Vnitřní nepřítel v berlínské policii a německé soudy přepisující historii

Vnitřní nepřítel v berlínské policii a německé soudy přepisující historii

Šokovaný policejní instruktor promluvil o nepříteli ve vlastních řadách a nepřátelství jaké nezažil. Cenzurovaná média a soudy přepisující historii. Mezitím v Bruselu spouští nový projekt a poučují novináře jak psát o migrantech..

EU spustila nový projekt, jehož myšlenkou je zastavit šířící se islamofobii Evropou.

EU vydala manuál pro novináře jak informovat o incidentech spojených s uprchlíky a o tom, že co se děje v ulicích, často prý nesouvisí s náboženstvím migrantů. Hlavně prý mají především informovat o tom, že v Islámu najdeme řadu proudů a většinou jsou to mírumilovné verze vyznání, které prý mohou na Západě v poklidu prosperovat. Jak prosperují mirumilovné verze islámu v Německu? Je islamofobií jakákoliv kritika žadatelů o azyl o jejichž vděku za příležitost k novému životu lze často silně pochybovat? Jaký názor je extremistický a jaký není? Za mě je Německo strašidelný příklad toho, jak se integrace nepovedla a že se ani povést nemůže.

Jen loni utratila německá vláda za žadatele o azyl 10 milliard eur, ale to jsou pouze peníze daňových poplatníků, o kterých někteří z odborníků tvrdí, že jsou prý budoucí investicí do pracovní síly Německa. Mnozí ekonomové však naopak tvrdí, že masová migrace z dlouhodobého hlediska Německo poškodí. Statistiky zaměstnanosti imigrantů v Německu jsou sice tristní, ale dobře, teorie je teorie a ti němečtí teoretici a asi „hodní“ lidé tam mají to kouzelné slůvko budoucí investice. Něco, jako nebojte se a ono to přijde. Zatím, než to přijde, tak musíme hlavně zavřít ústa všem kritikům.

EU dále doporučuje žurnalistům, aby se příliš nepitvali v tom, zda má ten či onen žadatel právo získat azyl, což je však otázka zcela legitimní i podle mezinárodního práva. Skandální a nebezpečná drzost z Bruselu. Nejvíce pod tlakem bruselské korektnosti a nově zavedené cenzury sociálních médií jsou novináři v Německu, kteří ale přesto zveřejnili nahrávku, kde policejní instruktor popisuje skandální poměry v berlínské policejní akademii. Pravost této nahrávky berlínská policie potvrdila, ale zmíněného policejního zaměstnance omlouvá tím, že je prý „naprosto pracovně přetížen“.V Berlíně se rozhodli, že by bylo moudré začlenit imigranty do policejních řad, protože to by prý mohl být ten nejlepší způsob jak zajistit policejní dohled ve čtvrtích, kde žije neněmecké obyvatelstvo. Jsou právě oni tou budoucí pracovní silou Německa? A co říká o budoucích strážcích zákona jejich policejní instruktor, který je vystrašen a šokován?

„Nikdy jsem nic takového nezažil, třída vypadala jako peklo, polovina Arabové a Turci, drzí jako čerti a hloupí.“ „Vytváříme druhořadou, zkorumpovanou policejní složku.“ „Mám z nich strach, kolegové taky, chodím do práce jen s největším sebezapřením a zhnusením.“ „Toto nejsou budoucí kolegové, ale nepřátelé.“ „Máme nepřítele ve vlastních řadách.“ „Nikdy jsem ve třídě necítil takovou nenávist.“ Možná jsou tito budoucí policisté zrovna z toho jiného proudu, ale instruktor pokračoval…

Policejní instruktor dále na nahrávce uvádí, že arabští a turečtí žáci ignorují výuku, nejsou ochotni respektovat učitele a jsou velmi hluční. Jejich schopnosti vyjádřit se jsou prý ubohé tak, že jim nelze rozumět a o schopnosti psát to platí dvojnásob.

„Na vyloučení z hodiny, nebo napomenutí reagují rozbíjením věcí a výhrůžkami.“ „Svými kolegyněmi pohrdají a dávají jim to najevo.“ Myšlenka, že ve čtvrtích, kde se již nemluví německy a Němci tam již téměř nežijí, by bylo vhodné mít policisty, kteří budou ovládat ty nové jazyky je asi logická, ale dle některých policejních zdrojů, které novináři citovali, je již teď u berlínské policie několik rodinných příslušníků arabských a libanonských kriminálních klanů. Jsou schopni překonat loajalitu k rodině, která je v arabském prostředí nade vše? Mě to spíše připomíná přísloví….“Pošli vejra pro kus sejra“, ale ať si do těchto již neněmeckých zón, kde vládne jiná kulturni rozmanitost posílají koho chtějí, když už umožnili a umožňují jejich vznik.

Berlínská policie pod tlakem médií slíbila, že se bude situací zabývat, ale nikdo z policistů nechce otevřeně vypovídat a divit se tomu v cenzurovaném Německu nelze. Jiný policista, který chce zůstat v anonymitě mluví o tom, že mnoho nových studentů neumí plavat, učit se to ani nechce a někteří se dokonce odmítají sprchovat jinak, než oblečení. „Profesionální použití studentů v průběhu Ramadánu je nejisté.“ V současnosti je podíl studentů s migračním pozadím v berlínské policejní akademii asi 30%.

Již déle jak měsíc (1.10.) platí v Německu nový zákon, který zavedl cenzuru sociálních sítí, které pod pohrůžkou obrovských pokut musí mazat, nebo blokovat všechny závadné příspěvky. A které jsou ty závadné příspěvky? Tak o tom teď rozhodují zaměstnanci sociálních médií, ze kterých se dle Gatestone Institutu stala soukromá myšlenková policie v Německu, které je dána moc formovat aktuální politickou a kulturní debatu, když mohou rozhodovat o tom, kdo smí mluvit a kdo nesmí. V institutu se ptají, zdali je teď v Německu svoboda projevu jen pohádkou na dobrou noc. Jestli to spíše není hororem a sbohem této svobodě. Dá se to i vyložit tak, že chtějí dehonestovat a umlčet každého, kdo má jiný názor než ten, který je povolený „myšlenkovými policisty“ ze sociálních médií.

V Německu už dokonce i soudy přepisují historii. V Mnichově nedávno soud odsoudil žurnalistu Michaela Sturzenbergera k půlročnímu trestu s podmínkou, a to proto, protože dal na svůj Facebook historickou fotografii z roku 1941, kde si podávají v Berlíně ruce nacistický úředník s Velkým jeruzalémským muftím, Haj Aminem al- Husseinim. Prý tím podněcoval k nenávisti proti islámu, ač nesporným historickým faktem je, že nacisté a minimálně tento Velký mufti z fotografie k sobě chovali vzájemné sympatie.

A protože se historie a realita musí překroutit zcela a bruselský svět a jeho hodnoty jsou na hlavu postavené, tak mají v tom Evropském parlamentu obavy z podněcování nenávisti na internetu, ale v září přivítali na své půdě usvědčenou arabskou teroristku Leilu Khaled z Lidové fronty pro osvobození Palestiny, aby pohovořila o roli žen v palestinském národním boji. Teroristka, která jako první žena unesla letadlo s kalašnikovem v ruce a je členkou organizace, kterou EU považuje za teroristickou, byla hlavní řečník v Evropském parlamentu! Gratuluji.

Slova arabské teroristky byla „překvapivě“ kritická vůči Izraelcům a mezi holokaustem v Osvětimi a holokaustem v Gaze vidí souvislosti. Nacisté prý byli souzeni v Norimberku, ale sionisté nikdy, řekla také na parlamentní půdě. Evropský parlament propaguje demokracii a Západní hodnoty po svém, ale běda pokud si někdo dovolí zveřejnit například historickou a nezpochybnitelnou fotografii.

Byl bych šťasten, kdyby EU spustila nový projekt jak zastavit rozšiřující se netolerantní kulturu v Evropě a nově vznikající místa, kde vládne už ta kulturní rozmanitost a nové, importované zákony, ale možná i tato slova by mohla znít někomu nenávistně a xenofobně, protože taková místa přeci nejsou a v tom islámu je přeci ta převaha těch mírumilovných proudů.

Věřím, že se Česká Republika těmto mírumilovným proudům islámu vyhne jak dlouho to jen bude možné, protože všude tam, kde v tomto proudu „plavou“ mají původní obyvatelé problém, ač dělá EU všechno proto, aby se o tom nemluvilo ani nepsalo.

Ale to se jim nikdy nepovede.

Zdroje: Pravý Prostor ( Středoevropan,, Die Welt)..Nepřítel ve vlastních řadách..Středoevropan: Německá vláda loni za žadatele o azyl utratila 10 milliard eur..PL: Špatné chování migrant moc nezmiňujte. A hlavně nedávejte prostor populistům, jakápak svoboda. Unikl hodně svérázný manual pro novináře..Gatestone Institut: Německo: Úplná cenzura je nyní oficiální. Soudy přepisují historii…Lidovky: První žena, která unesla letadlo. Palestinka teď v europarlamentu srovnávala Osvětim a Gazu.

 

(Ilustrační obrázek Foto: AP Photo/Frank Augstein)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Vnitřní nepřítel v berlínské policii a německé soudy přepisující historii

  • Cílem Merkelové je vytvořit velký problém, aby byla veřejná poptávka po silné německé armádě, která by ho vyřešila. Němci se svých ambicí ani napotřetí nevzdají. Každý ví, že civilizace, která je myšlením o 1500 let za Evropou, nemůže ze dne na den být evropskou. Pokud by se chtěli přizpůsobit, trvalo by to nejméně 300 let. Ale oni se přizpůsobit nechtějí, oni chtějí Evropu vlastnit.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*