Vodní dělo na Tebe ty šmejde ultrapravičáckej !

Vodní dělo na Tebe ty šmejde ultrapravičáckej !

To máš za to, že se ti nelíbí migrační pakt. V Bruselu se s Tebou mazat nebudeme. A slzný plyn máš na cestu, aby sis to pořádně zapamatoval.

Poblíž sídla Evropské komise se sešlo na demonstraci cca 5.500 lidí, kteří v rámci „Pochodu proti Marakéši“ vyjadřovali svůj nesouhlas s migračním paktem OSN, ke kterému belgická vláda minulé pondělí v Maroku přistoupila. Tito lidé požadovali „upřednostňování vlastního národa“, uzavření hranic a odstoupení belgického premiéra.Úřady demonstraci nejprve zakázaly, ale na základě rozhodnutí soudu ji musely povolit.

Úřady si ale vědí rady a tak se s těmi „krajními pravičáky“ vypořádaly zcela demokraticky. Vodním dělem a slzným plynem.

Před pár dny bruselští mocipáni řešili, že se musí razantně zvýšit boj proti nebezpečným dezinformacím, zejména s ohledem na skutečnost, že se blíží volby do Evropského parlamentu.

Přeloženo – že se musí razantně zvýšit cenzura nepohodlných názorů.

Europapaláši tuší soumrak nad jejich koryty a tak chtějí ovlivnit jarní volby do evropského parlamentu. Věřím, že budou smeteni a vše zlé, co v Evropě napáchali bude napraveno a oni budou hnáni k trestní odpovědnosti.

Doufám, že toto je jejich poslední křeč …

 

(Foto: Associated Press)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*