Vodňanskopražskému vůdci mas

Vodňanskopražskému vůdci mas

Milý nedostudovaný (=zatím rozumově nehotový) mladý muži!Moje vyjádření uvedu částí strofy písně V+W Za tím mořem piva: „a když máš chuť na guláš, tak jen zakejváš, přijde Mikuláš, dá ti guláš a to si dáš…“ V inkriminovaném Vašem případu (ale i zfanatizovaného davu) se nejedná jen o „guláš“, ale o nemalý obolus, prebendy, připravené transparenty a výzvy od mikrofonu, co mají demonstranti hulákat.

Určitě se jeví donátorem americká ambasáda, ale nejenom ta. Opravdu, ale opravdu se Vám to evidentně vymklo z rukou, když se na transparentech objevuje pomalu něco podobného jako: „podříznout, vykrvit a spálit“. To je do nebe volající, řeknu-li to jako ateista. A to jste budoucí farář, není-liž pravda?! Posloužím Desaterem:“Miluj svého bližního, jako sebe samého“.

Václavské náměstí nemůže v žádném případě pojmout 120 000 lidí (zapůsobil tzv. koeficient masovosti). Vejde se tam toliko 40 000 person, takže zobecním-li účast demonstrantů v celé ČR, nejedná se o žádnou polovinu národa, jak permanentně vytrubujete do světa.

Mám velkou obavu, aby Vás druhá sametová revoluce, jak ji nazýváte, nesemlela. Ona totiž vůbec nebude sametová, ale drsná a hrubá a nebude brát ohled na kohokoliv.

S pozdravem

Mgr. Miloslav Samek

P.S.

Když byste snad měl potíže se studiem v Praze (což nepředpokládám), určitě by se Vás zastal rektor brněnské Masarykovy univerzity Mikuláš Bek a ke studiu by Vás s ochotou a radostí přijal.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Vodňanskopražskému vůdci mas

  • Transparenty v anglickém jazyce na české demonstraci? Jen důkaz toho, že se jedná o intervenci zvenčí. Je třeba ukázat těm, kdo to financují, že je to demonstrace podle zadání.
    Měli bychom si umět udělat pořádek sami a ne v režii zahraničních investorů do politiky.
    Politické strany by se měly zbavit svých vedení a začít nabízet lidem vizi. Pak nemůže vyhrát Babiš rozdáváním koblih.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*