, jako je Venezuela.

Smáli bychom se, kdyby nás napadlo, že se to v Americe nikdy nemůže stát a pomysleli bychom si, jaké máme štěstí, že máme spravedlivý volební proces.

Ty země se nám dnes smějí.

Tohle není republika. Tohle je diktatura třetího světa. To se nepodaří. Budu to opakovat pořád dokola. https://t.co/e8pPuYmbnJ

v Bolívii nebo Venezuele by naše mainstreamová média eupemisticky označila tyto „prodemokratické demonstranty po volební neregulérnosti“ https://t.co/0HodNbWEGz

Je to jako déja vu, jako sledovat Venezuelu v prezidentských volbách, lidi, kteří se snaží bojovat o svůj hlas. Rozdíl je v tom, že ve Venezuele jste v nebezpečí a ohrožení. Můj Bože, nedovol to, bojuj za svou demokracii a svobodu. Bůh vám žehnej.

Tuhle kapitolu jsem už viděl ve Venezuele.

Probudil jsem se ve Venezuele? https://t.co/seOaEmMWNC

Neuvěřitelné škody! Ve Venezuele je to stejné, mají rádi chaos, anarchii a zahrávají si s ohněm!

To mi připomíná volby ve Venezuele. Ve velmi odlehlých městech, negramotní voliči, elektronické hlasování. Výsledky: 0 null, 0 opozice 100% psuv https://t.co/LQ45p96UlD

„Poškození integrity našeho systému již bylo učiněno.“

Samozřejmě. To byl vždycky hlavní účel. To samé, co se stalo ve Venezuele. To je začátek ilegitimity institucí. https://t.co/CsSnXKOYhs
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*