Vlastenectví je kvalifikováno, jako trestný čin! Novodobé gestapo nás bude zatýkat a likvidovat, jen aby nás umlčeli!

Vlastenectví je kvalifikováno, jako trestný čin! Novodobé gestapo nás bude zatýkat a likvidovat, jen aby nás umlčeli!

Negři jsou budoucností „elit“ a našim koncem, pokud to zločinecké vládě a EU dovolíme !

Události posledních let a zejména posledních dvou let nám jasně vykreslují, kam nejen černým morem zamořená Evropa, ale i naše země spěje. Jsou potlačována základní lidská práva bílých obyvatel planety a bezostyšně tolerováno naše masové vyvražďování černým, muslimským morem. Je to do očí bijící a „elity“ se tím, že mají v plánu bílou genocidu už ani netají. Identita evropských států je zcela potlačována, muslimové denně zavraždí stovky lidí v Evropě.  Na jihu Afriky černé gangy masově vyvražďují bílé farmáře a jejich rodiny, ale o tom média zcela mlčí. Jedná se přece o černé muslimy a těm je dovoleno vše. Pro ně neplatí zákony a trestné činy páchány negry jsou policii i vládami jednotlivých států vědomě a cíleně přehlíženy. Oproti tomu jsou bílí obyvatelé Evropy odzbrojováni, aby se nemohli v případě útoků ze strany  negrů bránit. V naši zemi je již 100 tisíc muslimských teroristů, teroristické buňky mají své výcvikové tábory a roste počet modliteben, které jim jsou k dispozici například rušením knihoven. O tom vláda a média mlčí. Sobotka se vyjádřil, že muslimské imigranty budeme přijímat stůj, co stůj !

Ministryně školství Valachová vyčlenila z rozpočtu 3,5 miliardy pro nově příchozí „afročechy“, aby měli ve školách dostatečný luxus a bylo vše podle směrnic, které udávají zcela jasně jejich požadavky. To vše ovšem maskuje za potřebu výrazně rozšířit počet škol a tříd na jednotlivých školách, tak, aby splňovaly požadavky pro lepší a systémovější výuku. Ovšem stačí číst mezi řádky a všem je jasné, že se o dobro bílých dětí nejedná. Vše je programem integrace, která úzce souvisí i se zločineckým vymýváním mozků našich dětí a to nejen pozměňováním zásadních historických faktů, lhaním a překrucováním pravdivých  údajů, ale zejména prostřednictvím neziskových organizací, které vznikly přesně pro tyto účely, tedy pro vymývání mozků dětem, pro vnucování homosexuality většinové společnosti a pro potírání práv a svobod, které vyplývají z Ústavy ČR.

Na našem národu je páchán největší zločin od konce druhé světové války a má být zakončen totálním zotročením bílé rasy a následnou genocidou.

Národ hromadně protestuje na sociálních sítích, ale pokud se nevzpamatuje a neupustí od své role pseudo hrdinů a nezačne reálně podnikat kroky ke změně, nic se nestane a bude v plném rozsahu naplněn plán potomků nácků, kteří jsou dnes ve vysokých politických funkcích nejen v EU parlamentu. Sociální sítě vznikly přesně z těchto důvodů, aby lidé svou energii a názory ventilovali na nich a neměli potřebu se scházet a reálně plánovat. Všichni jsme svědky toho, že přesně toto se děje. Lidé si vylévají své emoce na sociálních sítích, ale na protestní akce, kde mohou masově prezentovat svůj vlastenecký postoj a vzájemně se podpořit, jich přijde minimum. Pak se ocitáme v patové situaci, za kterou si ovšem můžeme jen my sami.

Osobně teď bojuji s Facebookem, který se snaží mé prostořekosti uštědřit za plné spolupráce s tajnými službami lekci a který podporuje již měsíc i přes stovky nahlášení falešnou politickou stránku, která se vydává za moji a veřejně mě poškozuje. Nicméně všem nám je jasné proti komu a čemu stojíme, proto je nezbytné nepodléhat sociálním sítím a už vůbec ne mainstreamu a vrátit se zpátky ke zdravému selskému rozumu a osobní účasti na polickém dění v naši zemi. Každý z nás má občanskou a morální povinnost vůči svým dětem v této době, která nás má díky zločineckým vládním spolčením zlikvidovat zasáhnout, dle vlastních možností. Zatím se to neděje, bohužel… . Národe povstaň a probuď se !
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Vlastenectví je kvalifikováno, jako trestný čin! Novodobé gestapo nás bude zatýkat a likvidovat, jen aby nás umlčeli!

  • Cilem USA je NWO. Za tim ucelem vyvolaly valky v arabskych zemich, vyzbrojily teroristy, aby spustily migraci muslimu do Evropy a tak ji znicily. Aby to fungovalo, potrebuji znicit narodni staty, t.j. znicit jejich identitu, jejich tradice, jejich hranice, jejich snahu si jejich identitu jako narod zachovat. US general Clark prohlasil: ‚Narodni staty musi z Evropy zmizet‘. Potrebuji tedy v Evrope multikulti masu, stale rozestvavanou konflikty mezi bilymi a muslimy. Zavadeji genocidu bile rasy, ktera ma byt znicena. Podivejte se na video:
    https://www.facebook.com/mayhem993/videos/10203827461687131/
    Nasi zachranou je jedine okamzite opusteni EU, ktere tyto snahy proti nam ridi. Nechce se branit prilivu uprchliku, je to v zajmu USA a EU. Dale okamzite vystoupeni z NATO, ktere nehaji nase zajmy, ale zajmy USA a jejich valek o suroviny. Zatahuje nas do valky s Ruskem, ktera znici Evropu. I to chteji USA dosahnout tim, ze rozmistuji vsude rakety na hranicich Ruska a organizuji manevry na hranicich, v Cernem mori. Tyto provokace maji Rusku vnutit novou valku. V tomto pripade znici Rusove nejdrive raketove zakladny a pritom i zeme, kde se nachazeji. Zniceji nas i Nemecko, kde jsou zakladny USA v Ramsteinu. USA jejich destnik nezachrani, jejich uzemi se stane neobyvatelne. Jejich letadlove lode prestaly ted v krizovych zonach jako Syrie demonstrovat svou silu, protoze proti novym ruskym raketam nemaji obranu. O tom se nikde nepise, protoze v mediich kraluji jenom lzi a dezinformace americkeho mainstreamu.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*