Vnášení řízeného chaosu do Evropy

Vnášení řízeného chaosu do Evropy

Zločinci v zájmu světovlády a majetkového prospěchu podněcují nepokoje a války v řadě regiónů naší planety. Tyto nepokoje a války podněcují většinou na bázi náboženské a národní nesnášenlivosti. Výsledkem této činnosti jsou milióny lidských obětí, počínajíc Vietnamem, poté, Irákem, Libyí, Sýrií, Jugoslávií a dalšími zeměmi. K takovému agresivnímu postupu jim přisluhuje značná část podplatných masmédií a politiků. Takové agresivní počínání umožňuje značnou mírou lidská lhostejnost a servilní postoj politiků.

Pokud se podíváme do historie, tak většina politiků nesahá Fidelu Castrovi ani po kotníky. Tento politik se dokázal v první fázi zbavit kubánského diktátora Batisty (chráněnce USA), který střílel své oponenty na ulicích, jak to v současné době probíhá na Ukrajině. V druhé fázi dokázal vzdorovat zájmům finančních elit USA na Kubě a obhájit nezávislost této malé země.

uprchlici ze stredniho vychodu

Pod vlivem destabilizace a agresivních válek, intervencí, dochází ke vzniku miliónů uprchlíků, kteří ztratili své domovy a nemají se kde podít. Tito chudáci jsou vystaveni nesmírné tragédii, část hledá útočiště v Evropě a v masovém měřítku zaplavují zejména Itálii, Maltu, Řecko. Příliv uprchlíků vytváří hlavně vážné ekonomické a jiné problémy ve zmiňovaných zemích. Vzhledem na tuto skutečnost, vedení EU chystá zavedení kvót pro přijetí uprchlíků do 28 zemí Evropské unie.

Toto nespravedlivé řešení nemohou akceptovat státy, které nenesou žádnou vinu na vzniku uprchlíků. Odmítavý postoj Slovenska, Maďarska a Estonska je správný, když se postavili jako první vůči nehoráznému rozhodnutí vedení EU v čele s předsedou.

Pokud má Evropa přijmout uprchlíky, tak ať se to týká vlád, které na rabování dotčených zemí profitovaly. (Finanční elity, militaristická lobby) za předpokladu, že jim to jejich občané dovolí. Jednoduše řečeno, kdo zapříčinil bídu a vznik uprchlíků, ať nese za tyto anti-humánní činy, morální, ale hlavně ekonomickou zodpovědnost!

Je nejvyšší čas, aby OSN výrazně zvýšila svoji aktivitu v dotčených regionech a pacifikovala nepokoje v afrických zemích a zemích přední Asie.

Bylo by vhodné v evropských zemích, které profitovaly na nepokojích, vykonat referenda o přijetí uprchlíků a spojit je s vyslovením důvěry vládě.

 

Richard Novák

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*